Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wera
14. led 2010

ahoj sliver 🙂 s týmto Ti fakt neporadím, netuším ako Ti pomôcť... jedine asi počkať na tu vyvolávačku... veď keď dostaneš mršku tak si skúste prehodiť spermio na iný deň, s tým by predsa nemal byť problém... veď ovulku predsa musíte využiť 😉

kkamca
14. led 2010

wera.to vypadá opravdu nadějně--kdy budeš dělat testík? 🙂

kkamca
14. led 2010

sliver.ahoj..Zkus ještě vyčkat..
Ale vím že babské rady--dát si červené víno a horká koupel..

sliver
14. led 2010

ved práve ale na ten spermio sme objednaní mesiac a bojím sa že ked tam zavolám tak budem musieť zase čakať mesiac ☹
práve preto mi je luto nevyužiť ovulku

wera
14. led 2010

ďakujem kamči 🙂 ...neviem kedy mám testnúť, uvidím aká bude teplotka zajtra a možno testnem zajtra...ak naberiem odvahu 🙂

kkamca
14. led 2010

wera:koukla si na můj graf?asi jke to už za dveřmi..
Jsi dobrá že vydržíš..já už bych jančila. 😀

wera
14. led 2010

kkamči pozerala som si Tvoj grafík, ale je fakt nejaký zvláštny... a ten pokles môže naznačovať mršku... ☹
...vieš ja to vydržím kvôli tomu že pokiaľ si nespravím testík tak v sebe aspoň živím nádej že to možno vyšlo 😉

kkamca
14. led 2010

Zajímavé je,že sem se měřila cca v 2 hod v noci a bylo 36.7 a pak o klasickej hodine tj v 5.30 jsem měla už 36.6 😕

wera
14. led 2010

hmmm tým teplotkám inak ani ja nerozumiem.... neviem ako sa menia v priebehu noci, resp. rána...

kkamca
14. led 2010

wera:nedávám tomu už naději..ten pokles je mluví za vše..Ale co..hold život jde dál. 😢

wera
14. led 2010

kkamči tak treba dúfať že mrška nebude meškať, aby ste mohli znovu snažilkovať čo najskôr 🙂 v novom cykle budeš mať clostík?

kkamca
14. led 2010

wera:né ,dám ted měsíc pauzu..a hlavně se chci objednat k mudr co teda semnou dál.Dlouho to trvá. 😔 A už mě to i unavuje--člověk si hlídá telotu,dělá ovu testy,snažílkuje se a stejně nic.Je to fakt depresivní.

kkamca
14. led 2010

wera:zkoušela sem se i 3 měsíce nesledovat..nic nebrat a stejně výsledek žádný.Nechápu holky co se snaží např 6 měsíců a když jim to náhodou nevyjde,že z toho dělají kdovíjaké drama.Nikoho se nechci doktknout-jen to tak cítím. 🙂

wera
14. led 2010

kkamči no tak o tom mi niečo hovor...ja som na tom rovnako... ☹ a chodievaš k normálnemu dr.? nerozmýšlali ste nad centrom? možno by to stálo za to skúsiť to 😉

kkamca
14. led 2010

wera:ano dojíždím 100 km za za svým lékařem do prahy (jsme se stěhovali z prahy ven,tak jsem lékaře neměnila),a jsem vcelku sním spokojená.Je hodný,takový až rodinný přístup.Cítím se u něj dobře.Ale jen ty jeho postupy..30 se mu zdá málo..na to abych šla na ivf,když kluka máme přirozeně počatýho..ale že až po 2 letech snahy-jako by zapoměl.
A CAR odkládám z důvodu financí a pak i z osobních důvodů,ale ty ventilovat na sklo nebudu. 😒

bobi3
14. led 2010

ahojte babulky

kkami, správne si to povedala, život ide ďalej 😉 veľmi ma to mrzí, že BT už uteká nadol, no nezúfaj, raz to vyjde aj tebe 😉 Presne viem, čo prežívaš. Ja som teraz tiež mala mesiac bez stimulky, rezignovala som na akékoľvek meranie BT a sledovanie ovulky, potrebovala som si od toho oddýchnuť, tiež som z toho bola dosť paf, ale čo už... teraz sa mi rozbieha mrcha, takže začnem opäť... a teším sa na to 🙂 držím palčeky

wera, nooo, dúfajme, že BT neklesne... zajtra by ti test už aj mohol niečo ukázať... strašne držím paľuchy, nech už ten tehu vírusík sadne aspoň na jednu z nás!!!! 🙂

wera
14. led 2010

kkamči veď uvidíš čo Ti doki povie... možno by bolo dobré ak by Ťa poslal do centra nech Ti zatiaľ spravia aspoň nejaké vyšetrenia na protilátky, zápaly a pod., tieto by mali byť hradené s poistenia ak sa nemýlim... a keď bude všetko okey tak a Ti možno uľaví aj na dušičke a potom sa určite zadarí 🙂

bobi ďakujem za podporu... aj ja som strašne zvedavá ako to tento mesiac so mnou dopadne....strašne sa bojím že dorazí mrcha ale bojím aj negatívneho testu, takže sa aj bojím testnúť...teda riadna schizofrénia 😀

kkamca
14. led 2010

wera:on právě pořád mluvil--že než půjdu do nějakého toho car,tak by to chtělo udělat laparo.Jenže já nechala listopad a prosinec volný--byli svátky a tak --že co kdyby se náhodou zadařilo.tAK UVIDÍM CO MI ŘEKNE AŽ SE OBJEDNÁM LEDEN-ÚNOR.

