Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wera
9. led 2010

kkamci verím že sa teplotka konečne umúdri 🙂 ale najdôležitejšie je že ste snažilkovali 😀 aspon ste nič nepremeškali 🙂

luci to je priam neskutočné, moc moc moc gratulujem 🙂 a verím že bude každým dňom druhá čiaročka síliť, a ich na testíku už teraz vidím! je to úúúžasné 🙂

wera
9. led 2010

aj ja som si dnes bola kúpiť testík s citlivosťou 10, tak rozmýšlam či ho zajtra neskúsim aj keď neverím...tento mesiac nemám žiadne príznaky.... ☹

bobi ahoj 🙂 na tabulečku som dnes úúúúplne zabudla 😉

wera
9. led 2010

tak ja zase letím a prídem sem večer 🙂 🙂 🙂 teda dnes je super deň, teším sa s luciou, dúfam že čoskoro budeme mať všetky takéto šťastíčko 🙂

kkamca
9. led 2010

wera:moc ti děkuju-- 🙂

smoulinkalenka
9. led 2010

lucialen gratulujem..... 🙂 😉
ako dlho si brala clostil????

lucialen
9. led 2010

Baby dakujem, dufam, ze aj vy budete mat // ciarky velmi skoro 🙂
Smouli, toto bo moj prvy cyklus s clostylom, predchadzajuce 4 cykly som mala len raz ovu. Tento cyklus som brala aj femi kvapky.
Ja som vobec neverila, ze by to mohlo vyjst. Ked mi folik narastol za dva dni len 1mm, tak som neverila, ze narastie a este aj praskne. Doki povedal, ze som zareagovala na clostyl, ale foliky dozreju asi az o dalsi cyklus, ked zvysime davku. A to som pila alkohol, bola som stale prechladnuta, este aj tu injekciu proti tetanu mi dali v utorok

smoulinkalenka
9. led 2010

hm LUci držim palce aj ja beriem tento cyklus prvýkrát clostil...som zvedavá ako to dopadne....ja mám2x1tb.... 😕

sonenschein
9. led 2010

luci blahozelam, este mi porad ake su to femi kvapky, volne dostupne ci na predpis dik

lucialen
9. led 2010

Sosen dakujem, ja som si ich objednala cez internet http://www.mojalekaren.sk/jv-kvapky-femi-50ml/
Smouli, ja som brala len 1x1tb. ALe ty si ovu mala, mozno budes mat viac folikov 😉

smoulinkalenka
9. led 2010

lucia nestraš ma, dúfam že z toho nebudu trojičky 😲

sonenschein
9. led 2010

dakujem 😉 kolko si ich brala denne nieje tam ziaden popis

lucialen
9. led 2010

Sosen, na krabicke je napisane 2x denne 12kvapiek 20 minut pred jedlom. A brala som ich cely cyklus aj po ovulke 😉

jane86
9. led 2010

luci to je paráda. MOc gratuluji 😉

misha1009
9. led 2010

luci, taky se přidávám ke gratulaci, ať čárka sílí a sílí 🙂

alienka24
9. led 2010

no doufám že to tady bude i dál pokračovat s těma čárkama 🙂

lucialen
9. led 2010

Dakujem, dufam ze bude silniet 🙂

misha1009
9. led 2010

bylo by to super 🙂

alienka24
9. led 2010

no tak od lucialen odkoukáme jak to má vypadat a bude 🙂

makula24
9. led 2010

Holky děkuju za odpovědi...jsem chtěla vědět,jestli je to normální nebo ne 😉

A ještě jednu otázečku,otěhotněla některá z vás už při prvním cyklu braní clostíku?Co mi říkaly kamarádky,tak prej si nemám dělat žádné naděje,když to beru 1.měsíc,že až tak 2.-3.cyklus 😒

lucialen
9. led 2010

Makula, ja som otehu teraz hned prvy mesiac s clostylom 😵 A tiez som si nerobila velke nadeje. Este pred dvomi dnami som tu depkovala

alienka24
9. led 2010

makula....no není to tak neobvyklé že se zadaří hned první měsíc 😉 😉

misha1009
9. led 2010

makula: u nás se to na poprvý nepovedlo, tak uvidíme, jak dopadne tento měsíc... 🙂

makula24
9. led 2010

lucialen no gratuluju 😵 😵

Děkuji za odpovědi holky 😉

makula24
9. led 2010

A clostík jste braly,protože nebyla ovu nebo na podporu více vajíček?

misha1009
9. led 2010

mak.: na podporu ovu - podle BT jsem měla některé cykly anovulační

wera
9. led 2010

maku ja som ovu bez clostíku nemala vôbec...

wera
9. led 2010

luci a testíkov si si nakúpila dosť? 😉 asi budeš teraz každé ránko kontrolovať ako pekne čiaročka silnie, však? a doma si to už drahému oznámila? ja neviem či by som to tomu môjmu povedala hneď...asi by som počkala kým mi to potvrdí doki 🙂

sliver
9. led 2010

Luci blahoželám a držím pršteky
Ja som si všetky testy doteraz robila s drahým
Čiže on vždy vedel či áno alebo nie, vlastne doteraz mi bol vždy ako morálna opora lebo som mala nakúpené len jednopaličkové....

smoulinkalenka
9. led 2010

Silver ja by som to tiež nedokázala utajiť pred mužom, tú radosť z // to by videl hneť, že sa niečo deje..on ma až moc dobré pozná... 😉 😅

sliver
9. led 2010

jojo presne, ja mu nedokážem nič utajiť, teda ani on mne, my si kupime darček a hned si ho dáme lebo nevydržíme ani jeden, neviem ako to budeme zvládať ked budeme mať báábo že mu nedáme darčeky hned 😀 😀 😀 asi budeme chodiť nakupovať 24.12.

Kočeny ja idem testovať zajtra tak mi držte palčeky, zajtra som 28DC a BT je zatial hore