Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

alienka24
5. led 2010

ála nejsem 🙂 ale to snad nevadí, mám tu přezdívku už strašně dlooooouho 🙂

no věřím že se bojíš, ale musíš věřit že to bude dobré a stejně co se má stát tak se stane áť chceme nebo ne, a hlavně to že ty nevolnosti máš je známka toho že tam mimčo furt je a proto tě i trošku zlobí 😉

alamala
5. led 2010

to vážně nevadí, že nejsi Ála, jen jsem si to odvodila z té přezdívky 🙂 To já jsem Ála a ještě k tomu mám 158 cm čili malá 😀 No a jinak na mě sedí i to co se o Alenkách říká ( jak v říši divů 😀 )
Děkuji za podporu snad to tak opravdu je, že se drobeček hlásí a trochu zlobí 🙂 Určitě dám po kontrole vědět jestli je vše v pořádku 😉

alienka24
5. led 2010

já myslím že bude 😉
no tak po tomhle vysvětlení je ta tvoje přezdívka fakt roztomilá 😉 😀
já jsem normálně Tereza 😉

alamala
5. led 2010

Terezka by se mi líbylo, kdyby to byla holčička ikdyž ti povím, že je to teď hrozně často dávané jméno, tak uvidíme, to je ještě docela daleko, jako na vše. Teda mimo kalhot, začalo mi vadit těsné tak budu muset vyrazit na nákup 🙂 ale to patří mezi ty příjemnější záležitosti 😉

alienka24
5. led 2010

jo taky sem si všimla že Terezka hodně frčí mezi jmény 😉 😀 no já si nestěžuju, mě se to jméno taky líbí 🙂

no půjdu do hajan, zítra mě čekají trampolínky dopoledne tak at sem na to vyspaná 🙂 tak pa a dobrou

alamala
5. led 2010

musí to být příjemné, ale to bych toho drobečka ze sebe pěkně vyklepala 🙂 To jsi docela živá takhle po ránu si zacvičit, já jsem ráda,že se do oběda proberu a pak se mi chce zase spát. 😉
Tak si to hezky užij a dobrou noc 😵

cibka
6. led 2010

ali: spermio je ok

kkamca
6. led 2010

Dobré ráno.Tak u mě jedna velká záhada,se mi stalo poprvý abych měla takový pokles po vyšší teplotě.. 😒 Doufám,že to nebude anovulák???????

http://www.fertilityfriend.com/home/kkamca

wera
6. led 2010

ahoj kamci, ty si teda ranné vtáčatko 🙂 podľa mňa je grafík okey, mne tiež stále tie teplotky klesajú a stúpajú ako sa im zachce, toto je môj dnešný grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/2b41db
a inak prajem všetkým dobré ránko 🙂

wera
6. led 2010

a páči babulky dnešná tabulečka:

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............80DC/51dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............68dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............41DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............57DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
govinda ....................29r............0d...............36DC...........................2x1cl............11mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d..............31DC...........................2x1cl.............7měsíců
Lucialen ...................26let...........0d...............26DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..............25DC...........................2x1cl.............12 mesiacov
sliver.........................28r.............0d..............24DC............................4x1tbl...........7 mesiacov xena.........................33r.............2d..............24DC..............................0cl..............13 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..............23DC............................1x1cl.............15mesiacov
alzbeta.hod................25 let..........0d..............23DC...........................2x1cl.............17 mesiacov
wera.........................26let...........0d..............21DC /5dpo/.................2x1cl..............? snažení
bobi3........................32let..........0d................21DC.............................0cl...............19mesiacov
nela00......................32 let..........0d................20DC /8dpo/.....................................20mesiac
kkamca.....................29let...........1d...............20DC.............................1x1cl..............39snažení
nana.76....................33let...........2d................14DC...............................0cl.............1x ivf 32mesic
jerryjanka...................26let..........0d................10DC...........čakam na laparku.................23 mesiacov
slavulilienka.................32 let.........2d..................4DC............................0cl...............11 mesiacov
misha1009.....................? let.......0d..................4DC...........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka..............25r..........0d..................2DC...........................2x1cl.............3 mesiace

nanulik
6. led 2010

ahojky 🙂 pred chvílou som vstala a ešte mám zalepené oči. u nás normálne sneží o 106 😀 len by ma zaujímalo kde bol ten snah ked boli vianoce 😒
a pridávam môj úžasný graf

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

nanulik
6. led 2010

jéj ja som napísala snah 😀 . myslela som sneh. píšem už ako staré babky čo používajú nárečie.

kkamca
6. led 2010

nanulik:téda máš pěkný graf,,a obdivuju vaše snaženíčko 😵 😝

wera:no zkusim ještě dnes test..a uvidím co zítřejší teplota 😒
máš náhodou pěkný grafík.
Jinak ptáčátko proto že vstávám na bus a s klučíkem do školky.. 🙂

wera
6. led 2010

kamci vy dnes máte normálny pracovný deň? my máme dnes voľno... našťastie 🙂

nanulik Tvojmu grafíku sa tento cyklus nechce asi ani hore ani dole 😉 a inak aj u nás sneží ako divé, už sa teším keď pôjdem von 🙂

kkamca
6. led 2010

wera:ano dnes je normální pracovní den..Já teda nepracuju.Ale do školky klučíka dávám.

wera
6. led 2010

teda ešteže my máme sviatok troch kráľov, aspoň máme uprostred týždňa taký malý víkendík 😀

jaspina
6. led 2010

Ahoj všem, teď jsem se sem pár dnů nedostala - byly fofry v práci.. Teď mě čeká vybavování té laparoskopie - akorát s tím čekám, protože bych si ještě před tím ráda nechala vytrhnout moudrák - ale datum kdy by mi ho vyšubli se dozvím až za týden.. tak podle toho to pak budu řešit..

