Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

misha1009
13. led 2010

smouli děkuji a posílám graf: http://www.fertilityfriend.com/home/2adc6a

smoulinkalenka
13. led 2010

misha hm??? neviem moc z Tvojho grafíku ešte vyčítať...asi si pred ovu a ovu testíky nerobíš???

misha1009
13. led 2010

jj, jsem před, mívám cca 15-16 DC, tak zatím ovu testy nedělám... ale je to poprvé, co mam tak vysoké teploty před ovu... vždycky jsem měla max 36,7, pak klesla teplota na 36,4-5 a pak pomalu stoupala... no uvidíme, jak tentokrát

cibka
13. led 2010

ahoj holky jdu vás jen pozdravit dnes nestíhám rano až do ted lítam kvůli autu a za hodku jedu na odpolední tak se mějte krásně a dzřte se 🙂

wera
13. led 2010

luci ten dnešný testík je veľmi pekný 🙂 joooj keby som aj ja také krásne čiaročky ocikala 😅

alžbet ten Tvoj testík je úplne krásne zreteľný a verím že aj v krvičke už budeš mať vysoké hcg 🙂 určite daj vedieť ako si dopadla 🙂

wera
13. led 2010

jéééj až teraz som si všimla aké krásne čísielko strany sme dnes načali 🙂

zakupanda
13. led 2010

já dnes takto:http://www.fertilityfriend.com/home/zakupanda co vy na to???.díky.

smoulinkalenka
13. led 2010

zakupanda tak ja by som zajtra skúsila testík, ak sa nebojíš...možno by tam už dušík mohol byť 😉 🙂

zakupanda
13. led 2010

dělala ráno a nic ,ale myslím že kdyby se zadařilo tak se ukáže negativ protože mám ještě zhruba 10 dní čas do mrchy asi ještě brzo na test vid,

smoulinkalenka
13. led 2010

zakup dnes si ešte len 7DPO to je dooosť skoro...možno ešte ani najbližšie 3-4 dni nič neukáže....no nič už len čakať... 😉

zakupanda
13. led 2010

já vím je to brzy nějak to neřeším bud se zadařilo nebo né i když tenhle měsíc sexíkujem víc tak uvidíme

sliver
13. led 2010

ahojte dnes kočky ;)
ja idem akurát od dr., bolo mi ráno zle, som 31DC, mám 2 negatívne testy :( a BT stále hore
tak som išla k dr. že čo s tým.....
povedal že mi tam vačok nevidí ale že mám hore sliznicu, či čo nejak pripravenú
nechápem
zobral mi krv a o 16,00 si mám zavolať o výsledky
fakt neviem čo si mám teraz myslieť
ale myslím že nič z toho len som čakala že mi dá vyvolávačku ked tam nič nie je, zase budem koľko čakať kým ta mrcha príde, ked mne chodí ako počasie :((((

alzbeta.hod
13. led 2010

zakupanda, to vypadá dobře

wera
13. led 2010

zakup zatiaľ grafík vyzerá dobre, počkala by som aspoň do 12 DPO a potom testla 🙂

sliver dobre že si bola u dokiho 🙂 pokiaľ Ti nedal vyvolávačku ale zobral krv tak je ešte stále šanca 🙂 🙂 🙂 budem na Teba moc moc myslieť a určite daj vedieť čo v krvičke našli 🙂 sliver a pokiaľ je vysoká sliznica tak to môže byť kľudne aj tehu a na gestačný vačok je ešte priskoro, ten by sa ukázal až tak v 5 týždni... 🙂

alienka24
13. led 2010

sliver....to jsem měla taky, to že je vysoká sliznice může znamenat že jsi těhu, krátce a proto dr. nic nevidí a potvrdí se to z krve, anebo každým dnem dorazí mrcha 😒

kikinka222
13. led 2010

zakupanda- nemá cenu testovat takhle brzy to ti test ještě neukáže.ani ted 10 den po ovulaci možná ne.zkus vydržet do příštího týdne. 🙂

zakupanda
13. led 2010

jo já už ted testovat nebudu ani nevím co mě to napadlo možná že jak se to drží tak proto ani mě zatím nebolí podbříšek jak mě bolívá před mrchou

sliver
13. led 2010

no jo, viem že tu nádej ešte je ale prečo mi potom tie testy vychádzajú negatívne :(
už som sa s tým zmierila že nič, lebo si myslím že už tam mohol niečo vidieť :(
som od neho prišla tak som hned test urobila že ked mi povedal o tej sliznici tak som dufala že mi test víde, no neúspešne:(

alienka24
13. led 2010

jeee holky to mě napadá že jestli zejtra dostanu pregnyl tak si asi taky udělám test at ty dvě čárky aspon vidím 😀 😀 jestli jako nemám špatný testy co to vůbec neuměj 😀 😀

sliver
13. led 2010

alienka: no aj ja som mala ten tik po pregnyle si spraviť test nech vidím ako tie dve paličky vyzerajú ;)

alienka24
13. led 2010

sliver....tak přeci jen 31DC je furt brzo

wera
13. led 2010

sliver a kedy si mala ovulku? nemohla si ju mať neskôr? ja teraz rozmýšľam že podla toho môjho grafu to tak vyzerá že som možno mala ovulku nie 16 DC ale až 18 DC.... tak neviem neviem...

misha1009
13. led 2010

sliver: švagrový těhu neukázaly dva testy a když šla k dr. tak dle krve byla min. v 8.tt, testy jsou občas nespolehlivý... 😉

kkamca
13. led 2010

sliver:možná ještě není nic vidět..a někomu se hcg zvedá velmi pomalu.

posílám graf:http://www.fertilityfriend.com/home/kkamca
už tomu nerozumím.

sliver
13. led 2010

ovu som mala pravdepodobne (lebo som si vtedy ešte nemerala BT) 28.12.
a ked som bola náhodou 30.12. u dr. tak tam už bolo žlté teliesko tak prebehla isto vtedy, 15DC

zakupanda
13. led 2010

Kamčo to bylo myšlený na mě?

kkamca
13. led 2010

zakupanda:néé.
Alwe pokud chceš znát můj názor..bylo brzy na těhu test. 🙂 Ještě aspon těch 5 dní vydržet.

wera
13. led 2010

kkamči ak by ovu bola ten 18 deň tak by to dvihnutie teplotky mohlo byť aj uhniezďovanie, moc Ti prajem aby to tak bolo 🙂

zakupanda
13. led 2010

kam:a co děláš?krommě toho že jsi na konovi 😀

kikinka222
13. led 2010

tak ovulační test je i dnes negativní.zkoušela jsem čípek a málem jsem na něj nedošáhla jak byl vzadu.a taky už je skoro zavřený.je tedy možné že pozitivní test by byl třeba v pondělí když jsem si ho ještě nedělala a ovulace byla bud včera nebo dnes?