Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

zakupanda
5. led 2010

http://www.fertilityfriend.com/home/zakupanda,n... jak se do ff kde pise bolení vajecniku jestli to jde

wera
5. led 2010

mucuka možno je lepšie ísť na spg čo najskôr, aby ste zbytočne nečakali keď môže byť problém aj na druhej strane... my sme boli teraz nedávno a bolo to úplne v pohodičke...

jane no tak to mi je ľúto že máš takéto ťažkosti, ale verím že to v pohodičke zvládneš, hlavne veľa oddychuj a pi veľa tekutín 🙂

zakupanda
5. led 2010

kuk nA MŮJ TEST je to pozitivni?

wera
5. led 2010

zakup ja si myslím že testík je určite pozitívny, ved testovacia čiarka je silnejšia ako kontrolná, takže už iba šup šup snažilkovať 😀

nela00
5. led 2010

weri testovacia je tá slabšia nie?

alzbeta.hod
5. led 2010

já zas četla že pozitní je jen když je stejně silná nebo silnější... je to tak v letáčku... a to jsem měla jen jednou

lucialen
5. led 2010

Ahojte 🙂 Som len na skok, hodim graf a idem k dokine si dat predpisat tabletky na alergiu. Zatial su teploty ok http://www.fertilityfriend.com/home/2b6181 Stavim sa neskor 🙂

wera
5. led 2010

neli prvá čiarka je kontrolná a druhá testovacia, teraz som sa na to pozrela ešte raz či nie je testík odfotený naopak.... podľa mňa je určite pozitívny...

luci tak nech sa teplotka len krásne drží takto hore 😉

nela00
5. led 2010

weti bližšie k časti, ktorú namáčaš je testovacia čiarka pozri moje ovulačné (ale po ovule)
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

alienka24
5. led 2010

dobré ránko holky, tak já se teda musim přiznat že jakmile si vemu clostyl na lačno tak je mi pěkně blbě pak asi hodinu 😝

xena1
5. led 2010

smouli,tak drzim palce nech ti clostyl zaberie...

alzbeta.hod
5. led 2010

taky držím pěsti smouli ať zabere... mě bohužel, možná zabral ale výsledek nic moc

alienka24
5. led 2010

alzbet...no a víš jak bude dr. postupovat dál?

smoulinkalenka
5. led 2010

Ďakujem babenky...no ono ešte nie je vyhraté samozrejme...môže zabrať, ale výsledok žiadny... ☹

alzbeta.hod
5. led 2010

u mě zatím niujak, po dobrání jsem šla na utz kde chtěl zjistit jak rostou folíky ale nakonec našel cystu. Neví či mi je netvoří právě clostil, nikdy jsem na to netrpěla. Je možné mít nějaké příznaky na 22dc?

alienka24
5. led 2010

příznaky na co? na těhu? nevím, podle mě je brzo

wera
5. led 2010

alžbet ešte je asi skoro, ale záleži aj od toho aké príznaky, pokiaľ sa už uhniezduje vajko tak môžeš cítiť nejaké krče v maternici... ja mám vždy všetky príznaky každý mesiac 😉

alzbeta.hod
5. led 2010

jo tak takové normální to je jasné, břicho bolí jak na ms, ale to přidávám cystě, nechuť k jídlu a nevolnost.

alienka24
5. led 2010

alzbet...a bereš ted ještě nějaký prášky? utorgestan nebo duphaston?

alzbeta.hod
5. led 2010

je to blbost.... jen si něco namýšlím. Trápí mě kdybych otěhotněla s cystou, můžu potratit, toho se bojím

alzbeta.hod
5. led 2010

jj utrogestan jako vždy

wera
5. led 2010

jeeej neli fakt máš pravdu 🙂 ja som to brala automaticky tak že je to ako na tých tehotenských, že druhá čiara je testovacia, teda ja som ale šikovnica, ďakujem že si ma na to upozornila 😉

wera
5. led 2010

alžbetka neboj, počkaj ešte pár dní a potom testni 🙂

alienka24
5. led 2010

no asi tak alžbět, stejně ti nezbývá nic jiného než počkat, tak se snaž být co nejvíc v klidu a ono to nějak dopadne neboj 😉 😉

alzbeta.hod
5. led 2010

no já se snažím ale občas se to nedá přehlédnout. No čekat musím stejně. Do lékárny se dostanu až v pátek....

jonnie
5. led 2010

ahojte,este raz hadzem otazku do plena: nik nereagoval zatial. Na kolky den vam pozerali foliky - a kolko ste mali po clostile? ja ani jeden a to som mala zvysenu davku. som z toho paf.

alienka24
5. led 2010

no a jinak teda já jdu 14.1. na folikulometrii, pokud tam něco bude tam píchne pregnyl a v ten samý den mám mobilizaci takže mi i uvolní pánev 😉 😉

alzbeta.hod
5. led 2010

joonie, já ho brala zatím jednou. byla jsem tam na 9dc, chodí se myslím déle ale já neměla jinou možnost, byla jsem tam 23.12. Na jednom vaječníku mi našel cystu a na druhém drobné folíky a jeden měl 1cm. Víc mi neřekl.

alzbeta.hod
5. led 2010

ali ty máš něco s pánví? Já ano. Chodila jsem s tím na rehabilitaci

wera
5. led 2010

jonnie ja som bola na folikulometrii 13 DC to mal folík 20 mm a 15 DC mal 21,2 mm a pichli mi pregnyl a clostík som brala od 5 do 9 dňa cyklu, takže som bola 4 dni po dobraní tabletiek