Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

xena1
31. pro 2009

nas v ramci pohovoru oboch vysetrili.nie je to nic hrozne,prave naopak mas pocit ze sa niekot o vas problem skutocne zaujima z kazdej strany a chce najst riesenie...na toto gyndosi nemaju casto cas,priestor a skusenosti...a pre par ktory sa uz dlho trapi je to naozaj krok k niecomu...nam sa velmi ulavilo....kazdomesacne dohady preco nie som tehu,ved sme to nacasovali,ovulka bola,a zasa nic...uz bolo toho na nas dost...

xena1
31. pro 2009

a este nieco mozno sa ti dovtedy zadari naozaj a nebude treba...ale hlavne ze mas dalsiu moznost po ruke keby nieco...

lucialen
31. pro 2009

Ahojte 🙂 Dnes som si popala az do 10tej, takze som aj merala neskor http://www.fertilityfriend.com/home/2b6181
Xeni, pozeram, ze si si uz uviedla do profilu z kade si a deticky 😉

xena1
31. pro 2009

luci,no nudila som sa trocha a este fotku by som chcela ale musim najst nejaku normalnu... 😀

sysysy
31. pro 2009

novotnacci - neříkali ti doktoři, že s těmi injekcemi podstoupíš rovnou IUI? Se mi zdá divné, že by ti to neřekli, neb tyhle injekce se dají předepsat jen 3x za život a proto doktoři nechtějí nic nechat náhodě a tak se při těchto injekcích podstupuje IUI - partnerovi spermie se propláchnou, aby se zvýšila šance na těhu.
Některé injekce jsou zdarma a některé se platí. Záleží na Caru, které injekce preferuje.
A pokud s injekcemi podstoupíš 3x IUI a nepovede se, tak tě navrhnou na IVF (ale to nějaký čas ještě potrvá, neb injekce mají ještě 2-3 měsíce "dojezd".
Já budu po Novém roku stimulovat na moje první IUI s injekcemi co jsou zadara - menopur. Zadare je i fostimon. Platí se Pregnyl a Gonal.
A IUI se dá podstoupit i s Clostilem, tam je to tuším 6x do roka, ale jistá si nejsem.
Tohle všechno jsem se dozvěděla od doktorky v Caru, tak doufám, že jsem to pochopila správně🙂

xena1
31. pro 2009

sysy....ja idem tiez na IUI,postupnost je taka,najprv clostyllbegit-ten je na tvorbu a rast folikov,ked folik narastie do nejakych 21mm picha sa pregnyl,ten podporuje do 36hod jeho prasknutie-cize ovulaciu,a potom sa dava nejaky gestagen-napr.duphaston alebo utrogestan na podporu sliznice aby sa dobre babo uhniezdilo...v cechach su to mozno ine pripravky ale na tej istej baze a vela zalezi aky konkretny problem je...

cibka
31. pro 2009

ahojky,přeji všem at máme uspešný nový rok ty co nejsme tehule at brzy jsou a ty co jsou at se jim narodí zdravá miminka
jinak laparka vážne nic není mě dělali to samé jako jane propíchli vajíčka jinak bylo vše ok

wera
31. pro 2009

ahojte babulíky tiež sa pridávam k prianiam do Nového roka len to naj hlavne veľa šťastíčka aby sme sa v roku 2010 všetky presunuli na fórum tehuliek 🙂 🙂 🙂

novotnacci
31. pro 2009

Ahoj sysysy, moc dík za tvou odpověď. No o IUI fakt paní doktorka ani necekla, tak nevím. V lednu se na to pořádně zeptám, určitě to totiž dostanu....od včera mě škrábe pěkně v krku, něco na mě leze 😠

Holky, přeji Vám do Nového roku hlavně hodně vnitřní pohody a radosti, protože tak k nám miminko přijde raději 🙂 Ať jste zdravé a pořád zaláskované....

alamala
31. pro 2009

😵 ahoj holky,tak do toho nového roku Vám všem z celého srdce přeji jen to nejlepší,hlavně aby se nás drželo zdravíčko,co nejvíce to jde a každé ať na nový rok naroste krásné těhu bříško a ty co ho už mají, ať vše dobře dopadne. 😵

samoska
31. pro 2009

Hezký večer holky 🙂 Moc si užijte oslavu příchodu nového roku a všem vám přeji, ať jste zdravé a šťastné, ať brzy nosíte svá vytoužená miminka v bříšku, prostě ať se vám splní všechna nejtajnější přáníčka 😵

kkamca
31. pro 2009

**********Vše nejlepší v Novém roce,těhulkám at štastně donosí svůj poklad pod srdíčkem a Snažilkám úspěch v otěhu*************Kamila

lucialen
1. led 2010

Prajem stastny novy rok 2010, vela uspechu v tom po com tuzite 🙂

wera
1. led 2010

Dobré ránko žienky, prajem Vám nech je rok 2010 pre nás všetky s tým najšťastnejším koncom
🙂

