Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kikina666
9. dub 2009

vendy no ved uvidime co prinesie velkonocny zajac

vendy05
9. dub 2009

no určitě má pro vás ty pozitivní těhu testíky 😵

lenka_bohousek
autor
9. dub 2009

ahojky vendy 😵
no jsem zvědavá, kolik bude těhulek. naprskej nám hodně bacílků, ať se nakazíme ještě víc než jsme 😀

vendy05
9. dub 2009

Leni to už je pozdě, když už miminka máte v pupíkách 😀 ale jak jako chceš....
tak prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk.....

kikina666
9. dub 2009

vendy beriem chytam hltam z celeho hrdla a ani mi nebude vadit ze po nich priberiem 😀

miluse
9. dub 2009

Vendy, to jsou bacily jen do počtu a na potvzrení 😀

vendy05
9. dub 2009

😀 no ono se po nich moc nepřibírá, já mám už kilo dole 😀

vendy05
9. dub 2009

milusko tak to jo 😀 😵

lenka_bohousek
autor
9. dub 2009

jééé, všechny chytáte, tak snad na mě taky nějaký bacilek zbyl 🙂

vendy05
9. dub 2009

leni tak jen pro tebe jo prsk 😵

mannerka
9. dub 2009

ahojte kocky 😉
rychlo sa sem pridavam, nech nejaky bacyl ostane aj mne na buduci mesiac 😀

kri
9. dub 2009

Ahojky holky, tak se zase po delší době hlásím. Mám teď fofr v práci, začala nám sezóna a večer už jsem na net líná. 😀
Koukám, že po velikonocích bude velké testování, tak to moc držím palečky aby to vyšlo! 😵 A posílám těhu bacilky i když, jak píše Vendy, už jste stejně všechny určo těhotný! 😉 😀

kikina666
9. dub 2009

kri dakujem

lenka_bohousek
autor
9. dub 2009

vendy díky 😵
ahoj man a kri 🙂 a kri taky díky za bacílky 😵 a jak se máš, chodíš ještě do práce?

kri
9. dub 2009

leni, mám se fajn, je mi dobře a mimískovi snad taky, to uvidím v úterý, to jdu na kontrolu.
Zatím jsem v práci, ale už toho tu mám plný zuby, jsem tu sama jen s šéfovou, která tu věčně neni a když je tak stejně nic nedělá. 🙄 . Myslela jsem původně, že si nechám od května napsat nemocenskou, ale teď mi sestřenka řekla, že ten náš Dr. nedává neomezené vycházky, tak teď nevím, v půlce května mám jet na 5 dní do Londýna. Kdybych si to bývala nechala napsat hned v Pronatalu, jak mi navrhovali, tak je to bez problému.
Jé omlouvám se, že jsem se tak rozepsala, ale zrovna dneska mě šéfová zas pěkně vytočila. 😠

koira
9. dub 2009

Ahoj holky smim s epridat?MYSLITE ze gestacni vacek 3mm ve 5 tydnu je dost malo?Hcg mam 4000....jinak jsem 20.den DPO...jsem z toho cela zmatena..bojim se aby bylo vse v poradku..dekuji

kikina666
9. dub 2009

koira gratulujem ku tehu ...

koira
9. dub 2009

dekuji....ale jsem vystresla stejne jak kdyz sme se snazili 😨

kikina666
9. dub 2009

koira klud neprospieva to tebe ani babetku ... hcg mas obrovske tak sa neplas .. vsetko je ok

lenka_bohousek
autor
9. dub 2009

Ahoj Koira, určitě se k nám přidej. Bohužel nevím, jak velké jsou gestační váčky v určitém týdnu, ale HCG je podle mě vysoké a jistě je vše v pořádku.
Zbytečně se nestresuj, budeš maminka a to je krásný pocit 😵
Mooooc ti gratuluji 🙂

koira
9. dub 2009

jj ja vim kdyz tomu s eneda porucit..porad tomu moc nechci verit..abych pak zas nebyla zklamana...nojo jsem stara zmatkarka 😀 diky za podporu

kikina666
9. dub 2009

lenka kedy cakas mrchu ??? zajtra mame 28dc????

lenka_bohousek
autor
9. dub 2009

Ale ne, taky bych zmatkovala, kdybych zjistila, že čekám miminko 😉
O velikonocích se opatruj, užívej klidu a všechno bude tak, jak má být 🙂

kikina666
9. dub 2009

lenka uz sa tesis na tetsovanie ?

lenka_bohousek
autor
9. dub 2009

kiki, to víš, že se těším, ale běda, jak tam nebudou // . a co ty, už jsi celá nedočkavá, viď 😉

kikina666
9. dub 2009

no ved ideme do toho spolu nie ??? ale az v utorok som slubila dnes je 27 den cyklu tak to do utorka pocka, ale aj tak mam velky strach bojim bojim, ze to nezvladnem ak tam bude /

lenka_bohousek
autor
9. dub 2009

určitě až v úterý, já ani nebudu doma a testy si sebou brát nebudu, takže určitě až v úterý ráno. a taky se bojím, jak to zase budu zvládat, když tam bude jen /, i když teď už to zvládám mnohem lépe než na začátku snažení.

kikina666
9. dub 2009

lenka no hadam tam najdeme obidve tie vytuzene //

lenka_bohousek
autor
9. dub 2009

kiki, jestli tam budou //, tak se asi zblázním štěstím 😀

lenka_bohousek
autor
9. dub 2009

kočky, loučím se a jedu domů. stále je krásně, tak ať si to užiju, přes svátky to má být horší s tím počasím.
paaaa 😵