Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wera
21. pro 2009

jane s tým čiernym čajom by som to nepeháňala...prejdi radšej postupne na nejaký bylinkový alebo ovocný...veľa kofeínu Ti nebude prospievať 😉

alzbet ved uvidíš aké budú folíky v stredu a potom uvidíte, pokiaľ Ti aj tak nepichá pregnyl tak je nalepšie snažilkovať potom každý deň 😉 a neboj budem v stredu na Teba myslieť a uvidíš ako krásne za ten čas folík podrastie 🙂

ja idem na folikulometriu budúci utorok tak som tiež zvedavá čo tam doki nájde .... joj babulíky a zajtra ideme prvý krát na spermiogram tak sa bojím ako to ten môj zvládne....dúfam že mi potom nebude šomrať celé vianoce.... 😒

wera
21. pro 2009

kopi a to Ti nasadil teraz antikoncepciu? to sa mi nejako nezdá... ako sa volajú tie lieky?
to na p. bude asi pregnyl, je to injekcia ktorou sa stimuluje dozrievane folikulov a ich následné prasknutie a uvoľnenie vajíčka...

jane86
21. pro 2009

Ahoj wera 😉

kopi_1
21. pro 2009

jj máš pravdu asi je to pregnyl mám to napsané v práci budu se muset podívat, no s tou antikoncepcí mi to vysvětlil tak, že jelikož přítel jezdí jednom na víkendy domů tak abychom tu ovu měli na víkend tak prý proto - zdá se ti to divné?

wera
21. pro 2009

ahojky tehulka jane 🙂

alzbeta.hod
21. pro 2009

jane nemám známé v nemocnici. No uvidím co mi řekne.

jane86
21. pro 2009

kopi já také neslyšela , že když nemůžeš otěhu tak nasadit HA.A už vůbec ne o kombinaci HA a pregnylu. Ale každý doktor léčí jinäk.
Wera bilinkový a ovocný čaj blééééééééé, no ale co se dá dělat. A jeden slaboulinký denně?

jane86
21. pro 2009

Alžbět třeba bude folík pěkný už ve středu. Musíš doufat, a když ne třeba ti doktor sám navrhne nějaké řešení hm? Neboj

wera
21. pro 2009

kopi no to je veľmi divné...podľa mňa to nebude antikoncepcia ale budú to nejaké hormonálne lieky, ktoré upravujú cyklus ale nebránia pri oplodnení... kopi a ako dlho sa už snažíte o miminko? nerozmýšlali ste aj nad zamrazením spermií a ich následnom použití keď budeš mať plodné dni?

kopi_1
21. pro 2009

jéžši ženský jsem z toho taková nervózní

alzbeta.hod
21. pro 2009

o té kombinaci jsem taky ještě neslyšela ale kamarádka taky chtěla nasadit antikoncepci a pak ji vysadit a zkusit to, prý se to hned po vysazení lépe chytá

jane86
21. pro 2009

wera spermia se neboj. Chlapi jsou ješitové ale ten můj to taky přežil. A kor když bude výsledek OK bude si připadat jako dobrý samec 🙂 🙂 🙂 🙂 chacha

jane86
21. pro 2009

kopi třeba jsi doktora jen špatně pochopila. A neznamená, že když mi o tom nic nevíme , že to tak nemůže být. Ani jedna znás není doktor 🙂 🙂 🙂 🙂

alzbeta.hod
21. pro 2009

no doufám že ve středu už bude ok, nerada bych šla do rukou zas jiným doktorů. Ale člověk si bohužel nevybere.

wera
21. pro 2009

jane určite si budeš môcť dať aj čierny, ale kontroluj si koľko ho denne vypiješ a radšej sa ho snaž pomalinky vypúťať... veď čo by si neurobila pre mimi, no nie? a je možné že Ti v tehu práve zachutí nejaký dobrý kamilkový čajík 😉

kopi_1
21. pro 2009

tak já se radji zítra podívám v práci jak se ty prášky jmenujou a ozvu se - už teď jsem z toho nervózní, ještě jdu hledat doma, jestli jsem si to někde nepísla. 😲

jane86
21. pro 2009

kamilkový je heřmánový???? Občas je těžké Vám rozumět po slovenku 🙂 🙂 🙂
Ještě se na to zeptám doktorky a když to zakáže voda to jistí 🙂 🙂 miminko je důležitější.

alzbeta.hod
21. pro 2009

zatím se opět loučím a jdu se chystat do práce... ach jo. pa pa všem

wera
21. pro 2009

jane to máš úplnú pravdu 🙂 dúfam, že keď bude spermio okey tak si drahý bude pripadať mužnejšie 😀

jane86
21. pro 2009

alžbět - když by ti jiný doktor pomohl musela bys to vydržet. Jsme ženský mi přece vydržíme hodně. ne?

alzbeta.hod
21. pro 2009

já bych bez černého čaje ani snad neexistovala... ☹

kopi_1
21. pro 2009

holky tak ty prášky nebo injekce se jmenujou puregon

jane86
21. pro 2009

wera to víš , že bude vše OK.

alzbeta.hod
21. pro 2009

no právě, proč mají ženský tak těžký život

wera
21. pro 2009

tak tak heřmánkový 😉

alžbetka tak príjemnú robotku a nech Ti to rýchlo ubehne 😉

alzbeta.hod
21. pro 2009

děkuji wera

jane86
21. pro 2009

puregon? Neznám.....
mě se také po černém čajíku bude stýskat, ale co se dá dělati.....

jane86
21. pro 2009

Alžbět myslíme na tebe. moc

wera
21. pro 2009

kopi purgeon sú tiež injekciu na podporu tvorby folikulov... takže sa neboj 🙂 hlavne kľudík a uvidíš že sa podarí, hlavné je byť psychicky okey a je super ak máš dobrého doktora, ktorý sa snaží aby sa zadarilo 😉

kopi_1
21. pro 2009

wera: snad se zadaří, i když nevím - no necháme se překvapit, nechám to na leden a uvidíme. Díky moc ženský jste super, určo se ještě ozvu, přeji dobrou noc. 🙂