Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kitu
4. led 2010

Ahojte dievčatá,

dnes i doky predpisal clostilbegit lebo som ala anovulačné cykly- áte s ni skusenosti?
so si to aj chcela prečítať že čo sa tu piše ale je toho strašne vela...

kikinka222
4. led 2010

ahoj jsem tady nová taky beru clostil na ovulaci.už 3měsíc ale pořád se nezadařilo.jak dlouho se vlastne může vkuse brát??a po jak dlouhé době vám pomohl?? 🙂

alienka24
4. led 2010

ahoj wera....jo brala jsem ho už víckrát, poprvé jsem na něj tři měsíce vůbec nereagovala, pak jsem zkoušela akupunkturu asi půl roku, pak horm.profil a ten už byl v pořádku, tak cvičení mojžíšové a opět clostyl, jeden měsíc mi vajuchy povyrostly ale nedozrály ☹ no pak jsem měla nějaký plánz, jakože svatba a tak tak jsem to neřešila a poslední jeden měsíc co jsem clostyl brala tak to bylo v červenci a to jsem měla 3 folíky ale bohužel se nepovedlo, no a min měsíc jsem byla na průchodnosti vejcovodů takže ted mi dr. clostyl nasadí na dva měsíce a uvidíme

misha1009
4. led 2010

Ahojda, tak bohužel, dneska se mrcha ohlásila dost hlasitě... takže budem zkoušet znovu.
mé tělo si se mnou dělá opravdu co chce, už jsem měla snad všechny příznaky - taky to tak máte?
Werko: děkuji 🙂
Kitu: taky jsem dostala clost., protože jsem měla některý cykly anovulační, po clost. se to krásně srovnalo, ukázkový grafy, ale zatím bohužel...

alienka24
4. led 2010

kikinka...no většinou by se měl brát 3 měsíce a pak by měla být pauza myslím že půl roku

kitu
4. led 2010

baby a prečo sa to ma brať len 3 mesiace to je taka pliaga...alebo prečo... ja ho ešte nemam zajtra si ppon pojdem do lekarne bo ho nemali tak mi ho museli objednať...

alienka24
4. led 2010

no spíš proto že pokud na to nezareaguješ během těch 3 měsíců tak nemá smysl ho užívat dál

misha1009
4. led 2010

taky vám bývá během užívání clost. zle?

wera
4. led 2010

alienka- tak to mi je ľúto že takúto dlhú púť už máš za sebou... a nerozmýšlali ste nad návštevou CARu? možno tam by Vám vedeli pomôcť, možno na začiatok skúsiť zopár cyklov IUI (mne ak sa nezadarí tento mesiac tak ideme budúci už do caru, aby sme zbytočne nečakali)... ale verím že po vyšetrení priechodnosti Ti vajcovody trošičku prefúkli a určite sa zadarí, hlavne aby folíky pekne narástli 🙂

kiki clostyl by sa mal brať tri mesiace a potom by sa mala dať nejaká pauza, niektorý doktori dajú pauzu mesiac, niektorý aj 3 mesiace, záleží to všetko od toho ako Tvoj organizmus na clostík reaguje a či sa Ti netvoria cysty... kiki a sú tu medzi nami aj tehuľky ktorým sa podarilo, keď sa pozrieť do našej tabuľky tak tam nájdeš tehuľky 🙂

misha ahojky 🙂 to mi je ľúto že mrška predsa len dorazila.... ☹ ale ta nezúfaj, určite sa čoskoro zadarí hlavne tomu treba veriť 😉 a mršku treba brať pozitívne aspoň môžeš čoskoro zase snažilkovať 🙂 a čo sa týka tých príznakov tak ja ich mám tiež snáď všetky tak od 5 dňa po ovulke 😉

kitu tak každý liek ktorý do telíčka dávame je na telo určitou záťažou a tak je to aj pri clostyle, preto sa odporúča po troch mesiacoch užívania si dať nejakú prestávku, aspoň sa telo prečistí a potom sa môže nasadiť nanovo 🙂 ale čo je pozitívne tak účinok clostylu ešte chvíľku trvá aj keď sa vysadí, takže netreba zúfať 😉

wera
4. led 2010

misha mne pri užívaní clostíku absolútne nič nie je, teda som aspoň zatiaľ nič nepozorovala... moja sestra ho berie tiež a tiež nič nepozoruje, je to individuálne...

misha1009
4. led 2010

werko, jak dlouho se snažíte?

