• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
21. pro 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:

jane neboj strašne na Teba myslíme a uvidíš že všetko dobre dopadne :slight_smile:

nely to mi je ľúto, ale neboj, začíname spolu :slight_smile: vidím že nám trom výjde ovulka asi tak na silvestra, to bude ale večer :wink:

bobi neboj, veď účinky clostíku pretrvávajú aj po dobratí, takže treba snažilkovať :slight_smile: a ďalšiu iui dáte budúci mesiac?
21. pro 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko všem clostilkám :slight_smile: Už jen 2x do práce a pak mám volnoooo! Se těším jak malá!
21. pro 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaspi to verím :slight_smile: tak nech nám to rýchlo ubehne...ja budem v robotke až do stredy, ale dúfam že už bude konečne trošičku kľud :wink:
21. pro 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli no vyzerá to na pokles pred ovu :wink: tak treba už len veľa veľa snažilkovať :wink:
21. pro 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj weruška, jasné, snažilkovať budeme aj tento cyklus :wink: , teším sa, že budem úplne bez liekov a budem si užívať Vianoce a voľno a potom hneď ten ďalší by sme zasa skúsili IUI...

jaspi, to sa asi tešíme všetky, ja teda veľmi :slight_smile:
21. pro 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
weva aký pokles mne práve že BT stúpla
http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636 len či to stúpnutie nespôsobil ten duphaston a nie ovu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no ešte je len pondelok a je asi na mňa skoro šmouli :slight_smile: ovu testíky si pre istotu nerobíš?
21. pro 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
weva nemám ovu testík doma, ale ak sa podarí tak dnes kúpim a tie čo som robila mám v albume :grinning:
ach tie pondelky...kým sa človek rozhýbe :grinning:
21. pro 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmouli ten z 19-teho už pekne silnie, tak teraz to treba pre istotu každý deň poistiť :wink:
21. pro 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ÁNO weva budeme sa snažiť..... :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: Ja som bola dnes u dokiho, mam jeden folik na pravo 12mm a som 10DC :slight_smile: Myslite ze je to ok? Este idem v stredu a potom moj doki odchadza na tri tyzdne prec. Povedal, ze tento mesiac a asi ani buduci mi neda pregnyl, ze treba byt trpezlivy. Aj buduci mesiac mam brat len po jednej tabletke, aby nedoslo k hyperstimulacii vajecnikov a nezacali sa tvorit cysty. Vacsinou som mavala ovulku na 16DC tak asi aj teraz to tak vychadza, ak si to samozrejme folik nerozmysli a prastane rast :angry:
Jane este raz gratulujem, este je skoro s uzv, za dva tyzdne uz bude aj srdiecko, neboj, vsetko bude dobre :slight_smile:
21. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky moc děkuji za podporu.
21. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jane ako si dopadla?

luci ten folík je zatiaľ dobrý, do stredy by mohol dorásť na tých 16-18 mm :wink:
21. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
wera, řekla mi že těhotná jsem HCG dnes 497. Řekla, že to vypadá že je to v pořádku v děloze,ale ještě je to malinká tečka. Moje doktorka ve čtvrtek slouží tak tam ještě ráno jedu aby mi to potvrdila a já jim to doma mohla dát k Vánocům.....
21. pro 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jane to je úžasné, moc moc gratulujem :slight_smile:
21. pro 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
wera děkuji. Snad bude vše v pořádku.
21. pro 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nějaké rady co bych měla a neměla v těhu???? A dotaz můžu pít černý čaj? Jsem závislák. Kafe nemusím alkoholil skoro nepiju, ale černej čaj zbožňuju.
21. pro 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem, jsem tu na skok, mám do vánoc noční takže přes den odpočívám a tak... už aby bylo 23.12. to už budu doma.
Myslete na mě ve středu v 10hod. Jdu na ten utz.
21. pro 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbeto budu ti držet palce ať je tam folík. pak dej vědět....
21. pro 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no podle mě je to brzy ale bohužel jiný den to není možný. Kéž by řekl že je veliká šance a povedlo se. Ale nevěřím tomu
21. pro 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kolikátý DC budeš ve středu???
21. pro 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
9dc... sestřička mi do telefonu řekla že to je blbý
21. pro 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbět - to docela jo. Já vždy měla velký folík až tak 14 DC, ale třeba se to povede, alespoň uvidí jak roste....
A ty si nemůžeš dojít někam do nemocnice? Kde slouží doktoři?
21. pro 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to asi ne... ty Vánoce to dost kazí... proč nejsou dýl.
21. pro 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbět já to mám dobrý moje doktorka slouží 24.12. takže jsu na ULZ ještě ráno, abych to mohla dát manželovi pod stromeček.....
Tak to zkus nějak vyzistit.....vždy musí někdo v nemocnici sloužit. Nemáš nějakého známého?
21. pro 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat nebo spíše poprosit o radu ohledně ovulace mohu? :slight_smile:
21. pro 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kopi - jasně jen se ptej :wink:
21. pro 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kopi jasné pýtaj sa :slight_smile:
21. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
doktor mi řekl,že mám opožděnou ovulaci, tak jsem si řekla fajn, je to zhruba půl roku co jsme zkoušeli s opožděnou ovulací mimi, ale bohužel, nyní mi lékař předepsal antikoncepci, že usměrníme ovulaci na víkend abychom mohli počít a pak mi nasadí nějaké injekce nevím teď jak se jmenujou něco od p. Nemá tady někdo taky takovou zkušenost?
21. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek