Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wera
5. led 2010

neboj šmouli raz sa tam všetky určite stretneme 🙂

xena1
5. led 2010

smouli vsetko nejde naraz,musime tuto Zem pomaly zaludnovat..... 😀

wera
5. led 2010

teda neli vidím že Ti ten graf riadne skáče 😉

nela00
5. led 2010

weri aj ja sa čudujem tým skokom hlavne po ovule, väčšinou mávam hada

xena1
5. led 2010

smouli a mrcha sa ti uz rozbehla naplno?

smoulinkalenka
5. led 2010

tak babule ideme pomaly na to zaľudňovanie 😀

sliver
5. led 2010

kočeny ja osm úplný amatér v BT
viete mi poradiť
momentálne som 23DC a mala som ráno teplotu 37,1
meranie predtým 37,3 a 37,2 a 36,9
su ok tieto teploty?

smoulinkalenka
5. led 2010

silver to sú krásne teploty, také po ovulačné - tehulkovské 😉

kkamca
5. led 2010

sliver:myslim že sou naprosto ok..pokud nejsi nemocná 😀

wera
5. led 2010

neli aspoň máš takú svoju vlastnú horskú dráhu tento mesiac 😉
sliver to je v poho, teploty môžu kľudne kolísať a môže to byť spôsobené všeličím...možno si dnes merala skôr alebo neskôr, zle si v noci spala, prípadne si bola v noci hore... pokiaľ Ti teplotka neklesla prípadne nestúpla nejako rapídne tak je to myslím v poho 🙂

smoulinkalenka
5. led 2010

xeni1 no snaží sa o to...to príde tak poobede, alebo k večeru v plnej dávke 😠

sliver
5. led 2010

dakujem kočky
mne sa len zdali celkom vysoké
pozerám vaše grafy a ani jedna tam nemá také vysoké teploty
to sa mi zdá divné

nela00
5. led 2010

sliver s teplotami je to individuálne. meriaš prvý cyklus? nerobíš graf?

nanulik
5. led 2010

ja som dnes takto namerala, strašné čo sa to deje ☹

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

smoulinkalenka
5. led 2010

nanulik to čo - to sú jak schody do neba... 😕

xena1
5. led 2010

smouli a keby cuvla? 😀

wera
5. led 2010

nanulik tiež Ti tá teplotka riadne skáče...

sliver
5. led 2010

začala som len merať pred 5 dňami ;)
takže neviem to porovnať s inými cyklami či je to vela
dávam si to do grafu ale zatial to tu nedávam, ved načo 5 čísel ;)

smoulinkalenka
5. led 2010

xeni večer to bolo iba na papieriku trošku....v noci iba, keď som bola na WC a aj teraz iba na WC na vložke je úplne minimum 😝

mucuka
5. led 2010

Ahojte. Zial test mi vyšiel negatívny, ale ms mám trochu čudny, dve dni len špiním, a dnes sa to rozbieha ale dosť divne, aj vy ste mali počas brania clostilu také. Jeden mesiac musím vynechať s braním clostilu na odporúčanie gynekológa, lebo vraj veľmi dobre som reagovala a mala som až 5 folikul,/len škoda, že ani jeden z nich sa nepodaril/, možno je inde problém?

sliver
5. led 2010

to je úžasné že si mala 5 folikulov
to ja mám po troch mesiacoch brania ledva jeden a tiež oneskorene
tak iba trošku počkaj a jeden sa isto chytí

jane86
5. led 2010

Ahojky, vůbec vás neztíhám dočítat.
Jinak dobré dopoledne všem.....
Já jsem dneska byla nucená vzít si den dovolenou. Včera mě tak bolelala hlava, že z toho byla migréna takže jsem 3 x zvracela a dneska ráno mi také nebylo nejlépe, tak jsem zůstala doma.
Pořád mě tak divně píchá jako by v bocích. No snad to nic nebude. Mám pořád nějaký strach.

alzbeta.hod
5. led 2010

ahojky 2 dny se pokouším sledovat bt abych věděla jestli stoupá nebo klesá, zatím stoupá ale před ms je to normální. jinak jsem se rozhodla že zažádám o hormonální profil, něco se děje a já chci vědět co.

xena1
5. led 2010

mucuka...tak hormony robia svoje,5folikov je krasne a predtym si kolko mavala bez clostylu???lebo ja mam kazdy mesiac prirodzene 2domin.foliky a co to bude ked od buduceho cyklu budem brat clostyl 😀

smouli,mozno este nie je vsetko stratene....alebo sa hormony s nami zabavaju..ja som mala naposledy mrchu normalnu jeden den ostatne len spinenie...

wera
5. led 2010

mucuka neboj aj po vysadení clostíku ešte budú jeho účinky pretrvávať tak sa určite treba snažiť 🙂 teda a 5 folíkov to je riadna nádielka 😉 mucuka a máte spg v poriadku?

alzbeta.hod
5. led 2010

jane, vím jak ti je... zažila jsemí ne, takovou migrénu jen jednou a pak už naštěstí ne. Včera jsem ale měla něco podobného... bolest hlavy, ale zabral prášek a bylo to ok. Pak jsem nemohla nic sníst, ze všeho se mi obracel žaludek a po příjezdu domů už jsem jen objímala mísu. Hrozná cesta fuj.

smoulinkalenka
5. led 2010

jane aj ja viem ako Ti je-ja mávam migrény pravidelné a také,že musím ísť až na pohotovosť....odpadávam, vraciam...no úplne som odpísaná...ble 😝

xeni1 čo myslíš, tým,že to nie je stratené...ja mám mrchu...a to je koniec jedného, ale začiatok druhého, tak teraz začnem veriť tomu,že tento cyklus zaberie clostil... 😅

sliver
5. led 2010

smouli zaberie isto, neboj

mucuka
5. led 2010

neviem, či máme spg v poriadku, lebo sme ešte neboli, asi pojedeme o 2 mesiace, ked sa dovtedy nezadarí. Predtým som mala na ultrazvuku jeden folikul bez clostilu, ale ja som nikdy nezbadala že mám ovuláciu, i ked som stale robila cez tie dni ovulačné testy, a nikdy mi nevyšli pozitívne, takže ja si myslím, že nemávam ovuláciu, a preto mi doktor vypísal clostil. Ináč mi robili hormonálne testy a vyšlo mi nízke percento progesterónu. Snažíme sa už 1 a pol roka.

Jane, nech ti je lepšie, len odpočívaj.

smoulinkalenka
5. led 2010

silver ďakujem.....veríííím.....

len je tu aj tá možnosť, že nezaberie...keď to tu tak čítam...a to ma desííííí 😨