Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

eloana
25. bře 2009

milu zjisti mi zda mam ovulaci i z hp kdyz mi ho delali jen jen ten asi 2 -5 den cyklu??

mannerka
25. bře 2009

eloana
z HP ti vie zistit Dr ci mas vsetky hormony v dany cas v limite, ale myslim, ze to ci mozes mat ovu sa da zistit az z 2. a 3. odberu.

Pri 2. odbere ( v strede cyklu) sleduju hormon (LH) , ktory sposobuje rast a dozrievanie folikulov.

Pri 3tom odbere ( tusim 22.den mi ho robili) zasa pozrie progesteron, ktory sa uvolnuje po ovulke.

Ale myslim, ze uplne sa ovulacia da potvrdit iba folikulometriou, lebo ja mam HP v poriadku ( akurat LH hormon mam na nizsii, ale stale v rozmedzi ) a aj tak neovulujem 😒
To mi potvrdil prave pri folikulometrii..

mirusska
25. bře 2009

manerka chcel aby som ostala doma, ale ja by som sa asi zblaznila, ale citim sa dobre, tak nechcem byt na marodke.....ved ked som bola v nemocnici,,tak doktor uz nevedel co so mnou lebo ja som stale len chodila, ja neobsedim..... 🙂

eloana
25. bře 2009

aha no me delali jen ten jeden odber 2-5 den .Byl a o to v poradku asi ze mam dite tak jim to stacilo

mannerka
25. bře 2009

miruss 😀 😀 😀
taka si ty naposedna? no kazdopadne bud iba tak kludne neposedna, ziadne prudke pohyby 😉 😀

eloana
ked uz mas jedno baby, tak asi predpokladju, ze si OK 😉
A kolko sa uz snazite o druhe?

miluse
25. bře 2009

eloa, na obdběry by jsi měla jít mezi 2- a 3 DC a pak 21 DC, zjišťují z toho i hladinu těch hormonů, šťítnou žlázu, progestreron a pod.

rina1
25. bře 2009

Eloana ahoj, na tebe jsem narazila v jiny diskuzi, chodis do Gennet Liberec vid? Ja taky.Taky jsem byla na profilu 2.den cyklu, teda 3x mela jsem ho spatny, ted dobry dostala jsem Clostil a v pondeli 11.den jdu na utz tak jsem zvedava, jo a jdu na IUI a taky jedno dite mame.

rina1
25. bře 2009

Jinak ja mela ten profil spatny kvuli tomu, ze jsem mela vysoky hormon FSH a kdyz je vysoky neni ovu, netvori se vajicka pry, jinak dite mam, pruchodnost ok, menses ok tak jsem koukala ted po 3.mesicich je v norme.

polesuvka
25. bře 2009

Ahoj miluse, ne dr. mi žádný odběry nedělala, prostě jsem k ní přišla na kontrolu a byvili jsme se o BT a já ji ukazala grafy, a ona mi řekla že to vypydá že nemám ovulaci proto se to nedaří. Můj graf vypada asi takto 36,6 pak 36,4.....36,5.......36,3........36,2.........36,4.............a tak se top pořád nějak střídá. Moc si přejeme miminko, ale zatím k nám nepřišlo ☹

eloana
25. bře 2009

ahoj holky - rina joo chodime do liberce- me ho delali jen 3 den cyklu a byl v poradku🙂

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

Ahoj kočky, tak jsem doma. Koupila jsem si nový svetřík a noční košilku s opičkama 😀 Pak jí odfotím a dám do albíčka. Nemohla jsem odolat a musela jsem si jí koupit 😉

Polesuvka - jak ti napsala Miluška, to je úplná blbost, že musíš mít 37, aby byla ovulka. Podívej se třeba u mě do alba na grafy, ovulka je tam vyznačená a vidíš i na Milušky grafech, že teplota postupně stoupá a 37 a více bývá až když je těhu a ani při těhu to není podmínkou. Takže si nedělej zbytečně nervíky 😉
A jak píšeš o tvých teplotách - pokud ta 36,2 byla někdy v polovině cyklu a pak stoupla na těch 36,4, tak to je správně a to by mohla být ovulka 😉
Ovu testy vyzkoušej, ale pokud se ti nechce vyhazovat za ně penízky, tak se na to vykašli.

