Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

sliver
3. led 2010

no môžeš ma pridať ;)
Dúfam že budem mať viacej času tu písať, lebo píšete tu dosť často ;) hádam to budem stíhať aj ja
Jo doteraz som mala vždy iba jeden folikul, drahý ide na spermiogram v januari a o IUI dokopy ešte nič neviem :(
Stále si len hovorím že sme na začiatku a že časom, teraz máme plán tento mesiac ten spermiogram, snažiť sa s clostylom, odsledovať folikul a potom podla výsledkov sa uvidí dalšie mesiace
Ale určite nevylučujem ani tuto možnosť

sliver
3. led 2010

a k tej velkej dávke
mi dr. povedal že moje vaječníky tak nereaguju ako iný kočkách, že má pacientky ktoré beru aj 5*1
no nie som z toho ani ja nadšená, ale zatial sa mi žiadna cysta neurobila a bola som happy že tam vznikol jeden opustený folikul ;( ktorý bol maličký :( a vyvíjal sa pomalličky, až na 17.den mal 19mm

wera
3. led 2010

slivet tak mi napíš Tvoje údaje podľa tohto:

wera.........................26let...........0d..............18DC /2dpo/.................2x1cl..............? snažení
meno vek deticky den cyklu /dni po ovu/ počet tabl. koľko sa už snažíte

wera
3. led 2010

tak sliver najdôležitejšie je že sa Ti nerobia cysty ale že sa robia aspoň nejaký ten folík každý mesiac 🙂 🙂 🙂 a pichá Ti doki aj pregnyl na prasknutie folíku a uvoľnenie vajíčka?

sliver
3. led 2010

jo raz mi ho pichol v novembri lebo v decembri nám to akosi kvoli sviatkom nevyšlo :(
akurát cez 1.sviatok vianočný som ho mala dostať no neordinoval
tak ideme na novo do toho v roku 2010 ;)

wera
3. led 2010

a vítame v tabuľke a medzi nami clostylku sliver 🙂

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............77DC/48dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............65dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............38DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............54DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
govinda ....................29r............0d...............33DC...........................2x1cl............11mesiacov
smoulinkalenka............25r............0d..............31DC...........................2x1cl.............2 mesiace
jaspina.......................27 let.........0d...............28DC...........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d...............27DC............................0cl...............9 mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d...............23DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..............22DC...........................2x1cl.............12 mesiacov
sliver.........................28r.............0d..............21DC............................4x1tbl...........7 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..............20DC............................1x1cl.............15mesiacov
alzbeta.hod................25 let..........0d..............20DC...........................2x1cl.............15 mesiacov
wera.........................26let...........0d..............18DC /2dpo/.................2x1cl..............? snažení
bobi3........................32let..........0d................18DC.............................0cl...............19mesiacov
nela00......................32 let..........0d................17DC /3dpo/.....................................20mesiac
kkamca.....................29let...........1d...............17DC.............................1x1cl..............39snažení
nana.76....................33let...........2d................11DC...............................0cl.............1x ivf 32mesic
jerryjanka...................26let..........0d................7DC...........čakam na laparku.................23 mesiacov

dasa.77
3. led 2010

ahoj babule.
ja mam skoro kazdy den bolesti v podbrisku,tak,jako bych uz mela mit co nevidet ovulku a nebo dostat MS.tak si rikam,jestli se mi opet neudelala cysta.i ja jsem brala docela dlouhou dobu clostil a taky 4 tablety denne. 2-0-2
vzhledem k tomu,ze uz jsem cystu mela,docela se bojim.tento posledni cyklus jsem nechodila na mereni foliku,rikala jsem si,ze je to stejne zbytecne,kdyz si merim BT.ja mivam ovulku az kolem 16DC a i 18,19DC.tak mam jeste furu casu.

smoulinkalenka
3. led 2010

ahoj kočky ja dnes takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636
a tehu test negatívny ☹

kkamca
3. led 2010

ahojky.
Dášo že by cysta jo?
smoulinkalenka:asi se blíží mrcha nee?dle grafu. 😒

smoulinkalenka
3. led 2010

kkamca asi 😔 😢

dasa.77
3. led 2010

ahoj kami,smouli

smoulinkalenka
3. led 2010

ahoj dasa.77
aj mna doť boli podbruško už 3 dni tak ako cez mrchu, ale mrchy nikde ešte sa mi to nikdy nestalo...vždy ma boli len cez mršisko 😒
a dnes som 6deň od vysadenia duphastonu a mrchy nikde 😕