bobi3
14. led 2010

malá zmena 😒

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............85DC/56dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............75dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............48DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............65DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
govinda ....................29r............0d...............45DC...........................2x1cl............11mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d...............34DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
sliver.........................28r.............0d..............32DC............................4x1tbl...........7 mesiacov xena.........................33r.............2d..............32DC..............................0cl..............13 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..............31DC............................1x1cl.............15mesiacov
alzbeta.hod................25 let..........0d..............31DC...........................2x1cl.............17 mesiacov
wera.........................26let...........0d..............29DC /12dpo/.................2x1cl..............? snažení
nela00......................32 let..........0d................28DC /14dpo/.....................................20mesiac
kkamca.....................29let...........1d...............28DC.............................1x1cl..............39snažení
nana.76....................33let...........2d................22DC/6dpo/...............................0cl.............1x ivf 32mesic
jerryjanka...................26let..........0d................18DC...........čakam na laparku.................23 mesiacov
slavulilienka.................32 let.........2d................12DC............................0cl...............11 mesiacov
misha1009.....................? let.......0d.................12DC...........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka..............25r..........0d.................10DC...........................2x1cl.............3 mesiace
Jaspina....................... 28let........0d.................8DC............čeká na laparku ..............8 měsíců
bobi3........................32let..........0d................2DC.............................0cl...............20 mesiacov
nanulik.......................27r.............0d................1DC...........................2x1cl.............12 mesiacov

nela00
14. led 2010

ahojte čoskoro budem aj ja na konci tabuľky 😒
http://www.fertilityfriend.com/home/n

smoulinkalenka
14. led 2010

ahojte kočky... 🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636

zajtra idem konečne na kontrolu k Dr. či zabral ten clostil.... 😉

som zvedavá,kedy budem mať tu ovu a či ju budem cítiť....????
mali ste zvýšenú bolesť počas ovu po clostile????

wera
14. led 2010

kkamči podľa mňa by stálo za zváženie ísť najskôr do centra a tam by Ti potom povedali či by bola laparo nutná... aj mne to takto povedal môj doki... ale veď uvidíš čo Ti povie doki keď k nemu pôjdeš 🙂

šmouli ja som pri ovu necítila nikdy nič...ani pred braním clostíku a ani teraz.... budem držať palce aby si mala zajtra minimálne jeden krásny folík 😉

smoulinkalenka
14. led 2010

wera ani ja nič počas ovu necítim....teda žiadne extra bolesti,ale som počula,že pri clostile je ovu bolestivá,že ju neprehliadnem... 😝

kkamca
14. led 2010

smoulinkalenka:já při jedné tabletě clostilu bolesti nemívám,ale při 2 tabletách --ukrutné..až ani sexikovat nemůžem.

smoulinkalenka
14. led 2010

kkamca tak sa mám na čo tešiť, sa toho normálne bojím.... 😲

alienka24
14. led 2010

ahoj holky, tak jsem tu od dr.

smoulinkalenka
14. led 2010

alienka a čo nové???

kkamca
14. led 2010

smoulinkalenka:ale co tělo--jiný případ.Třeba to u tebe tak nebude. 🙂
alienka24:ahoj tak jak si dopadla?

misha1009
14. led 2010

ahojda, gratuluji k potvrzenému těhu!!! 🙂
werko, ta teplota vypadá opravdu pěkně, obdivuju tě, já už bych testovala ... 🙂
přítel jde dnes na spermio, tak jsem napnutá, jak to dopadne, ale zas budeme o kousek dál.
tady je můj dnešní grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/2adc6a
myslím, že ovu dorazí, jak má 14-15 den 🙂

alienka24
14. led 2010

no mám dvě zprávy, špatnou a dobrou, dobrá je že folíky mi narostly, mám v každém jeden dominatní velikost 20mm a 19mm a pak ještě nějaké menší takže slnůška je dobrá, sliznice 8mm takže taky dobrý, prej za dva dny bude ovu takže se máme snažit zítra večer a pak každejch 12hodin 😎 😀 no ale mám nějakej výtok a prej že to může vyvolávat blbý prostředí v pochvě a hubit tím spermie, takže jdu zítra na nějakou mikrobioologii na stěr a podle toho se uvidí jak to dopadne, jestli to budem muset přeléčit a jestli i manžela a tudíž asi nebude ani cytologie v pořádku ☹ 😒 no ale napsala mi nějakej čípek co si má zítra po tom vyšetření dát a prej to na to prostředí pomůže alespon krátkodobě