alienka24
4. led 2010

wera....no u nás je problém opravdu jen u mě, mám to i po mámě, nepravidelné cykly a s tím různé problémy, no a do CARu já ještě jít nechci, je to pro mě opravdu ta poslední možnost, myslím že IUI je i ztráta času pokud nejsou špatné spermie, to se můžeme snažit uplně v klidu adoma a aspon si to užijeme, no a hlavně já to ještě ani moc nehrotím protožemě netlačí věk, furt si říkám že pokud se ještě třeba dva roky nepovede tak se nic neděje
braní HA mi akorát víc ublížilo a tělo se s tím hodně nedokázalo srovnat, od vysazení jsem udělala obrovský pokrok takže věřím že se to bude zlepšovat i dál a přirozenou cestou 😉 😎

alienka24
4. led 2010

misho....no mě po něm bývá občas malátno ale jinak to jde docela

wera
4. led 2010

misha dalo by sa povedať že sa teraz snažíme druhý mesiac, vo februári som mala MA a potom sme si dali nejaký čas pauzu... takže to rátam teraz nanovo odkedy som začala brať clostík 🙂

alienka tak to je super pokiaľ čas "netlačí" a je super že to berieš takto optimisticky, tak Ti budem moc držať palce aby sa čo najskôr zadarilo prirodzenou cestou 😉 ja sa už do caru teším, lebo to bude zase cesta vpred 🙂

alienka24
4. led 2010

no po tom vyšetření to určitě půjde samo 😀 😀

cibka
4. led 2010

jane86: 15 prosince jsem byla na laparce měla jsem to dostat kolem 28 prosince ale v nemocnici mi řekli že tak do 30 dnů a zatim nic tak se bojim aby mi nějak nenarušili cyklus

misha1009
4. led 2010

berete clost. v kuse 3 měsíce? mě ho doktorka dala na listopad, v prosinci nic a leden dvojtá dávka, podle toho, co jsem se tu dočetla mi to přijde přinejmenším zvláštní.. ani mi neudělala hormonální profil, ani nekontrolujeme foliky... jen měřím BT

alienka24
4. led 2010

misha...no tak teda clostyl bez folikulometrie je celkem k ničemu, vždyt třeba ti folíky samy neprasknou a může se ti udělat cysta?

misha1009
4. led 2010

Alienka - v prosinci jsem byla na kontrole, řekla mi, že se cysta neudělala, graf ukázkový, ovulace proběhla - clost. zabral, ale navýšila mi dávku na dvojnásobek... myslela jsem si, že je to o.k., ale podle toho, co jsem si tu přečetla, to moc o.k. neni. Nejspíš se budu muset poohlédnout po jiné doktorce

wera
4. led 2010

misha určite treba aby si pri braní clostylu bola pod dohľadom lekára, je to veľmi dôležité a mala by si sa o tom porozprávať s tvojou lekárkou, alebo prípadne ak máš tú možnosť skúsiť nejakú inú... ja som tiež zmenila dokiho a len si môžem prístup nového dokiho pochvalovať.... pri braní clostylu určite treba urobiť aj hormonálny profil a každý mesiac robiť folikulometriu aby si prípadne nebrala clostík nadarmo ak by sa nespravili žiadne...

alienka24
4. led 2010

no tak v tom případě proč ti navyšuje dávku když to zabralo jak mělo? aby tě zas nepřestimulovala když ti ani nedělá to utz 😒

misha1009
4. led 2010

to mě taky bylo divný, ale zas jsem si říkala, že je odborník, tak ví co dělá...

alienka24
4. led 2010

no mě se na tom nejvíc nelíbí že ti nedělá ten utz. přijde mi to docela nebezpečný, ted ti zvýší dávku a pokud tě přestimuluje tak se na to ani nepřijde 😠 😠

cibka
4. led 2010

holky ja brala clostil 2 měsíce dr v caru mi řekla že pokud se nezadaří nemá cenu ho dál brát poakždé mi vyrostl alespon 1 folik, ale jestli se prave nezadaří tak léčba prostě nezabere a určite se nemá brát déle jak 3 měsíce pak musí být pauza 3 mesíce a pak se muze zas brat ale je toprave zbytečný když nezabral hned z kraje ale co lékař tak to asi jiný názor.
holky nevíte co bude ted dál když jsem po tý laparce co mi doporučí dál jedu do caru až za týden

misha1009
4. led 2010

asi se zeptam blbě, ale co by to znamenalo, kdyby mě přestimulovala? 😨

alienka24
4. led 2010

cibka...no ono je to fakt hodně o doktoru, každej má jinej názor, někdo třeba posílá na laparku, někdo jen na hsg vyšetření

wera
4. led 2010

cibka po laparke Ti asi nasadia znovu clostík, prípadne ak sa dohodnete hneď na IUI tak Ti ako stimuláciu možno dajú nejaké injekcie, ale to záleží od toho ako si doteraz na clostyl reagovala... každopádne sa teš že laparku máš za sebou a teraz to pôjde určite ľahšie 😉

alienka24
4. led 2010

no tak může ti vyrůst hodně folikulů, můžeš pak mít třeba trojčata a pokud folíky sami neprasknou tak se udělá cysta

misha1009
4. led 2010

ali díky. to nejsou zrovna dobrý vyhlídky.. ☹

cibka
4. led 2010

wera:díky za tvoji rychlou reakci na clostil jsem reagovala dobře vzdy mi 13 den píchly pregnyl a jsme ráda že už mama laparku za sebou fak jsem zvedavá co bude dál aby se to zase trosku pohlo dál