dasa.77
3. led 2010

kamco...................no,je to mozne.snad to neni tim,ze ted nic neberu a telo se z toho nemuze vzpamatovat 😀 😀 😀 chtelo si dat clostik a kde nic tu nic 😉
ja jsem hrozne zvedava na mou krivku v tomto cyklu.zatim jsem tomu mereni moc nedala.ale doktor tvrdil,ze bez clostiku nejspis neovuluji.vzhledem k tomu,ze se rika,ze dalsi tri mesice po vysazeni dozniva jeho ucinek,tak bych jeste chvili mohla fungovat

smouli..............neboj,vyjde to priste

dasa.77
3. led 2010

smouli......ja ti tak zavidim 😀 😀 😀 ..........divala jsem se na tve dva grafy.vy jste normalne sexualni maniaci.o takove frekvenci si muzu nechat pouze zdat. 😠 a tak jsem si rikala,bud jsi hodne mlada,nebo jste spolu kratkou dobu a nebo se snazite par mesicu.a trefila jsem se. 😉
tim ti nechci rict,ze i u tebe se to delsim snazenim zmeni,ale bohuzel to tak byva.

smoulinkalenka
3. led 2010

dasi trafila si len to, že snažíme len druhý cyklus
spolu sme manželia rok a 3mesiace ...ale spolu sme tak od 16tich 😉
a ja mám 25rokov xixi

smoulinkalenka
3. led 2010

a teraz máme apsenciu len preto, že mi dal Dr. také tabletky macmiror na vkladanie do šušurky strašne ma to tam dolu pálilo 😝 ...tak ak by sa teda tento cyklus nezadarilo, aby som bola fit na ďalšiu ovu 😅

dasa.77
3. led 2010

u nas se to po takove dobe snazeni omezilo jen na dobu okolo ovulky a snad dvakrat mimo ni.a to kdyz se zadari 😀

alzbeta.hod
3. led 2010

ahojky chtěla bych dám info do tabulky, my se snažíme už 17 měsíců ☹

dasa.77
3. led 2010

alzbet ahoj.to uz je taky delsi doba,co? ale ja jsem na druhem miste.podle tabulky,ve ktere uz nejsem.ale jinak urcite vedu,protoze se snazime vic jak 5 let.sem tam s pomoci doktoru,sem tam s pomoci osudu.A NIC!

dasa.77
3. led 2010

no,tak ja odchazim.mam jeste praci.zase se prijdu podivat.ahoj

alzbeta.hod
3. led 2010

dasa: je to alek vzteku viď? utíká to jak voda

misha1009
3. led 2010

ahoj holky, jsem tu nová, můžu se přidat? minulý měsíc jsem začala brát clost. 2x1, bohužel nic, tento měsíc jsem měla pauzu. Chtěla bych se zeptat, jestli jste po vysazení clost. dostali menstr. normálně?

alzbeta.hod
3. led 2010

ahojky vítej, i já jsem tu krátce. Taky jsem začala s clostilem minulý měsíc a co z toho? NIc, cysta.

misha1009
3. led 2010

alzbet, to mě mrzí, já naštěstí po kontrole bez cysty, ale zas se mi nejspíš rozházela mrcha... třetí den, a pořádně se nechce rozjet... tento měsíc bych měla brát 2x 2, ale přijde mi to hodně... docela se toho bojim

alzbeta.hod
3. led 2010

a co třeba těhu když ještě ms nedoazila????

misha1009
3. led 2010

ona dorazila, ale hrozně slabě... myslim si, že by to mohlo být tím, že jsem clost. brala minulý měsíc a tento ne. Źe by se nám to povedlo už ani nedoufám... snažíme se 14 měs.

slavulilienka
3. led 2010

babuľky, ak budete niektorá ešte robiť tabuľku, tak ja som dnes prvý deň cyklu, čiže som posledná v tabuľke....a snažíme sa 11 mesiacov.

sliver
3. led 2010

No ja tiež beriem clostyl 4 tbl. denne a tiež som sa na začiatku strašne bála že je to veľa
teraz sa snažím si to už nevšímať a netrápiť sa tým, hlavne chodím podctivo k dr. aby ma riadne skontroloval či sa mi netvoria cysty
zatial sa netvoria tak je to OK ;)
podľa mňa clostyl nemá na mrchu nemá vplyv, ja ked beriem duphaston tak mám mrchu pekne a ked trošku pochybím tak hned sa to na nej odzrkadlí a je to jedno či som ten cyklus mala clostyl alebo nie...

smoulinkalenka
3. led 2010

silver a tebe ma ktorý deň od vysadenia duphastonu chodí mrcha...
ja som dnes 6deň od vysadenia duphastonu a mrchy nikdy
http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636 😕

alzbeta.hod
3. led 2010

smouli: podle grafu bych hádala že ms tu bude za chvilku... ale je to jen můj odhad. Já mám teda utrogestan a vysazuju ho 24dc a ms dorazí 26-28dc Je to podobný lék jako duphaston