Táááák a páči ešte aj dnešná tabulečka:

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............75DC/47dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............63dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............36DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............52DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
govinda .....................29r............0d...............31DC...........................2x1cl............11mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d..............29DC...........................2x1cl.............2 mesiace
jaspina.......................27 let.........0d...............26DC...........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d...............25DC............................0cl...............9 mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d...............21DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..............20DC...........................2x1cl.............12 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..............18DC............................1x1cl.............15mesiacov
alzbeta.hod................25 let..........0d..............18DC...........................2x1cl.............15 mesiacov
wera.........................26let...........0d..............16DC...........................2x1cl..............? snažení
bobi3........................32let..........0d................16DC.............................0cl...............19mesiacov
nela00......................32 let..........0d................15DC..................................................20mesiac
kkamca.....................29let...........1d...............15DC.............................1x1cl..............39snažení
nana.76....................33let...........2d................9DC...............................0cl.............1x ivf 32mesic
jerryjanka...................26let..........0d...............5DC...........čakam na laparku.................23 mesiacov

smoulinkalenka
1. led 2010

dobré ránko v Novom roku 2010 😀
moj grafík 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636 😒
tak ja čakám asi už len mrchu 😠

wera
1. led 2010

dobré ránko šmouli 🙂 ešte to nevzdávaj, ovulku si mala neskôr tak je ešte na mršku asi chvíľku čas...
tak a tuto je môj grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/2b41db ovulka bola buď včera večer alebo dnes....ale teplotka tomu zatiaľ nenaznačuje, ale ovu testík bol krásne tmavý.... musím ho cvaknúť a hodím ho do albumíku 🙂

xena1
1. led 2010

krasny novy rok vsetkym... 😀
po tych silvestrovskych oslavach budu novorocne BT kadejake,tak nezufajte... 😉

smoulinkalenka
1. led 2010

no ale weva brala som duphaston tak už mám nárok dostať mrchu nie??? 😲

xena1
1. led 2010

smouli kolko si od dobratia duphastonu...na kazdu ucinkuje inak,taka hranica je 3-7dni...

nanulik
1. led 2010

prajem krásne ráno a všetkým len to najlepšie v novom roku. Pozerám že sme nejako vyspávali 😀 .

wera
1. led 2010

tak tak veď si treba trošičku aj pospinkať 🙂 🙂 🙂 veď ako na nový rok tak po celý rok... 😀
jeeej xeni aj fotečku si si nahodila, super 🙂

xena1
1. led 2010

weri,som sa nudila ale je nekvalitna ked budem mat lepsiu vymenim ju 🙂

smoulinkalenka
1. led 2010

xena1 no dnes je 4dni od vysadenia duphastomu 😕

xena1
1. led 2010

smouli tak asi je este cas ja som sice od vysadenia dostala do dvoch dni,ale take slabe ze len spinenie...inak v centre kde mi ho predpisali ma upozornili ze do 7dni...tak skus este pockat...

wera
1. led 2010

tak a som si spravila svoj prvý albumík, hodila som tam včerajší ovu testík 🙂

slavulilienka
1. led 2010

Šťastný Nový rok a hlavne plodný.... 😉
inak ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6 no ale pravdepodobne je to znovu bez úspechu, lebo som dnes ráno začala špiniť.... ☹ nechápem tomu...takto skoro.. ☹

wera
1. led 2010

slavuli a testík si neskúšala? špinenie môže byť kľudne aj v tehu... tak si prípadne skús spraviť tt a uvidíš... 🙂

slavulilienka
1. led 2010

weri ja som ani pri jednom dieťati nešpinila....myslím,že mám nejaký hormonálny výkyv zase....počkám ešte do termínu mrchy a uvidím.....a tak to vyzeralo sľubne... ☹

wera
1. led 2010

neboj slavuli, všetko bude dobré 🙂

slavulilienka
1. led 2010

😉 čo už....pôjdeme ďalej..