kkamca
6. led 2010

wera:no to je krásné.. 🙂
A co ty jinak děláš za práci?

jaspina
6. led 2010

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............80DC/51dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............68dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............41DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............57DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
govinda ....................29r............0d...............36DC...........................2x1cl............11mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d..............31DC...........................2x1cl.............7měsíců
Lucialen ...................26let...........0d...............26DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..............25DC...........................2x1cl.............12 mesiacov
sliver.........................28r.............0d..............24DC............................4x1tbl...........7 mesiacov xena.........................33r.............2d..............24DC..............................0cl..............13 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..............23DC............................1x1cl.............15mesiacov
alzbeta.hod................25 let..........0d..............23DC...........................2x1cl.............17 mesiacov
wera.........................26let...........0d..............21DC /5dpo/.................2x1cl..............? snažení
bobi3........................32let..........0d................21DC.............................0cl...............19mesiacov
nela00......................32 let..........0d................20DC /8dpo/.....................................20mesiac
kkamca.....................29let...........1d...............20DC.............................1x1cl..............39snažení
nana.76....................33let...........2d................14DC...............................0cl.............1x ivf 32mesic
jerryjanka...................26let..........0d................10DC...........čakam na laparku.................23 mesiacov
slavulilienka.................32 let.........2d..................4DC............................0cl...............11 mesiacov
misha1009.....................? let.......0d..................4DC...........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka..............25r..........0d..................2DC...........................2x1cl.............3 mesiace
jaspina.......................27 let.........0d..................1DC(čeká na laparku) .....0 cl...........8měsíců

jaspina
6. led 2010

Jé já jsem se zapomněla nahoře smáznout.. 😅 Tak příště no..

kkamca
6. led 2010

jaspi čauky

wera:koukla sem ti do alba máš krásný ovu testy.Jak vy se dlouho snažíte?

jaspina
6. led 2010

Ještě dotaz pro ty, co byly na laparce - Jak dlouho jste byly v nemocnici a jak dlouho jste pak ještě marodily? Dík

nanulik
6. led 2010

na tom našom snažení nie je nič zvláštne. moj miláčik hovorí že nie je zlé ked sa mu páči jeho žena 😀 a musím povedať že mám čo robiť aby sme mali občas pauzu. a ked sme muslei šetrit na spermiogram 5 dní tak to bolo strašné. musela som sa aj v kúpeľni zamkýnať 😀
a ten graf naozaj nechápem. ale doktor povedal že folik praskol tak dúfam že buď príde mrcha a nasadím znaova clostil, alebo príde až o rok kvôli bábu.

nanulik
6. led 2010

na laparoskopii som bola asi pred 4 rokmi. v nemoccnici som bola 10 dní lebo mi zistili vrodenú vadu na maternici, a jednom vajíčkovode. a ešte som mesiac marodila lebo som to mala komplikované.

kkamca
6. led 2010

jaspi:to je individualní..někdo 5 dní někdo 7 dní,ale slyšela sem že i 3 dny.A marodit to nevím.. 😎

jaspina
6. led 2010

díky moc, doufám že tam dlouho nebudu 😖

wera
6. led 2010

jeeeej ahoj jaspi 🙂 tak vidím, že Ťa toho teraz čaká dosť veľa, tak budem držať palce aby si to mala čo najskôr za sebou 🙂

kamci ja pracujem v kancli, taka kreativna robotka, je to docela super praca, ale niekedy mame riadne stresy... a snažíme teraz naplno druhý mesiac, vo februári MA a potom sme dali nejaký čas pokoj, dokončila som si školičku, teraz prerábame bytík tak by sa už do neho hodilo aj nejaké to bábatenko 😉

luuca2
6. led 2010

Ahoj clostilky, přidala jsem se do tabulky, taky jsem chodila na toto téma a občas na Vás juknu.
Všem přeju ať brzo najdete ty //.

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............80DC/51dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............68dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............41DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............57DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
govinda ....................29r............0d...............36DC...........................2x1cl............11mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d..............31DC...........................2x1cl.............7měsíců
Lucialen ...................26let...........0d...............26DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..............25DC...........................2x1cl.............12 mesiacov
sliver.........................28r.............0d..............24DC............................4x1tbl...........7 mesiacov xena.........................33r.............2d..............24DC..............................0cl..............13 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..............23DC............................1x1cl.............15mesiacov
alzbeta.hod................25 let..........0d..............23DC...........................2x1cl.............17 mesiacov
wera.........................26let...........0d..............21DC /5dpo/.................2x1cl..............? snažení
bobi3........................32let..........0d................21DC.............................0cl...............19mesiacov
nela00......................32 let..........0d................20DC /8dpo/.....................................20mesiac
kkamca.....................29let...........1d...............20DC.............................1x1cl..............39snažení
nana.76....................33let...........2d................14DC...............................0cl.............1x ivf 32mesic
jerryjanka...................26let..........0d................10DC...........čakam na laparku.................23 mesiacov
slavulilienka.................32 let.........2d..................4DC............................0cl...............11 mesiacov
misha1009.....................? let.......0d..................4DC...........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka..............25r..........0d..................2DC...........................2x1cl.............3 mesiace

kkamca
6. led 2010

wera:jé tak to se snažíte chviličku..a kolik ti je?

wera
6. led 2010

ahoj luuca 🙂 gratulujem k dievčatku 🙂