Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

papus
10. dub 2009

ona sama hned říkala tak na dva měsíce,ale záleží prý na nás jak hodně to chceme 😒 tak dala jen na tento cyklus tak mi to pořád leží v hlavě zda to s tím clostíkem ještě zkoušet dál....no uvidím v uterý na utz a ta moje co jsme u ní byli zrovna nemá službu tak jsem k někomu jinému

lenka_bohousek
autor
10. dub 2009

mě ho dala prvně na dva měsíce a pak ještě teda na čtyři a pořád tomu věří, že nám to pomůže. tak já taky věřím, i když jestli to teď nevyjde, tak mám clostík příští cyklus naposledy a pak laparka ☹
ale na tvém místě bych to pak aspoň jednou ještě zkusila, za to určitě nic nedáš 🙂

papus
10. dub 2009

asi jo 🙂 zatím se měj hezky my jdem s dětma ven 😎 pááááááááá

lenka_bohousek
autor
10. dub 2009

taky se měj krásně, já se jdu zase vyvalit na balkón. hezké sluníčkové odpolko 😎 😵

papus
10. dub 2009

Hezký večer tady je úplně mrtvo 😨 😨 😨

spagatice
10. dub 2009

Ahoj holky, já jsem právě měla první cyklus s clotilbegytem a nevím jestli ovu byla, ale MS jsem dostala na den přesně. To se mi od té doby co neberu antikoncepci nestalo. Myslíte, že může mít vliv na MS, ale na ovu ne?

lenka_bohousek
autor
11. dub 2009

Krásné sobotní ránko 🙂
Spagatice, to je v pořádku, že MS jsi dostala na den přesně. Clostík ovlivňuje ovu, ms ne 😉

Kočky, odjíždím na chalupu, ale budu nakukovat, naši tam mají net. Ale asi vždy jen ráno a večer, přes den budeme venku.
Užijte si prodloužený víkend a pište 😉

lenka_bohousek
autor
11. dub 2009

Ještě přiložím grafík http://www.fertilityfriend.com/home/2086fd

A dneska možná bude znova testovat Moa, tak uvidíme, jestli se nám ozve. Každopádně jí moc držím palečky 🙂

miluse
11. dub 2009

Hezké dopoledne,

přeji všem krásné velikonoce, nevím jak to zvládnu sem nakukovat. Teďky jsem akorát douklidila a chystám se do města.

Leni užij si to na chalupě a net se vyprdni a užívej prodlouženého víkendu 😉

lenka_bohousek
autor
11. dub 2009

Miluško, to víš, že se na net vyprdnu, to já kouknu jen večer, až budeme sedět v chalupě u vínečka. Jinak budeme jen venku, přijede Filípek a budeme připravovat bazén na léto.

Tak vyrážím, zatím paaaaa 😵

kikina666
11. dub 2009

dobre ranko ... lenka tak ako ??? ms zatial neprisla mam 15 den po ovulke .... tak bojim bojim aby neprisla , v utorok testujeme spolu ...

baby podvecer idem ku svokrovcom a bojim sa toho ked svagrina oznami ze je theotna aby som sa tam nerozplakala

kikina666
11. dub 2009

lenka ten graf vyzera velmi nadejne 😵

vendy05
11. dub 2009

Krásné sobotní dopoledne clostilky....
Já jsem taky měla jet na chatu, ale bohužel, včera jsem z ničehonic měla 37,3, tak jsem raději doma, abych si ještě něco neuhnala.... tak příští týden no 😒

kikina666
11. dub 2009

vendy len pekne oddychuj a liec si teplotku aby si bola cim skor fit

eloana
11. dub 2009

ahoj holky🙂 vendy to muzes mit k tehu ja mela temer cele 3 mesice zvysenou teplotu pry to bylo k tomu jak si telo zvyka

vendy05
11. dub 2009

kiki děkuji,naštěstí mi nic není...
eloano ahaaa tak to děkuji za uklidnění, já jsem z toho byla včera docela přepadlá, protože od začátku těhu, bylo vše ok.... tak to jsem ráda... 😵

eloana
11. dub 2009

ja z toho taky byla spatna hlavne jsem ji mela fakt dlouho pres 14 dni. a bylo mi receno ,ze se teo zvyka na jiny stav.))) vendy do 38 to je porad v pohode nemelo by to mimco ohrozit

eloana
11. dub 2009

holky chtela jsme se zeptat zda ne vite, jestli utros nejak ovlivnuje mrchu? jako na delku cyklu - ja mam cyklus tak 25- 27 vyjimecne 28 dni. chci testit az kdyz to nedostanu drive ne ,ale nevim zda ten utros to nejak neovlivni. v caru me tedy rikali az testuju za 14 dni i pokud to dostanu

