Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

misha1009
16. led 2010

dobré ránko, tady je můj grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/2adc6a vypadá to, zatím, dobře 🙂. Ikdyž nám vyšel tragický spermio, nevzdáváme a budeme se snažit... 😉
werko, sliver - to je mi líto, vypadalo to tak nadějně, ale určitě se povede! hlavu vzhůru 😉
smouli: nemůže to být ovlivněno třeba spánkem?

wera
16. led 2010

ahoj misha 🙂 teda krásny pokles pred ovulkou 🙂 je super že máš taký pozitívny prístup a budeme snažilkovať 😉

wera
16. led 2010

jeeej teraz si čítam čo som napísala a som sa sekla, chcela som napísať budete 😀

soldi
16. led 2010

ahojte dievcata 🙂 len taka jedna rychla otazocka 🙂 snazim sa to najst, ale som zmatena 🙂 ked je vytok taky, ze mate pocit mokra a hned sa vsiakne do nohaviciek, aky to je vytok? viete niektora? dakujem moc 🙂

wera
16. led 2010

soldi to by mohol byť taký predovulačný 😉 ale záleží na tom aj či je priesvitný...

soldi
16. led 2010

dakujem wera 🙂 ano, je priesvitny, na nohavickach ostavaju len take tmavsie mokre smuhy, ani stopa po bielej. jaaaj, keby bol predovulacny ako by to bolo super 🙂 nemusela by som si davat clostil 🙂 kedze by som ho buduci cyklus mala zacat brat. ale v tolke stastie ani nedufam 🙂 ked meriam bt, tak len tak to zistim spatne, vsak?

nana.76
16. led 2010

ahojky devcatka.Werunko copak to vidim,to je velka skoda ale neboj priste to vyjde, uvidis 🙂

wera
16. led 2010

soldi a neskúšaš si robiť aj ovu testíky? asi by to bolo najlepšie a vedela by si aspoň istejšie či ovu je alebo nie... a ktorý DC si dnes?

ahoj nani 🙂 no tak som sa dostala zase na spodok tabuľky, ale nevadí musím skúšať ďalej, raz to predsa musí vyjsť 😉

soldi
16. led 2010

neskusala 🙂 moj pribeh je viac ci menej zatial rovnaky ako takmer kazdej z nas tu v clostylkach 🙂 po hak, nepravidelna ms, dlhe cykly, nasadeni duphaston, potom clostil. duphaston som brala dva cykly a teraz som 11.DC. tento vytok, co mam si pamatam z cias pred HAK 🙂 preto ma zarazil. pre mna je prvou metou vlastna ovulacia 🙂 ktoru Ty uz mas, co je super, takze babatko je uz len otazka casu a statistiky 🙂

soldi
16. led 2010

boooze, aka hrubka, ospravedlnujem sa 🙂 : nasadeny duphaston 🙂 alebo potom duphaston v nasadeni 🙂

nana.76
16. led 2010

no weri ja zacala po obede spinit nevim co to je na mrchu je brzy,ale bricho me boli jak kdybych to mela dostat,tak nevim uz tomu nerozumim ☹

slavulilienka
16. led 2010

ahojte babuľky...ja dnes takto : http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6
včera sme posnažili, ale fest ma bolel ľavý vaječník...aj dnes ho cítim a mám zvýšenú teplotu...37..Neviem čo mi je...taká som akási rozpálená...ešte dnes hádam trošku posnažíme a možno aj zajtra, ak budem vládať..

zakupanda
16. led 2010

co myslíte na můj grafík díky:: http://www.fertilityfriend.com/home/zakupanda

slavulilienka
16. led 2010

zakup...vypadá to zatial supiš nie? 😉

nanulik
16. led 2010

weruška práve som prišla domov, skúška bola z ústavného práva a mám to za B 😵 som šťastná, prešťastná. viem že to nepatrí do témy o bábatkách ale ja som sa musela pochváliť🙂

zakupanda
16. led 2010

slav:zatím jo

slavulilienka
16. led 2010

zakup...tak prajem nech to takto vydrží... 😉
nanulik blahoželám k B....šikula 🙂

sliver
16. led 2010

nanulik blahoželám, supiš!!! poznám tieto poskúškové supiš pocity ;)

zakupanda: aj podla mňa to zatial vyzerá super ;) držím prsty nech sa to tak drží ďalej

zakupanda
16. led 2010

holky díky vám všem to čekáni každý den na teplotu mě ubíjí vždy se ráno v posteli modlím aby to drželo stejnou lajnu

kkamca
16. led 2010

ahoj..tak já dle očekávání: pád..
http://www.fertilityfriend.com/home/kkamca
Jak je holky o víkendu?

sliver
16. led 2010

ajojte kočeny
tak oddychujete všetky ;)

mám otázočku..
za koľko chodia výsledky zo spermiogramu? idem s drahým a neviem dokoľko dní (týždňov) budem mať výsledky. Aké máte skúsenosti?
Díkes

A ďalej oddychujte víkendujte 🤐

nana.76
16. led 2010

sliver my ve fakultce meli vysledky za 14dni,ale ve Fertimedu v olomouci nam je rekli do 1hod takze je to vsude asi jine 🙂

wera
16. led 2010

nanulik to je super, gratulujem krásnu známku si dostala 🙂 mne stačievali aj Ečka 😉

nani na mrchu máš ešte dlho čas... ale to špinenie a bolesti môže byť kľudne aj uhniezďovanie... budem moc držať palce aby to tak bolo 😀

zakup o tom modlení ani nehovor, ja som už len vždy čakala na ráno a dúfala že teplotka bude stúpať alebo že zostane rovnaká.... no a potvora klesla iba jediný krát a potom hneď došla potvora mrcha, tento mesiac ma teplotka ani neupozornila a dávala mi falošnú nádej... ale Tebe sa naozaj stále krásne drží na jeden úrovni, je to dobré znamenie tak to ešte chvíľku vydrž a potom testni 😉

kkamči tak klesá Ti to... tak uvdíš čo príde... a čo cez víkend? ja som celý deň behala po vonku, musela som sa trošičku odreagovať z toho sklamania a bola som si kúpiť niečo pekné na seba aby som si trochu spravila radosť 🙂 a ty ako víkenduješ?

