Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jarynek
17. pro 2009

wera_tvoje doktorka ti dá žádanku a on tam zajde a nechá vzorek 🙂 to je ta dobrá varianta bez tebe. Já s tím svým byla i v Podolí a tam mají takovou tu kabinku s pánskýma časopisama a to byl teda zážitek...mezi námi...nic moc....každopádně by měl být 3 dny před tím bez sexu. Výsledky byly rychle...tak mnoho zdaru 🙂

lucialen
17. pro 2009

Wera, aj my sme poslani na spermiogram, ale pojdeme az po sviatkoch, lebo ze by sa nemal pit alkohol predtym, tak potom mi posunies info 😉 😀

jane86
17. pro 2009

lucialen , wera, spermio není žádná hrůza také jsme byli, ael vezli jsme vzorek z domova do půl hodiny tam mesel být

lucialen
17. pro 2009

Jane, tak do polohodinky to treba doniest? To by sme mohli stihnut 🙂

jane86
17. pro 2009

Jo , bylo nám řečeno, že když do 30 min. vzorek přineseme můžeme ho odebrat doma. Což bylo určitě příjemnější než v té místnosti. Ale je to podle bydliště (podle toho jak je doktor daleko) Chlapi to mají jednoduší a bezbolestné jen pak to čekání na výsledek bylo děsný. Manžel měl ve 20 ti letech příušnice a má pořád trochu postižené jedno varle, Ale dělá si z toho srandu, že to druhý přebralo funkci za obě. A hlavně že je plodný.

jane86
17. pro 2009

Vždy když jsem tu já je tady mrtvo ☹

dudunidu
17. pro 2009

a nám řekli, že horní hranice do kdy je třeba vzorek donést jsou 2 hodiny - já jim volala, že jsem nestíhala... 😉

Jinak holky můj dnešní graf je už všeříkajíci: http://www.fertilityfriend.com/home/2720fd

wera
17. pro 2009

dobrú žienky 🙂

jane86
17. pro 2009

papapapapapa 😉
Zítra mi prosím držte palečky.

wera
17. pro 2009

....teeeeda až teraz som si všimla že je tu už ďalšia stana... chi ja som šikulka 🙂

tak ja už mám papierik od dokiho na spermiogram doma, zajtra budem volať do centra že kedy a ako to vybavíme... nám, teda lavne môjmu drahému by bolo najlepšie keby sme to mohli nabrať doma a ísť tam s tým...bolo by to určite príjemnejšie 🙂 tak zajtra dám vedieť kedy tam pôjdeme 🙂 ja by som to chcela absolvovať ešte budúci týždeň, lebo doki mi povedal že mám prísť na folikulometriu už aj s výsledkami spermiogramu...že aby sme vedeli čo a ako.... a za ako dlho ste mali výsledky zo spermia?

wera
17. pro 2009

jane teda musíš to hrať riadne presvedčivo 😉 moc prajem aby bola zajtra hodnotka hcg z krvičky aspoň raz taká ako v stredu 🙂 a daj potom vedieť

wera
17. pro 2009

jasné jane stráááášne moc budeme drať palčeky 🙂 🙂 🙂

wera
17. pro 2009

oki babulíky fakt už idem spať, brú nocku prajem 🙂

nela00
18. pro 2009

ahojte dnes rovnako ako včera, zajtra dorazí http://www.fertilityfriend.com/home/N

dasa.77
18. pro 2009

dobre ranko

kkamca
18. pro 2009

dobré ráno.. 🙂

dasa.77
18. pro 2009

kamco,teeeeda.na tebe jsem hrozne dlouho nemela stesti

kkamca
18. pro 2009

mosc krásný graf Dášo..hezké schůdky 😵

dasa.77
18. pro 2009

tak co...........cukrovi napeceno? vanocni uklid hotovy,darky nakoupene.........

jaspina
18. pro 2009

Hezké páteční ránko 😉

dasa.77
18. pro 2009

kamco..........obavam se,ze dneskem krasne schudky konci.tak se vsechny naposledy kouknete.vys uz mi teplota nevystoupi.u me je jeste na ms brzo,takze mozna budou schudky ale ted dolu

kkamca
18. pro 2009

Dášo já tě taky neviděla..dlouho.Neměřim,clostil jsem sice brala,ale v předvánočním shonu bylo mínimum sexíku,a hlavně sem se nesledovala -takže ani nevím kdy byla ovu a pod.Ani u lékaře sem nebyla.Tak zas začnu po Novém roce na tom nepatrně víc pracovat 🙂 .
Rozhodně začínají klasické příznaky na mrchu,tak uvidim kdy dojde.Potvora jedna.
A jak se máš ty?

dasa.77
18. pro 2009

dobre i tobe jaspi a samo ze i neli,ktera tady byla dnes prvni.(doopravdy nebyla,ale ja slibila weri,ze dnes bude prva ona,tak jsem cekala a stejne ji nekdo jiny predbehl 😀 )

dasa.77
18. pro 2009

kamco.................ja se mam celkem dobre.v praci me sef sere,porad tam lozi,tak dvakrat denne.otravuje s kravinama.jak vidim,ze si sundava tu svoji bundu,tak me malem odvazeji.DĚS!!!
jinak me asi tri dny poboliva sem tam brisko.krom toho se citim normalne,zadne tehu priznaky.aspon se snazim nepozrovat.ani ja jsem ted nebyla u doktora na UTZ,ani na pregnyl.proste na to prdim.tolik cau zase nemam a penez na vyhazovani kazdy mesic taky ne.navic,kdyz vidim,ze to ani vice jak po roce stimulky nikam nevede.

dasa.77
18. pro 2009

jaspi,ja mit sliznici 12mm tak skacu do stropu

dasa.77
18. pro 2009

holky,zacinam mit veeeeliky hlad.ale nemame zadne pecivo.jeste tam mam dva dny stary trdelnik,ale byl dobre zabaleny,tak je jeste mekky.dam si aspon to,k tomu jedno veliky kaficko a mozna na me zbyl i jogurt.ja ted nestiham ani nakupovat.

dasa.77
18. pro 2009

TAK HOLKY,CO JE S VAMA? KDE JSTE VSECHNY ZMIZELY?

wera
18. pro 2009

dobré ránko sa praje 🙂

neli to mi je ľúto že teplotka nič moc....nezúfaj, začneme spolu odznova 🙂

dasi ten tvoj grafík je ako z učebnice 😉 noooo dnes ráno som nestihla prísť prvá....mala som ráno zamrznuté okno na aute, tak som musela škrábať a ešte k tomu aj tie zápchy.... nevadí možno budem prvá zajtra

😀

wera
18. pro 2009

daaasi ja som tuuu 🙂 len mi chvíľku trvalo kým som si prešla všetkým čo ste od včera napísali 😉 tak prajem dobrú chuť k raňajkám 🙂 ...ja si teraz tiež odskočím na chvíľku do obchodíku, ale za chvíľku budem naspäť 😉