Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
16. led 2010

wera:no řekla bych že zítra se mrcha rozjede..maličko sem špinila,ale fakt nepatrně.Je to na tuty na spadnutí.Snad se to rozjede a už se těšim až se budu moc objednat k lékaři.
Jinak já jsem ráno vařila,pak jsme jeli s kočkou,pak na nákup..pak jsem prala jesště várku pracovního a tak pořád kolotoč dokola.
Honí mě mlsná ..skladký,slaný..jooo už se to blíží. 😀
Zítra bych si chtěla přispat.Tak uvidim jestli to vyjde.

kkamca
16. led 2010

wera:hledalla sem graf..tvůj..jak jsi na tom? 🙂

wera
16. led 2010

teda kkamči dnes si toho riadne postíhala 😉 ja bývam teraz u svokrovcov, takže všetky domáce práce a varenie sú teraz mimo mňa.. 😉 a gafík som dnes ani nedávala.... dnes som 1DC takže ani nemeriam ani nič... 😉 no nevadí v pondelok skočím za mojim dokim a potom šup šup do centra 😉 kamči a Ty budeš tento mesiac brať clostík?

jennifera ani nehovor... u mňa je to tak isto, všetky kamarátky už deti majú alebo sú tehotné...v robotke kolegynky tiež tehotné.... a mne to tiež príde dosť často ľúto... verím že taký liečiteľ môže byť balzam na dušu 🙂

dasa.77
16. led 2010

ahojky holky.vitam jennifer.zdarne jsem vas za posledni dva dny docetla.UF,to byla ale fuska.

kkamca
16. led 2010

wera:mám clostil doma,ale brát ho nebudu.A i uvažuju ,že se snad ani měřit nebudu.Mám toho nějak plné zuby.Snad bude stačit když se budem snaži třeba ob den a bud a nebo.
To já se k dokymu musim objednávat..hodně dopředu.Má pořád plno.Takže na řadu jdu až vždy nejdřív za 14 dní a někdy i déle.V tom je ta nevýhoda.Jsem jen zvědavá co mi řekne.... 😒 Ani se mi k němu nehce jet.
AAA tak to sem nečíhla do tabulky..nevšimla sem si že si 1.DC to mě mrzí i za tebe,protože graf byl strašně moc nadějný.

kkamca
16. led 2010

dasa.77 ahoj 🙂

dasa.77
16. led 2010

ahoj kami.ja jsem dnes nejak ka o. 😀 vcera jsme sedeli do pul noci v hospudce a ja pak vstavala do prace.zacina me bolet makovec.tak si pujdu lehnout k televizi.

wera
16. led 2010

kkamči no čo už, tento mesiac to nevyšlo aj keď aj ja som dúfala... vyjde to asi zrovna vtedy keď bude teplotka nízka a nebudem to vôbec čakať.... 😉 u môjho dokiho sa tiež musím objednávať keď idem na nejaké bežné vyšetrenia, ale keď tam mám prísť na prvý dň cyklu tak to nemám šancu sa objednať, lebo nikdy neviem kedy to presne bude, tak tam dobehnem, poviem že som prvý deň a vždy ma zoberie aj keď má plno pacientok a takisto ani na folikulometriu sa nemusím objednávať, vždy mi povie že nech len dobehnem.... je to fakt super prístup a keď tam nie je tak mi spraví ultrazvuk aj iný doki... je to také súkromné gynekologické centrum, takže tam vždy nejaký doki je čo je výhoda... keď som chodievala k tomu predtým tak som mala vždy šťastie a akurát bol na dovolenke keď som ho potrebovala a k zastupujúcemu lekárovi som nechodievala lebo som ho nemala rada.... kkamči ale možno treba trochu očistu mysle a organizmu a keď to budete poisťovať tak to možno zrovna vtedy výjde 😉

ahoj dáši 🙂 ako sa máš? čo nového? ...v posledné dni trošičku viac kecáme tak aj ja mám niekedy problém to dočítať aj za pár hodín čo tu nie som 🙂

kkamca
16. led 2010

dasa.77 no já taky zalezu--je mi smutno.Jsme dnes museli dát jednu číču peršanku pryč..né jako utratit,ale prostě z bytu.Tak jsem z toho špatná,člověk si za ty skoro 3 roky zvykl.
A navíc mrcha mi klepe na dveře..hele já bych se tak šla napít..by si nevěřila. 😎

kkamca
16. led 2010

wera.taky chodím na soukromou gyn.kliniku--teda dojíždím 100km--a možná to je ta nevýho objednávání se,protože má prostě plno.A na recepci mi řeknou obvykle,že neni ani jedno místečko a smi mi určí termín. 🙄

kkamca
16. led 2010

musim vlastně nejlepe voolat v 1.dc aby mě stihly objednat na 14dc..aby doky mrknul,jak rostou folíci.
Chtěla sem někde blíž,ale co sem koukala člověk si nevybere-všude je něco.

