Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

bobi3
15. pro 2009

weri, ďakujem, no ja už mám občas sto chutí sa na to vykašľať 😢 my už bojujeme vyše rok a pol, už tých každomesačných sklamaní bolo až až 😔

wera
15. pro 2009

bobi ja Ti verím, že je to ťažké...ale treba stále dúfať, veď dnešná medicína je úžaná a ponúka nám toľko možností 🙂 hlavne to netreba vzdávať, veď ak by to aj náhodou nevyšlo tak môžeš ísť znovu na IUI 🙂 aj ja sa na to opýtam dokiho keď k nemu pôjdem 🙂 takže hlavu hore bobi a hlavne treba veriť že raz to predsa musí výjsť aj Tebe 🙂

bobi3
15. pro 2009

aj nám nie? 😉

mne môj doki povedal, že raz sa to podarí, on mi to sľubuje, to bolo od neho také povzbudzujúce... lebo už teraz nevidí žiaden problém a vidíš... predsa sa nedarí ☹

wera
15. pro 2009

tak tak nám všetkým 🙂 vidím že máš super dokiho bobi 🙂 bobi ešte nemôžeš vedieť či sa nezadarilo....treba veriť až kým nepríde mrška 😉

dudunidu
15. pro 2009

Ahoj spolubojovnice! 🙂

Musím hned pryč, tak jen rychle posílám svůj grafík BT: http://www.fertilityfriend.com/home/2720fd
Teplotka klesá, vsadím se, že za 2 dny je tu mrcha... Testovat nebudu, stačí mi ta BT, kdyby šla nahoru, tak samozřejmě testuju jak divá, teď se mi to zdá zbytečné...

Bobi: každá hodina spánku znamená cca desetinu stupně navíc, takže mně, když se nepodaří změřit ve stejnou dobu, tak si to dopočítám...

bobi3
15. pro 2009

dudu, tak to ma mrzí, sme na tom podobne... ja tiež zatiaľ netestujem, uvidím, či do zajtra rána mrcha dorazí... 😖

dudunidu
15. pro 2009

tak aspoň v tom nejsme samy🙂 A společný boj dodává energii a novou víru 🙂 To zvládneme! 🙂

Jane: tak co dnešní ranní testík?

Tak zatím papa holky, pádím...

wera
15. pro 2009

ahoj dudun, veď uvidíš ako to dopadne.... kedy očakávaš mršku?

jarynek
15. pro 2009

Tak já jsem testovala i dneska ráno a i když jsem se to snažila vykoukat tak nic... 😒 no alespoň se nebudu nervovat jestli dorazí MS nebo nedorazí...každopádně bych se asi ráda přidala k vám do tabulky...jo a holky chce se zeptat, ovulaci počítáte od píchnutí Pregnylu, nebo od skutečné ovulace?

bobi3
15. pro 2009

jarynek, ja ovu rátam od skutočnej ovu, boelsti, pocity a tak...

ja tiež asi budem začínať odznova 😢

jarynek
15. pro 2009

bobi je to na palici co....kurec.... dva folíky na dvojčátka...a nic.... 😀

bobi3
15. pro 2009

no ja som ich mala 4... 😠

jarynek
15. pro 2009

uvidím....když nezabere tohle, fičím do CARu.....není čas ztrácet čas... 🙂

lucialen
15. pro 2009

No ako sa mate dnes? 🙂
Jane, tesla si rano? 😉
Bobi 4 foliky a nic ? 😕 To nemoze byt pravda 😠 A nebojis sa stvoriciek?
Ja teda pocitam s dvojickami 😀

bobi3
15. pro 2009

lucialen, asi nič 😠 vyzerá to na mrchu, aj keď ešte nedošla... no BT dnes ráno trochu klesla, tak neviem... a bruško už tiež pobolieva 😒 Štvoričiek sa teda nebojím 😀 ja budem rada, ak sa podarí aspoň jedno.

lucialen
15. pro 2009

No ja budem rada, ked mi aspon jeden folik narastie a praskne, uz to bude uspech 🙂
Ale spominala si, ze si merala skor, tak to moze byt ovplyvnene. 😒 Zajtra budes asi mudrejsia, ale este nic nieje stratene, takze drzim palce 🙂

govinda
15. pro 2009

ahojte kočky. Čo nové?
Zajtra ma čaká folikulometria, tak som zvedavá. Len ja predpokladám ovulku zajtra, najneskôr vo štvrtok , keďže včera mal folík 19mm. No a keďže zajtra idem na gyndu, tak si nie som istá, či môžem snažilkovať dnes 😒

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

bobi3
15. pro 2009

hej, merala som už pred šiestou a to len po nejakom 5 hodinovom spánku... obvykle meriam až po siedmej... uvidíme 😕

govinda
15. pro 2009

bobi, kým mrcha nedorazila, je nádej 🙂

wera
15. pro 2009

ahojte žienky 🙂

govi ja si myslím že môžete kľudne snažilkovať aj dnes, veď na ultrazvuku to nebude vidieť 😉 a aspoň si poistíte keby náhodou folík praskol skôr 😉

jarynek hoď Tvoje údaje ako máme v tabuľke na predchádzajúcej strane a pridáme Ťa medzi nás 🙂

inak mňa dnes poobede začala strašne bolieť hlava a to mňa teda nikdy nebolieva....

wera
15. pro 2009

jarynek a čo sa týka ovulky tak ja som si ju počítala deň po pichnutí pregnylu, ale či bola presne vtedy netuším.... 🙂

jane86
15. pro 2009

Holky jsem z toho blázen.....neměla by být HCG ráno vyšší než odpo. Ráno na testíku čárka po limitu tak o jedno procento tmavší než včera ráno, ale světlejší než včera odpoledne. No a teď jsem ho zkusila ještě jednou a byla tam zhruba do 5 minut o něco málo tmavší než rábo. Asi je to nějaká kravina,,,,,už z toho blbnu

wera
15. pro 2009

jane hlavne kľud 🙂 sú všetky testíky ktoré si si robila rovnaká značka a rovnaký typ? neboj pokiaľ tam čiarka je tak je to ok 🙂 a keď si chceš byť istá tak zbehni k dokimu nech Ti zoberie krvičku 🙂

jane86
15. pro 2009

wera být v klidu? To fkt ted nejde. Jo všechny testy jsou mamatest........

jane86
15. pro 2009

Si se mnou někdo zahrává. Asi jsem nějaká divná, že ta moje čárka je odpo vždy tmavší než ráno.

wera
15. pro 2009

jane kľudne môže byť poobede tmavšia 🙂 hlavné je že tam sú dve čiarky 🙂 🙂 🙂 ešte nemáš ani termín kedy by mrška vynechala takže je v poho že čiarky nie sú vidno hneď 🙂

jane86
15. pro 2009

Zítra teprva doberu Utroš a cca za 2 - 5 dní by měla mrcha přijít, ale snad nepřijde. Celý den mi je nazracení....

wera
15. pro 2009

neboj Jane určite nepríde 🙂 🙂 🙂 a vidím že máš už aj tehu príznak 😉

jane86
15. pro 2009

Holky zítra půjdu na krev ať jsem v klidu. Zítra budu 26 Dc 14 dní od pregnylu a 13 od ovu kolik by měla být cca hodnota HCG??????

jarynek
15. pro 2009

No Jane, vzhledem k tomu že mamatest ukazuje hodnoty něco kolem 25 mIU/ml a ty ji máš jenom slabě pozitivní, tak nic moc vysokého to nebude 😒 nezapomeň že hladina HCG stoupá každé dva dny, tak se nelekej, že nesílí...