Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wera
15. led 2010

jarynek moc moc gratulujem, je to úžasné 🙂 🙂 🙂

wera
15. led 2010

jane veľa šťastia na skúškach prajem 🙂 dúfam, že ich zvládneš veď teraz máš rozumu za dvoch 😉

jane86
15. led 2010

wera hmhmhm to teda nevím. Bylo mi pořád tak špatně, že jsem se nemohla ani učit, tak že si myslím, že druhé kolo to jistí 😀
jarynek také tě vítám mezi těhulky a gratuluji.

jarynek
15. led 2010

🙂 🙂 wero...podle mě jsem na to moc myslela, proto to nešlo...počítala dny ...asi to znáte....teď jsem měla jistotu, že se to nepovede a o to větší je moje překvapení... je to šílené.... 🙂 mám po dvou potratech, proto vím, že za týden může být všechno jinak 😒

bobi3
15. led 2010

jarynek, to je super správa, blahoželáme, držíme palčeky, nech sa mu tam zapáči a ubydlí sa poriadne 😉

jane86
15. led 2010

jarynek víš co se říká: Do třetice všeho dobrého. Musíš věřit, ž ebude vše OK.

mimina321
15. led 2010

ahoj kočky 🙂
idem nakuknúť čo máte nové 😕
bobi ahoj
jane už 8tt no toto,strášne rýchlo to uteká

jane86
15. led 2010

mimina to jo to utíká. Už aby utekly alespoň 3 měsíce protože zvracím a zvracím 😀

mimina321
15. led 2010

jane neboj 2trim. už bude lepšie 😵 tak sa to aspoň hovorí....... 😉

jane86
15. led 2010

mimi to doufám.....no ale nedá se nic dělat musím to vydržet . A jak jsi na tom ty?

mimina321
15. led 2010

no rana pekne zacelená,len s krvným obrazom to je horšie, kým telo doplní straty,ale inak fajn....
len je mi smutno z toho ako to dopadlo,utešujem sa že do tretice sa to podarí

jane86
15. led 2010

mimi určitě se to do třetice podaří.....držim palečky.

mimina321
15. led 2010

dakujem 🤐
chodíš do práce alebo si doma?
pozerám,že mate novú tehulku,jarynek držím palce 😵

jane86
15. led 2010

mimi chodila jsem ale pak jsem byla nucená 😀 zůstat doma. Je mi strašně zle a v práci bych vůbec nmohla fungovat.....
Tak holky já vypínám PC a odcházím na tu zkoušku. papa

bobi3
15. led 2010

mimi ahoj, držím palčeky

holky, ja utekám k tomu dokimu, držte palečky, ozvem sa

mimina321
15. led 2010

jane tak nech skúška dobre dopane 😵
bobi držíme 😵

alienka24
15. led 2010

ahoj tak už jsem zpět, teda musím říct že to lítání po doktorech mě opravdu ale opravdu nebaví

wera
15. led 2010

mimi ahoj 🙂 je mi moc moc ľúto čo sa Ti stalo.... ale verím že zdravíčko sa čoskoro opäť dá do poriadku a verím že do tretice Vám to určite vyjde, budem Ti moc moc držať palčeky 🙂

ali ani nehovor o tých lekároch, ja k nim chodím už častejšie ako moja babička... 😒

alienka24
15. led 2010

wera....no mě teda tři návštěvy a vyšetření během dvou dnů docela otrávilo 😝

wera
15. led 2010

to Ti verím ali... ja už beriem lekárov ako návštevu cukrárne... nič iné mi nezostáva... 🙂

alienka24
15. led 2010

no já to ještě nechám příští měsíc v péči lékařů a kontrol atd. a pak se zas šprajcnu na nějaký čas a po islandu by se vidělo co dál

wera
15. led 2010

ali no možno Ti prospeje Island a zadarí sa v cudzine keď na to vôbec nebudeš myslieť 😉

alienka24
15. led 2010

wera....možná, však ona to za mě příroda stejně rozhodne až si usmyslí že je čas, dřív anebo později 😉

wera
15. led 2010

tak tak ali pekne si to napísala 🙂 🙂 🙂 a ja dúfam že to bude čo najskôr pre náš všetky 😀

alienka24
15. led 2010

wera... 😉

mimina321
15. led 2010

weri dakujem si zlatá 🤐

wera
15. led 2010

tak ja hlásim že už špiním a do večera dorazí potvora mrcha... ☹

alienka24
15. led 2010

wera.....škoda, tak ale aspon že ti ještě někde nemešká a aspon je vidět že funguješ tak jak máš 😉 😉

wera
15. led 2010

no aspoň niečo pozitívne 😉

alienka24
15. led 2010

wera....no člověk by si měl umět najít na všem něco pozitivního, a jak se říká, všechno špatné je pro něco dobré 😉
tak jsem v práci na odpoledne, a teda ten čípek co jsem dostala je asi pěknej sajrajt silnej páč jsem po něm pěkně unavená a není mi nic moc a navíc nesmím ani kapku alkoholu