moa
11. dub 2009

ahojte kocky,tak ako citam vsetky ste vonku.ja pre istou doma v posteli z nadchou sa potim a musim liecit ☹
neviem co to znamenat ale minuly tyden v nedelu a pondelok som lezala co ma bolelo hrdlo a vcera som musela odist skor z roboty co mi zasa bolo tak zle. ☹
teraz pre zmenu mam nadchu a trosku zvysenu teplotu.vonku je tak krasne a ja doma v posteli
no a nakoniec som ani netestla asi pockam na vas do pondelka ci utorka ?kedy sa chysta to velke testovanie asi sa pridam ku vam nech som neni sama 🙂

tak este raz prajem vsetkym pekny zvysok dna

lenka_bohousek
autor
12. dub 2009

Dobré ránko clostilky 🙂
Tak já už straším takhle brzy, vzbudila mě bolest v podbřišku, teplota mi klesá, takže je jasné, co zítra nebo v úterý nastane. Zase ta hnusná mrcha.
http://www.fertilityfriend.com/home/2086fd

Vendy, těhulko, doufám, že už jsi v pořádku a stejně tak Moa, snad to není nic vážného 🙂

Kikina, jaká byla návštěva? Je švagrina těhotná? A neplakala jsi, viď.

Krásný sváteční sluníčkový den přeji všem 😵

eloana
12. dub 2009

ahoj holky leni to me mrzi:(( jinak ja si myslim ,ze taky nic - nic mi neni -prsa me poprve v zivote neboleji🙂)))) jen chodim porad na zachod v noci jsme byla 3x:(((( ale ot muze byt utrosem

spagatice
12. dub 2009

Ahoj Lenko,
já jsem ráda, že MS přišla přesně, ale od vysazení HA jsem měla vždy cyklus tak 50-60 dní dlouhý a někdy jsem si musela jít pro injekci, aby vůbec přišla, proto je mi divné, že teď přišla hned. No a navíc mě od včera hrozně bolí břicho a ibuprofen nezabírá ☹

jerryjanka
12. dub 2009

lenka - ja by som povedala že si na 100000% tehu - teplota klesla uplne minimalne - a si 15 DPO - to by bola hrozna nahoda...

luuca2
12. dub 2009

Ahoj kočkenky. Všichni si užívají sluníčka co? Já taky, jsme pořád venku.
Holky víte co se stalo nestalo? Dnes jsem 28DC špinění pořád nikde 😲 , asi testnu zítra ráno to budu 29 DC.
Tak rásné Velikonoce a ať vás koledníčci pořádně vyšlehají. Ať jste zdravé 😀 .

moa
12. dub 2009

Želám Vám veľa smiechu, na Veľkú noc len potechu. V pondelok veľký zhon a ženám kúpačov plný dom. Veľa vody z potoka, budete svieže do roka.
A hlavne vela uspesnych //testov

Mne je uz dnes lepsie, tak dufam,ze v utorok pojdem do prace v poriadku.
Kedy sa to ide testovat v pondelok ci utorok? 🙂

lenka_bohousek
autor
12. dub 2009

Holčinky, díky za podporu. Kdyby mrcha nepřišla a byly // na testu, tak budu ten nejšťastnější tvor pod sluncem. No uvidíme.

Moa, velké hromadné testování bude v úterý, taky se přidáš?

papus
12. dub 2009

Krásné sluníčkové dopoledne 😉

Leni jak se máš??doufám,že ta potvora nedorazí.... 😠

moa
12. dub 2009

ahoj Leni jasnacka,ze idem s vami na to je tam aj dajaka dohodnuta hodina ci ako sa kto zobudi?
este nie si na tom zle s grafikom ved teplota neklesla tak moc stale je naaaaaaaaadej 😉
ukazuje ti graf aj percenta ,ze na kolko mozes asi byt?

lenka_bohousek
autor
12. dub 2009

Ahojky Papuš, užívám si u našich na chalupě. Milda je s klukama na Pálavě, tak mám klid, maminka se o mě stará, já si lebedím na sluníčku, no prostě žůžo 🙂
A jak se máš ty? Kde trávíte velikonoce?

Ahojky Moa, testovat asi budeme každá, až se vzbudíme 😉
Vím, že teplota neklesla moc, ale to bolení v podbříšku je jako na ms. No ale dokud mrška nepřijde, tak to nevzdávám 🙂
Graf mi bohužel percenta neukazuje, to je asi jenom, když budu mít VIP 😒

papus
12. dub 2009

ahoj Leni my trávíme velikonoce doma,ale pořád někde jsme venku a já dopoledne trávím u plotny ☹ jsem utahaná víc než z práce ufffffffffff 😒 Jinak pohodička 😎 teď půjdu na balkon nachytat bronz 😀