• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
Dobre ranko :slight_smile: Tak nejakym zazrakom sa drzim http://www.fertilityfriend.com/home/2b6181 :wink:
Dnes som 10DPO, podla mojich merani, zajtra by mala prist mrcha.
Neviete baby ci femi kvapky mozu predlzit lutealnu fazu? Ja ich beriem prvy mesiac.
8. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci mávaš 11 dňovú LF?
8. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
10 dnovu Nela. Niekedy BT padne uz na 10DPO ale mrcha pride vzdy na 11DPO
8. led 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale držíš sa pekne, nech zajtra neklesne!
8. led 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri, tak to by bol zázrak :dizzy_face: neverím tomu

lucialen, tvoja LF sa mi zdá krátka, podľa dokiho je to v poriadku? neberieš duphaston?
8. led 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky
môj grafičúúúrik http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636 :grinning:
možno tá včerajšia bolesť hlavy bola spôsobená tým,že som prvýkrát mala ten clostil??? :confused:
8. led 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobi, aj mne sa zda kratka. Ale odkedy chodim k dokimu, nemala som ovu, takze on nevie aku mam lut. fazu. Vlastne teraz neviem, ci ovu skutocne bola, teploty nasvedcuju ze ano. Myslim, ze ked sa dopracujeme k ovu, tak mi da, aspon hovoril, ze ked dozreje folik, da mi pregnyl a tabletky do druhej fazy
Nela dakujem, dufam, ze sa udrzia :wink: Ale test bol dnes negativny :unamused:
8. led 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci teda dá LF je fakt krátka...veď keď pôjdeš k dokimu tak mu to radšej spomeň a uvidíš čo Ti povie...
8. led 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky co by kdo řekl na můj grafík?http://www.fertilityfriend.com/home/zakupanda díky
8. led 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zakupanda zatiaľ vyzerá Tvoj grafík veľmi dobre :slight_smile:
8. led 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak mi to teda pěkně uteklo, dneska beru večer poslední clostyl, tak doufám že mi teda nějaký ty folíky povyrostou :wink:
8. led 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej hej rýchlo ten čas letí... verím ali že tam budeš mať krásne folíky :slight_smile: a kedy ideš na folikulometriu?
8. led 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu 13DC takže ve čtvrtek, budu to mít i s preventivkou :wink: no doufám že vyrostou :confused: :zipper_mouth:
8. led 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali neboj určite tam aspoň jeden folík bude :wink:
8. led 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jane a ty sa máš ako? už si zvykáš domka? si si už našla nejakú zábavku na celý deň? :wink:
8. led 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
wera....no já že už jsem zažila i to zklamání že tam žádnej nebyl anebo byly ale nedorostli tak se fakt krapet bojím, ale uvidím, jestli mě bude bolet břuch příští tejden tak určitě rostou :wink: :grinning:
8. led 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky ja byla dnes na kontrole foliku v utery byl 15mm a dnes 21mm takze jeste dnes probehla inseminace.mela jsem radost ze bez clostiku vyrostl aspon jeden nebot kdyz jsem ho nebrala pred tim vyrostli jen do 11mm a pak se vytratili.tak ted jen cekat :slight_smile: a kdyz to nevyjde tak zacatek brezna 2ivf :wink:
8. led 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nani, tak gratulujem ku krásnemu folíku :slight_smile: a teraz už len veriť že sa podarilo :slight_smile:
8. led 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
werunko moc dekuji a co ty jak se ti dari?
8. led 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak darí sa dobre, teraz som vo fáze čakania či sa zadarilo alebo nie... uvidím to asi až budúci týždeň... a ak to nevyšlo tak pôjdeme do centra.... aj to bude aspoň nejaký pokrok :slight_smile:
8. led 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri musime verit.ja do centra chodim uz od leta uz jsem tam s nima zazila dost nastesti jsou tam vsichni moc hodni :slight_smile:
8. led 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je tady některá která pozná ovulaci podle čípku,já jsem teda myslela že tak 3dny před ovulací se otvírá.já jsem dnes 15dc a čípek mám zavřený.a to ovulace jeste nebyla.takže nevím kdy ji mám čekat jsem myslela že už každým dnem bude ale ted nevim... :frowning2:
8. led 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kiki podle cipku to nepoznam,ale ja vzdycky mela ovulku kolem 13dc a tentkrat az 16dc.odpoledne jsem mela ten ovulacni hlen aspon si myslim ze to bylo ono to znamena ze folik praskl :slight_smile:
8. led 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já beru clostík a ovulka byl předminule 17dc minule 16dc. a ted bude kdoví kdy.může se stát že bude třeba až 20dc nebo později? :frowning2:
8. led 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite se to stat muze je spousta zenskych ktere maji ovulku az po 20dc nebojky uvidis ze ovulka probehne :slight_smile: a ty nechodis na kontrolu foliku jestli rostou a jak jsou velke?
8. led 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne právě že nechodím.můj dr.mi jen napíše prášky a to je vše.budu doufat ze ovulka ještě bude.zatím jsem ani nespozorovala ovulační hlen. :frowning2:
8. led 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kikinko nebojky uvidis ze to bude o.k :slight_smile: :slight_smile:
8. led 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju snad máě pravdu :slight_smile:
8. led 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kiki ja som tiež mala ovulku minulý mesiac 14 DC a tento 16 DC... takže to tiež môže trochu skákať :wink:
8. led 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vis ze mam pravdu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. led 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek