Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lucialen
8. led 2010

Dobre ranko 🙂 Tak nejakym zazrakom sa drzim http://www.fertilityfriend.com/home/2b6181 😉
Dnes som 10DPO, podla mojich merani, zajtra by mala prist mrcha.
Neviete baby ci femi kvapky mozu predlzit lutealnu fazu? Ja ich beriem prvy mesiac.

nela00
8. led 2010

luci mávaš 11 dňovú LF?

lucialen
8. led 2010

10 dnovu Nela. Niekedy BT padne uz na 10DPO ale mrcha pride vzdy na 11DPO

nela00
8. led 2010

ale držíš sa pekne, nech zajtra neklesne!

bobi3
8. led 2010

weri, tak to by bol zázrak 😵 neverím tomu

lucialen, tvoja LF sa mi zdá krátka, podľa dokiho je to v poriadku? neberieš duphaston?

smoulinkalenka
8. led 2010

ahojte kočky
môj grafičúúúrik http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636 😀
možno tá včerajšia bolesť hlavy bola spôsobená tým,že som prvýkrát mala ten clostil??? 😕

lucialen
8. led 2010

Bobi, aj mne sa zda kratka. Ale odkedy chodim k dokimu, nemala som ovu, takze on nevie aku mam lut. fazu. Vlastne teraz neviem, ci ovu skutocne bola, teploty nasvedcuju ze ano. Myslim, ze ked sa dopracujeme k ovu, tak mi da, aspon hovoril, ze ked dozreje folik, da mi pregnyl a tabletky do druhej fazy
Nela dakujem, dufam, ze sa udrzia 😉 Ale test bol dnes negativny 😒

wera
8. led 2010

luci teda dá LF je fakt krátka...veď keď pôjdeš k dokimu tak mu to radšej spomeň a uvidíš čo Ti povie...

zakupanda
8. led 2010

ahojky co by kdo řekl na můj grafík?http://www.fertilityfriend.com/home/zakupanda díky

wera
8. led 2010

zakupanda zatiaľ vyzerá Tvoj grafík veľmi dobre 🙂

alienka24
8. led 2010

ahojky holky, tak mi to teda pěkně uteklo, dneska beru večer poslední clostyl, tak doufám že mi teda nějaký ty folíky povyrostou 😉

wera
8. led 2010

hej hej rýchlo ten čas letí... verím ali že tam budeš mať krásne folíky 🙂 a kedy ideš na folikulometriu?

alienka24
8. led 2010

jdu 13DC takže ve čtvrtek, budu to mít i s preventivkou 😉 no doufám že vyrostou 😕 🤐

wera
8. led 2010

ali neboj určite tam aspoň jeden folík bude 😉

wera
8. led 2010

jane a ty sa máš ako? už si zvykáš domka? si si už našla nejakú zábavku na celý deň? 😉

alienka24
8. led 2010

wera....no já že už jsem zažila i to zklamání že tam žádnej nebyl anebo byly ale nedorostli tak se fakt krapet bojím, ale uvidím, jestli mě bude bolet břuch příští tejden tak určitě rostou 😉 😀

nana.76
8. led 2010

tak holky ja byla dnes na kontrole foliku v utery byl 15mm a dnes 21mm takze jeste dnes probehla inseminace.mela jsem radost ze bez clostiku vyrostl aspon jeden nebot kdyz jsem ho nebrala pred tim vyrostli jen do 11mm a pak se vytratili.tak ted jen cekat 🙂 a kdyz to nevyjde tak zacatek brezna 2ivf 😉

wera
8. led 2010

ahoj nani, tak gratulujem ku krásnemu folíku 🙂 a teraz už len veriť že sa podarilo 🙂

nana.76
8. led 2010

werunko moc dekuji a co ty jak se ti dari?

wera
8. led 2010

tak darí sa dobre, teraz som vo fáze čakania či sa zadarilo alebo nie... uvidím to asi až budúci týždeň... a ak to nevyšlo tak pôjdeme do centra.... aj to bude aspoň nejaký pokrok 🙂

nana.76
8. led 2010

weri musime verit.ja do centra chodim uz od leta uz jsem tam s nima zazila dost nastesti jsou tam vsichni moc hodni 🙂

kikinka222
8. led 2010

holky je tady některá která pozná ovulaci podle čípku,já jsem teda myslela že tak 3dny před ovulací se otvírá.já jsem dnes 15dc a čípek mám zavřený.a to ovulace jeste nebyla.takže nevím kdy ji mám čekat jsem myslela že už každým dnem bude ale ted nevim... ☹

nana.76
8. led 2010

kiki podle cipku to nepoznam,ale ja vzdycky mela ovulku kolem 13dc a tentkrat az 16dc.odpoledne jsem mela ten ovulacni hlen aspon si myslim ze to bylo ono to znamena ze folik praskl 🙂

kikinka222
8. led 2010

no já beru clostík a ovulka byl předminule 17dc minule 16dc. a ted bude kdoví kdy.může se stát že bude třeba až 20dc nebo později? ☹

nana.76
8. led 2010

urcite se to stat muze je spousta zenskych ktere maji ovulku az po 20dc nebojky uvidis ze ovulka probehne 🙂 a ty nechodis na kontrolu foliku jestli rostou a jak jsou velke?

kikinka222
8. led 2010

ne právě že nechodím.můj dr.mi jen napíše prášky a to je vše.budu doufat ze ovulka ještě bude.zatím jsem ani nespozorovala ovulační hlen. ☹

nana.76
8. led 2010

kikinko nebojky uvidis ze to bude o.k 🙂 🙂

kikinka222
8. led 2010

děkuju snad máě pravdu 🙂

wera
8. led 2010

kiki ja som tiež mala ovulku minulý mesiac 14 DC a tento 16 DC... takže to tiež môže trochu skákať 😉

nana.76
8. led 2010

to vis ze mam pravdu 🙂 🙂 🙂