Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

smoulinkalenka
21. pro 2009

babule kuk http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636 že by prichádzala ovu 😅

wera
21. pro 2009

dobré ránko 🙂

jane neboj strašne na Teba myslíme a uvidíš že všetko dobre dopadne 🙂

nely to mi je ľúto, ale neboj, začíname spolu 🙂 vidím že nám trom výjde ovulka asi tak na silvestra, to bude ale večer 😉

bobi neboj, veď účinky clostíku pretrvávajú aj po dobratí, takže treba snažilkovať 🙂 a ďalšiu iui dáte budúci mesiac?

jaspina
21. pro 2009

Krásné ránko všem clostilkám 🙂 Už jen 2x do práce a pak mám volnoooo! Se těším jak malá!

wera
21. pro 2009

jaspi to verím 🙂 tak nech nám to rýchlo ubehne...ja budem v robotke až do stredy, ale dúfam že už bude konečne trošičku kľud 😉

wera
21. pro 2009

smouli no vyzerá to na pokles pred ovu 😉 tak treba už len veľa veľa snažilkovať 😉

bobi3
21. pro 2009

ahoj weruška, jasné, snažilkovať budeme aj tento cyklus 😉 , teším sa, že budem úplne bez liekov a budem si užívať Vianoce a voľno a potom hneď ten ďalší by sme zasa skúsili IUI...

jaspi, to sa asi tešíme všetky, ja teda veľmi 🙂

smoulinkalenka
21. pro 2009

weva aký pokles mne práve že BT stúpla
http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636 len či to stúpnutie nespôsobil ten duphaston a nie ovu... 😝

wera
21. pro 2009

🙂 no ešte je len pondelok a je asi na mňa skoro šmouli 🙂 ovu testíky si pre istotu nerobíš?

smoulinkalenka
21. pro 2009

weva nemám ovu testík doma, ale ak sa podarí tak dnes kúpim a tie čo som robila mám v albume 😀
ach tie pondelky...kým sa človek rozhýbe 😀

wera
21. pro 2009

šmouli ten z 19-teho už pekne silnie, tak teraz to treba pre istotu každý deň poistiť 😉

smoulinkalenka
21. pro 2009

ÁNO weva budeme sa snažiť..... 😀 😀 😀

lucialen
21. pro 2009

Ahojte 🙂 Ja som bola dnes u dokiho, mam jeden folik na pravo 12mm a som 10DC 🙂 Myslite ze je to ok? Este idem v stredu a potom moj doki odchadza na tri tyzdne prec. Povedal, ze tento mesiac a asi ani buduci mi neda pregnyl, ze treba byt trpezlivy. Aj buduci mesiac mam brat len po jednej tabletke, aby nedoslo k hyperstimulacii vajecnikov a nezacali sa tvorit cysty. Vacsinou som mavala ovulku na 16DC tak asi aj teraz to tak vychadza, ak si to samozrejme folik nerozmysli a prastane rast 😠
Jane este raz gratulujem, este je skoro s uzv, za dva tyzdne uz bude aj srdiecko, neboj, vsetko bude dobre 🙂

jane86
21. pro 2009

Ahojky, holky moc děkuji za podporu.

wera
21. pro 2009

jane ako si dopadla?

luci ten folík je zatiaľ dobrý, do stredy by mohol dorásť na tých 16-18 mm 😉

jane86
21. pro 2009

wera, řekla mi že těhotná jsem HCG dnes 497. Řekla, že to vypadá že je to v pořádku v děloze,ale ještě je to malinká tečka. Moje doktorka ve čtvrtek slouží tak tam ještě ráno jedu aby mi to potvrdila a já jim to doma mohla dát k Vánocům.....

wera
21. pro 2009

jane to je úžasné, moc moc gratulujem 🙂

jane86
21. pro 2009

wera děkuji. Snad bude vše v pořádku.

jane86
21. pro 2009

Holky nějaké rady co bych měla a neměla v těhu???? A dotaz můžu pít černý čaj? Jsem závislák. Kafe nemusím alkoholil skoro nepiju, ale černej čaj zbožňuju.

alzbeta.hod
21. pro 2009

ahojky všem, jsem tu na skok, mám do vánoc noční takže přes den odpočívám a tak... už aby bylo 23.12. to už budu doma.
Myslete na mě ve středu v 10hod. Jdu na ten utz.

jane86
21. pro 2009

alzbeto budu ti držet palce ať je tam folík. pak dej vědět....

alzbeta.hod
21. pro 2009

no podle mě je to brzy ale bohužel jiný den to není možný. Kéž by řekl že je veliká šance a povedlo se. Ale nevěřím tomu

jane86
21. pro 2009

A kolikátý DC budeš ve středu???

alzbeta.hod
21. pro 2009

9dc... sestřička mi do telefonu řekla že to je blbý

jane86
21. pro 2009

alzbět - to docela jo. Já vždy měla velký folík až tak 14 DC, ale třeba se to povede, alespoň uvidí jak roste....
A ty si nemůžeš dojít někam do nemocnice? Kde slouží doktoři?

alzbeta.hod
21. pro 2009

to asi ne... ty Vánoce to dost kazí... proč nejsou dýl.

jane86
21. pro 2009

alzbět já to mám dobrý moje doktorka slouží 24.12. takže jsu na ULZ ještě ráno, abych to mohla dát manželovi pod stromeček.....
Tak to zkus nějak vyzistit.....vždy musí někdo v nemocnici sloužit. Nemáš nějakého známého?

kopi_1
21. pro 2009

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat nebo spíše poprosit o radu ohledně ovulace mohu? 🙂

jane86
21. pro 2009

kopi - jasně jen se ptej 😉

wera
21. pro 2009

kopi jasné pýtaj sa 🙂

kopi_1
21. pro 2009

doktor mi řekl,že mám opožděnou ovulaci, tak jsem si řekla fajn, je to zhruba půl roku co jsme zkoušeli s opožděnou ovulací mimi, ale bohužel, nyní mi lékař předepsal antikoncepci, že usměrníme ovulaci na víkend abychom mohli počít a pak mi nasadí nějaké injekce nevím teď jak se jmenujou něco od p. Nemá tady někdo taky takovou zkušenost?