Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wera
15. led 2010

ali tak ale dôležité je aby čípok zabral a mohli ste pekne snažilkovať teda a aby sa spermoši dostali tak kam treba 😀 si bola dnes aj na tej mikrobiologii? ...teda a ja alkohol už nepijem niekoľko mesiacov...teda veď čo ak by si práve zadarilo? 😉

alienka24
15. led 2010

wera....tak to já si teda alkohol neodpírám jen kvůli tomu že se snažíme 🙂 neříkám že jsem nějakej alkoholik ale ráda si dám občas lahvinku doma s amtýskem anebo na party když je příležitost 😉

jo na mikrobiologii jsem byla, do týdne budou výsledky a čípek snad opravdu pomůže a ty spermoni se někam dostanou když už tam mám i ty vajca 😉 😀 😀

smoulinkalenka
15. led 2010

ahojte kočky ...
tak ja ani neviem, kde začať..
takže na clostil moc nereagujem.....
mám iba dva foliky na ľavom vaječníku cca 0,88cm čo je ževraj málo,ale vzhľadom na to že mávam predĺžene cykli to je v norme...a do 5 dní sa to môže zmeniť, že máme sexovať a to je všetko....no a na pravom vaječníku je ich tiež pár ,ale úplne malilinké....
hormonálny profil OK, len prolaktin má byť 23 a ja mám 24 -takže ho mám hraničný....
no a ak neotehotniem, tak na budúci cyklus mám 3tbl denne clostilu
duphaston už nemám brať, že to z neho som mala tie bolesti počas mrchy....
no a na to pálenie mi povedal,že to jenormálne pom liečbe zápalu sa mi vytratila prirodzenán mikroflóra a dal mi na to GYNOCAPS-laktobacily.......

wera
15. led 2010

šmouli neboj, tie folíky ešte krásne narastú 🙂 pôjdeš ešte na folikulometriu ako sa im darí? dúfam že áno 🙂 a snažilkujte pre istotu aspoň raz za dva dni aby ste niečo nepremeškali 😉 a neboj šmouli všetko bude dobré, tak hlavu hore 🙂

wera
15. led 2010

babulíky tak ja už idem domkov, večer sa na vás určite prídem kuknúť 😎

alienka24
15. led 2010

smouli.....hmm a kolikátý cyklus bereš clostyl? ono příští cyklus to může být lepší a kolikátý že jsi DC? já mám takz dlouhé cykly a musím říct že se mi taky stalo že prostě pak už nedorostly, bylu třeba 13mm a pak nic 😒

smoulinkalenka
15. led 2010

alienka toto bol môj prvý cyklus s clostilom....
som 11Dc a ja mávam tak 30DC a viac...
http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636

wera na kontrolu už nemám ísť...až keď by mi meškala mrcha a nič len máme snažilkovať.... 😕

alienka24
15. led 2010

no tak folikul roste tak 2-3mm za den takže je možný že ještě dorostou 😉 a půjdeš ještě za těch 5dní na utz? aaa koukám že nepůjdeš ☹ hmm tak to je škoda docela

smoulinkalenka
15. led 2010

babule tie laktobacyli čo mi dal na vkladanie Gynocaps neničí to spermošky???

alienka24
15. led 2010

se podívej na příbalový leták jestli je to spermicidní nebo ne

smoulinkalenka
15. led 2010

a čo to znamená to spermicídni??? 😕

smoulinkalenka
15. led 2010

je tam len napísaní,že neaplikovať pri použití ženskej alebo mužskej mechanickej antikoncepcii vrátane kondómov a latexových zábran... 😕

alienka24
15. led 2010

hubíci spermie

smoulinkalenka
15. led 2010

nič také 😒

alienka24
15. led 2010

tak by to spermiím nemělo moc uškodit, ono to bude na obnovu přirozeného prostředí v pochvě a to samo o sobě spermiím moc neprospívá takže těžko radit no

smoulinkalenka
15. led 2010

díkk alíenka tak ja si to dám tak na dva dni a potom už nie a až po snažilkovaní možno znovu....

alienka24
15. led 2010

ono je tohle takový složitý ☹ já s tím mám ted taky, ono pokud tam máš infekci tak to spermiím neprospívá, pokud máš normální prostředí dobré pro tebe, tak to je samo o sobě kyselý a to spermiím taky neprospívá a to prostředí se mění přicházející ovulací a plodným hlenem

alienka24
15. led 2010

smouli...no nevím jestli se to nemá využívat celé a najednou a nekouskovat to, fakt nevím, jsou s tím starosti co? 😠

smoulinkalenka
15. led 2010

hrozné alienka...to musím všetko sledovať...či je to dobré, či nie...uf...
no ale to je len voľno predajný liek a nie je to na zápal...ja som zápal liečila pred mrchou a práve tie tabletky spôsobujú to, že sa tá flóra v pošve zmeškodní a tieto laktobacily sú na obnovú prostredia....a nie na vyliečenie zápalu.... 😉

alienka24
15. led 2010

smouli tak to bude dobrý, maximálně to spermie spomalí ale nezahubí takže to je dobrá varianta 😉

smoulinkalenka
15. led 2010

alienka dík nechám to tak dám si ich dnes, zajtra a v nedeľu ráno a večer šupsa na snaženie to budem 13DC a predpokladam,že ovu bude okolo 17DC...keďže dnes mali foliky 0,88cm a rastú v priemere 2mm denne tak to akurát tak vychádza 😉

alienka24
15. led 2010

smouli...no počítej že tak optimální velikost na prasknutí folikulu je tak 24mm

smoulinkalenka
15. led 2010

no tak alienka ak budú rásť tak asi ovu bude aj neskôr teda ako ten 17DC možno 19DC 😕

alienka24
15. led 2010

smouli...já tě nechci strašit ale myslím že je možný že nedorostou 😒

smoulinkalenka
15. led 2010

alienka to ja viem,že je možné že nedorastú....ale je aj možné že dorastú.....je to tak 50 na 50

alienka24
15. led 2010

smouli....no budu držet palce aby dorostly 😉

smoulinkalenka
15. led 2010

dííík alienka ja si myslím,že dôležite je veriť...
budem meriať BT a robiť ovu testíky a uvidíme ako to dopadne....

alienka24
15. led 2010

smouli.....určitě 😉 pozitivní přístup 🙂 jen škoda že tě nepozval ještě na jeden utz, ale což snažit se můžete i tak a naděje naní ztracená

smoulinkalenka
15. led 2010

no veď to a ževraj pri clostile a dobrom HP čo ja mám je veľmi malinká pravdepodobnosť, že neporastú... 😅

misha1009
15. led 2010

ahoj holky, tak poslušně hlásím, že duch na ovu testu sílí 🙂 - testuji poprvé a z těch dvou čárek mam takovou radost, jako by byly těhotenské... 😅