eloana
25. bře 2009

ja na to holky kaslu aby se jeste stresovala nic nemerim 🙂 ovu testy nepouzivam

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

A koukám, že je tu další nová clostilka - ahoj Rina1 🙂

eloana
25. bře 2009

a leni ty beres clostil nebo jdes na iui?

polesuvka
25. bře 2009

Holky, moc vám děkuji za povzbuzení asi je to pravda, jsem z toho opravdu zmatená. Můžete mi poradit kde bych si mohla udělat takový graf jak ho máte vi. Problém je v tom že neumím cizí řeč, vidím že všechny grafy jsou v němčině- převážně. neexistuje něco i v češtině 😉

eloana
25. bře 2009

polesuvka- teploty jsou fakt individualni -ja jsem to jen zkousela a ja mam zas teplotu vetsinou pres 37 a vetsinou pisi vsude ze 2 dny pred ms by ti mela zas klesnou pod 37 a ja jsme namerila i behem ms 37

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

Eloana, já beru clostil a snažíme se doma, přítel je OK, já taky, ale nějak se nedaří, tak jsme to posilnili clostilem, mám ho ještě na jeden cyklus a když se nezadaří, tak pak půjdu na průchodnost. Ale já se bojím, tak doufám, že organismus se lekne operace a rozmyslí si to a budu těhu 😉

Polesuvka, bohužel ty stránky s grafy jsou jen německy nebo anglicky, ale kdybys chtěla, tak ti ho založíme a budeme doplňovat. Kdyžtak pošli do IP první den poslední menstruace, jak dlouho trvala a teploty, které jsi zatím naměřila 😉

carmenuska
25. bře 2009

ahojte vsetky,tak vas po dlhsej dobe zdravim a nech v novej teme vsetky otehotnieme
Tolko ste toho popisali,ze sami to ani nechce citat.Mirusska davaj na seba pozor a drz sa,moc ti to prajem. Ja idem zajtra na kontrolu s tou cystou tak drzte prsty. Ozaj baby,mpoze uvidiet ci som tehotna alebo nie uz zajtra,som 25 dc?Asi blba otazka co,ale napr. podla stavu sliznice a maternice atd....neviem....ale ze dostanem ms to asi bude vidiet nie?

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

Ahoj Carmenuska, zítra ti moc budu držet palečky, uvidíš, že to bude v pořádku 🙂
Myslím si, že dr. tam asi ještě neuvidí, jestli jsi těhotná. On uvidí, jestli folíky praskly, jak sliznice narostla, ale jestli už by bylo vidět těhu, to vážně nevím. Hlavně ať je cysta pryč 🙂

remeli
25. bře 2009

zdravim vas 🙂

eloana
25. bře 2009

carmenuska take drzim pesti🙂 na ultrazvuku lze neco videt tak 5tt -takze 1-2 tydny po vynechani

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

Polesuvka, tak jsem ti udělala ten grafík, ovulku sice nevyznačil, ale na to nebudeme moc koukat, mě jí taky vždycky neukázal. Já bych jí asi tipovala na ten 12-13-14 DC 😉
Tady je odkaz: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

remeli
25. bře 2009

😒 ja tomu wunschkinderu moc nerozumiem - neviem kde znaci ovu

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

Ahoj remeli, wunsch jí označuje zeleně. Vlož sem tvůj grafík 🙂

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

tak jsem doplnila do tabulky holčinky, které jdou zítra na UTZ:

Kri (30) - 1. IUI (clostil, ovitrelle, utrogestan), IUI 6.2., test dle MS 22.2. a dle pokynů (3 týdny) 17.2., // 11 DPO a stále sílí, 24.2. krevní test- potvrzeno těhotenství HCG 1 661! HURÁ!!!, UTZ 2.3.-bublinka má 13,6 mm, UTZ 16.3. mimísek má 11,9 mm a bije mu krásně srdíčko

Vendy05 (22) - 6.cyklus clostil (Utrogestan + poslední 2 cykly Pregnyl),folikulů 5, ovu pátek 13.2., 3.3. // na těhu testu, 5.3. HCG přes 600, 18.3. UTZ už máme srdíčko, jsme 6+4tt a mimísek má 4 mm

Lenka (34) - jeden cyklus bez clostilu (předtím 2 cykly s clostilem), 27.2.-15DC UTZ, folikul vpravo 32 mm, vlevo 37 mm,ovu 28.2.-1.3., test 14.3. negativní (taky je rozbitej), MS 14.3. po obědě; 3. cyklus clostil - UTZ 27.3.

Miluška (30 ) - jeden cyklus bez clostilu (předtím 2 s clostíkem),15.3 MS, 19.3. první návštěva CAR, 26.3. kontrolní UTZ a sdělení zda se bude konat IUI

Gucci (28) - 3. IUI (clostil) se nekoná, dva folikuly vpravo (neprůchodný vejcovod), 1. IVF duben 2009

Prdecek (22) - 1. cyklus clostil (5DC - 9DC) a Utrogestan (16DC - 26DC), test 27.2. negativní, test 2.3. negativní, 3.3. mrcha, 2. cyklus clostil 0-0-1 (5DC - 9DC) a utrogestan 0-0-2 (16DC - 26DC)

Monara (26) - 4. cyklus clostil (Utrogestan 20. - 26. DC), 11.DC folik žádný

Denous (36) - 2. cyklus clostil - 9.2. folikul 6 mm po proběhnuté ovu, MS 17.2., dále bez clostilu, málo pohyblivé spermie

Jara - 1. cyklus clostil - UTZ 12.2. - 3 folikuly, MS 27.2.

Carmenuska -(25)-2.cyklus clostil-duphaston,2folikuly napravo 11dc 18 a 16mm,nalavo cysta dosledok hyperstimulácie 49mm, ovulka 16.-17.3 prebehla; kontrolni UTZ 26.3.

Beruskaveruska - (32) - 1cyklus clostil - pregnyl od oka cca 12DC (duphaston 15-25DC)

Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI (17.2., test 3.3.), (stimul Clostil 1-0-1 od 3DC), kontrola v CARu 27.2. - HCG 0; 3. IUI 13.3.

Mannerka (28) - 1.cyklus clostil - UTZ 14DC folikul 27mm - UTZ 16DC filokul nepraskol-vstrebava sa->bez ovulky, MS dorazila, od 20.3. 2. cyklus clostil

Kikina666 (33) – Sanatorium Helios v Martine – 1. cyklus clostil - UTZ 26.3.
Doposud:
09/2005 klasicke tehu
10/2005 potrat hcg neviem
04/2006 biochemicke tehu klasicky hcg 4.5
09/2006 clostylbegytova stimulka neuspesne
10/2006 IUI neuspesne
11/2006 clostylbegyt stimulka neuspesne
07/2007 laparoskopia
10/2007 IUI neuspesne
02/2008 IVF ET neuspesny

remeli
25. bře 2009

lenka: http://www.fertilityfriend.com/home/26435c
teplota sa drzi... len aby to vydrzalo

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

remeli, ovulku ti vyznačil pěkně, tak teď ať se teplota drží 🙂

tady mám můj minulý grafík na wunsch i fertility, ovulku vyznačily oba stejně 😉

http://www.fertilityfriend.com/home/2086fd je to ten spodní
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

remeli
25. bře 2009

kkonecne som si to vedela porovnat 😀
a kedy podla mojho grafu by som mohla testovat... 🙂

remeli
25. bře 2009

lenka: ty si mala take vele foliky?

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

remeli, já bych testovala až mi vynechá ms, ale můžeš to třeba zkusit 28DC, některým holkám už se ukážou //, některým ne, tak abys nebyla zbytečně zklamaná. spíš testuj až ti vynechá ms, určitě víš, kdy bys jí asi tak měla dostat.

a jo, minule jsem měla tak velké folíky, taky jste to s dokynou nechápaly, ale praskly, odešly, takže v pohodě. akorát že spermijky asi plavaly špatným směrem nebo co 😀