sliver ja som bola u nás v bratislave v iscare a výsledky zo spermia sme mali do 20 minút po odbere... takže to bolo super rýchlo a nemuseli sme na nič čakať, embriológ nám všetko pekne vysvetlil, takže som nemusela nikde hľadať čo ktoré čísielka znamenajú...

zuzu1111
16. led 2010

Ahojte kocky, vdaka za privitanie. Vy tu ale tak vela pisete, ja sem nestiham tak casto chodit.... 😀

Wera – ono u mna je to s tou folikulometriou trocha komplikovane, lebo mi ju nerobi moja doktorka, ale posiela na to do nemocnice, kde aj pracuje (hned blizko), ze tam maju lepsi ultrazvuk. No a doktorka na UTZ mi nevravela nic, len ze tie foliky co tam boli minule uz nevidi, takze museli praknut, takze som riadne ovulovala. Inu moznost vobec neriesila. Az tu na fore mi kocky vraveli, ze to tak vobec nemuselo byt.
Ovu testiky som nerobila, lebo prave vtedy sme s drahym dovolenkovali - u rodicov na dedine, takze ziadna lekaren a ovu testiky ostali doma....No poistovali sme to, ale neviem, ci nie uz neskoro, po ovulke – ak bola
Ale buduci mesiac som rozhodnuta, ze uz musim vyskusat aj ovu testy

Misha1009-nie nemerala som prvý mesiac, mozes si vsimnut aj ten graf pod terajsim akutalnym – bol to ale dlllllllhy anovulacny cyklus, ktory koncil vyvolavackou, ani som ho nedomerala.

Alienka24- niekde si pisala, ze tebe sa stalo, ze folik mal 13mm ale dakej uz nevyrastol. Ako to bolo? Videla ho tam doktorka, ze je stale, ale nenarastol alebo nevidela nic? Lebo ja som teraz 1.cyklus s Clostylom mala na 15DC folikul 14mm a na 21DC tam uz nevidela nic, ona to vysvetlila, ze ovulka prebehla, ale ja si tym nie som ista.

nana.76
16. led 2010

werunko kdyby to tak bylo,ale nedoufam.zivot jde dal tak musime bojovat 🙂

jennifera
16. led 2010

Ahoj holky, kdysi jsem se tu zaregistrovala a pak jsem tu dlouho nebyla. Snažíme se o mimi už docela dlouho. Od roku 2005, kdy jsem měla 1. zmlklé těhotenství, po roce následovalo další. Pak mi dělali na Obilňáku v Brně laparoskopiii a hysteroskopii a protrhli se mi do dutiny břišní. Takže mám jizvu jako po císařském řezu. A od té doby najednou nemůžu otěhotnět. Nikdo neví proč. S manželem máme oba výsledky v pořádku. Nicméně mi kamarádka poradila soukromou kliniku Reprofit. Jestli se některá rozhodujete, kam jít, tak vřele doporučuji. Je tu perfektní přístup. Když něco potřebujete vědět, buď vám to doktor sdělí, a když je zrovna na sále, zavolá vám. Brala jsem teď na zkoušku Clostilbegyt, aby byla možnost více vajíček. Brala jsem jen 1 tabletku od 3.-7. dne cyklu. Jenže moje reakce byla nestandartní. Vytvořila se mi příliš nízká sliznice pro zahnízdění vajíčka a vajíček 5. Takže mi pan doktor řekl, ať to raději nezkoušíme a vrátíme se k normálnímu postupu bez stimulace s tím, že přijdu 12. den na utv.

wera
16. led 2010

nani treba stále veriť 🙂 🙂 🙂

ahoj jennifera 🙂 teda vidím že máš tiež riadne dlhý príbeh za sebou... a ako teraz budete postupovať? pôjdete na iui alebo ivf? či budete skúšať klasicky? 😉

zuzu tento mesiac si radšej rob ovu testíky aby si si bola na 100% istá kedy bola ovulka 😉

jennifera
16. led 2010

wera: To mám dlouhý příběh. Několikrát jsem z toho byla zoufalá a musela jsem si dát pauzu a nic neřešit. Pan doktor nám řekl, že je u nás IVF zbytečné, takže zatím budeme zkoušet klasicky na povel. 🙂 Do jara to prý musíme zvládnout. Ještě chodím k jednomu léčiteli, který pracuje s energiemi. Pomáhá mi to hodně psychicky.

wera
16. led 2010

jennifera tak najdôležitejší je pozitívny prístup 🙂 aj keď je to niekedy ťažké...

jennifera
16. led 2010

wera: To je pravda a pak se říká na to nemyslet. Jenže je to hluboko v podvědomí, takže to dost dobře nejde vymazat. Všude je teď plno miminek a mě je to prostě někdy líto. Ten léčitel je takový balsám na duši. A pomohl mé kamarádce a její kamarádce. Měli s manželem nějáké špatné výsledky, 4x u něj byla a najednou byla těhotná. Řekl mi, že tomu nemusím věřit, a přesto to funguje. 🙂 🙂 🙂