Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nana.76
5. led 2010

tak,tak jak rika Wera ted jen snazilkovat nekdy ten pregnyl ani nestihnou pichnout,ale myslim ze by ti meli uz brzy prasknout tak do toho 🙂 🙂

cibka
5. led 2010

smoulli: brala jsem clostík 2 měsíce, foliky vyrostli ale nic z toho nebylo tak jsem byla v prosinci na laparce vše je v pořádku, udělali mi pár direk do vaječníků tej je to 3 týdny co jsem po operaci no a za týden jedu do gennetu tak uvidám co bude dál, jestli mě pošle na umělý nebo dá jen nějaký hormony 😉

makula24
5. led 2010

Jé holky děkuju moc,dr.říkala,že snažit se máme od zítřka...tak asi tak...no jsem zvědavá,jestli prasknou nebo ne...a snad ne všechny 3 a nesplynou všechny 3 se spermií 😀 stačilo by mi jedno 😀
Jinak děkuji za přivítání...
Já dostala clostík na podporu vajíček,jinak je u nás vše ok,až na to,že to mimi ne a ne přijít....
Taky vás bolelo šíleně břicho při ovulaci?Já už nemůžu skoro ani sedět 😒

alienka24
5. led 2010

cibka...a spermio máte v pořádku? 🙂

wera
5. led 2010

makula ja som pri ovu skoro nič nepociťujem... a ja by som sa radšej snažila už od dnes, veď spermijky prežívajú v telíčku dlhšie, tak nech sú už pripravené vo vajcovodoch keď dojde k ovu 😉

alienka24
5. led 2010

makula....já když naposledy brala clostyl tak jsem měla taky 3 folikuly, všechny přes 23mm a myslela jsem že snad prasknu, měla sem nafouknutý břicho a bolelo mě, ani cvičit mojžíšku mi pořádně nešlo no a po pregnylu jsem pak večer měla pocit že mě strašně píchlo a to asi bylo to prasknutí folíků 🙂 no je to sranda že někdo o tom ani neví a někdo to cítí skoro všechno 😀

alienka24
5. led 2010

holky já jsem v práci a dneska se to tady teda pěkně vleče 😝 tak si aspon vybírám outdoorové oblečení ale nejhorší je že tohle budu muset jít koupit osobně a vyzkoušet a to mě tááááák neba 😝 😀
a zítra? jdu po dvou měsících na jumping 🙂 hurá hurá už mi to i pěkně chybí

wera
5. led 2010

alienka na aký jumping? teda ja som rada že som už z robotky dávno doma 🙂

alienka24
5. led 2010

jumping je cvičení na malých trampolínkách 🙂 jedno z mála aerobních cvičení které můžu provozovat 😉
http://www.jumping-liberec.cz/

kikinka222
5. led 2010

wera-děkuji za komentář.máš pravdu zkusím ho přemluvit.i když jsem mu slíbila že ty tři měsíce jeste počkám.třeba mi ten clostil zabere a nebudem muset jít nikam. 🙂

wera
5. led 2010

kiki budem Ti moc držať palčeky aby ste už na spermio ísť nemuseli 🙂 ale naozaj je to úplne v pohodičke a keď to zvládol môj drahý tak to musí zvládnuť každý 🙂

alienka to vyzerá suprovo, to by sa aj mne páčilo 🙂

alienka24
5. led 2010

wera....jojo je to parádní, hlavně makačka ale přitom taková zábava, a pravidelný cvičení tohohle je fakt na postavě znát 😉 no a hlavně to mám i povolený, páč jsou to měkké dopady a nejsou to tvrdé otřesy na záda takže to provozovat můžu 😉

kkamca
5. led 2010

KIKINKA222:U prvního špunta jsme se snažily skoro 2 roky..

jane86
5. led 2010

Ahojky . Jak jste vkročily do nového roku??

alienka24
5. led 2010

jane86....mě se na nový rok ohlásila ms, tak by mě jako zajímalo jestli to úsloví ...jak na nový rok, tak pocelý rok....bude platit 😀 😀

jane86
5. led 2010

ali tak to snad nééééé. Mít MS 365 dní v roce, nic moc. A co je o tebe nového??? Já teď nějak zvracím tak neztíhám dočítat. 😀

alamala
5. led 2010

Čauky holky,no já jsem Jane vykročila pěkně do toho nového roku,chytlo mě brzy ráno první zvracení a od té doby mi moc nechutná a mám problémy snít to co jsem byla zvyklá,no jo to je těhotenství. Jinak jsem volala na gyndu a řekla jsem,že jsem marodila,jestli se mám dostavit na kontrolu,jestli je vše v pořádku a řekli mi,že pokud nekrvácím a nemám nějaké jiné bolesti mám to nechat až na obj.termín což mám 28.1 a to už budeme s drobečkem ve 3měsíci 🙂 teda snad ☹

wera
5. led 2010

ali neboj všetko bude v poriadku 🙂 a ak by si predsa len chcela ísť skôr tak im povedz že Ťa pobolieva brucho a je to 😉

jane a ali teda vidím že Vás riadne drapli ranné nevoľnosti, ale verím že to čoskoro prekonáte a bude už len dobre 🙂

jane ja som mala na Nový rok ovulku a snažilkovali sme, tak to by teda bolo na celý rok potešenia 😀

alamala
5. led 2010

weri snad to brzy přejde,není to dvakrát příjemné 😒 Nechám to opravdu až na tu obj.kontrolu,stejně na tom už nic nezměním a ani doky,prášky na udržení beru stejně!
To budeš mít teda hezký rok 😵

mucuka
5. led 2010

Ahojte.Chcem sa len spytat, že aké mate Ms počas clostilu, lebo ja len ešte stále len špiním

wera
5. led 2010

mucuka ja som mala najskôr večer iba špinenie, potom sa rozbehla tak normálne, druhý deň takú brutálnu že som sa ani nevedela postaviť a potom už len dva dni špinenie....

misha1009
5. led 2010

ahoj mucuka, já beru clost. 5.-9. den a MS mam jen 4 dny

mucuka
5. led 2010

Dúfam,že tam nemám nejakú cystu, lebo sa mi to nejak nechce rozbehnut

kikinka222
5. led 2010

já beru taky costil 5-9 den a ms mám první dva dny třetí den už je slabší a pak ještě dva dny špiním takže celkově 5dní, ale i tak je celkem slabá.jeste než jsem začala brát HA tak jsem měla menstruaci silnou a bolestivou a s braním ha a pak vysazením je ms slabší.

wera
5. led 2010

tak ja idem do hajan, prajem dobrú noc 🙂

misha1009
5. led 2010

mucuka, já to tento měsíc měla stejně - od 27 dne jen špinění, nakonec se rozběhla a to v plné síle po 3 dnech...

misha1009
5. led 2010

dobrou weru

alamala
5. led 2010

dobrou holky 😔

alienka24
5. led 2010

ahoj alamala, nebud smutná, určitě je malé v pořádku a říká se že pokud žena má nevolnosti tak je to známka toho že se tvoří těhu hormon a je vše tak jak má být, tak třeba na tom něco je a krapet tě to povzbudí 😉

alamala
5. led 2010

ahojky stejna jmenovkyně,taky jsi asi Ála viť 🙂 Víš Ali z těch nevolnosti ani tolik strach nemám,vím že to k těhu patří a může to být ještě horší,ale bojím se toho,že jsem před týdnem ležela skoro čtrnáct dní s chřipkou a teplotou aby se nic mimiskovi nestalo,tak snad mu srdičko tluče!!!