wera
16. led 2010

kkamči to máš pravdu, je ťažko si vybrať nejakého dobrého lekára... vždy je nejaké plus a aj mínus...
a akú ste to mali mačičku? aj ja mám doma...teda teraz sú mačičky u mojich rodičov a psíka mám u svokrovcov 😉 a to som mala aj zajina ale toho som darovala lebo som doma mala už takmer zoo 🙂

kkamca
16. led 2010

wera:perská bílá s modrýma očima.No nádherná,ale musela sem jí dát darem strašně se prala s druhou kočkou.Tak jsme museli jednu dát pryč.Ač teda s těžkým srdcem,ale museli.A místo na to,aby jsme je oddělili v bytě není.Tak putovala dnes až do brna k nějaké milé studentce..500 km cca odsud.Navíc ona byla tročku jako plachá-neměla moc ráda chlapy ,nevím proč a šla na baráček.Tak snad se zaklimatizuje a nebude nějak strádat.

kkamca
16. led 2010

Pro dnešek se loučím.Dobrou noc. 😔

wera
16. led 2010

dobrú noc kamči 🙂

dasa.77
16. led 2010

wera.....................ja se mam vcelku dobre.ale to proto,ze me ceka nedele,coz si aspon malinko odpocinu od prace a uz ted se moc tesim do pelisku a na to,ze rano vstanu,az se mi bude chtit 😝

prikladam graf
http://www.fertilityfriend.com/home/2abe9e

wera
16. led 2010

daši tak prajem dobrú noc a zajtra si poriadne poleňoš 😉
tak a idem zalahnúť už aj ja, bru noc 🙂

slavulilienka
16. led 2010

aj ja Vám prajem dobrú nôcku.... 🙂

zakupanda
17. led 2010
wera
17. led 2010

zakup drží sa Ti krásna čiara len nech to tak ide ďalej 😉

zakupanda
17. led 2010

co by jste řekli díky za názory

wera
17. led 2010

prajem krásne dobré ránko a páči sa dnešný grafík:

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............87DC/58dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............77dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............50DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //
alzbeta.hod................25 let..........0d..............33DC................2x1cl.........17snažení.......11.1. //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............68DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
govinda ....................29r............0d...............48DC...........................2x1cl............11mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d...............37DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
xena.........................33r.............2d..............35DC..............................0cl..............13 mesiacov
kkamca.....................29let...........1d...............31DC.............................1x1cl..............39snažení
nana.76....................33let...........2d................25DC/10dpo/....................0cl.............1x ivf 32mesic
jerryjanka...................26let..........0d................21DC/7DPO/........lsk asi 02.02.2010.........23 mesiacov
misa1misa...................22 let.........0d................20DC...........................2x1cl................9 měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d................15DC............................0cl...............11 mesiacov
misha1009.....................? let.......0d.................15DC...........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka..............25r..........0d.................13DC...........................2x1cl.............3 mesiace
Jaspina....................... 28let........0d.................11DC...........15.2.10 laparoskop.............8 měsíců
bobi3........................32let..........0d...................5DC.............................0cl...............20 mesiacov
sofokleska................24let...........0d...................5dc..............................2x1cl...........15mesiacov
nanulik.....................27let..........0d....................4dc...............................2x1cl...........12masiacov
nela00......................32 let..........0d...................3DC ..................................................20mesiac
sliver.........................28r.............0d..................2DC............................2x2tbl.............8 mesiacov
wera.........................26let...........0d..................2DC.............................2x1cl..............? snažení

zakupanda
17. led 2010

wera jo díky a co ty a teplotky měříš??

wera
17. led 2010

zakup teraz nemeriam, som 2DC 😉

kkamca
17. led 2010

Dobré ráno wero.

wera
17. led 2010

dobré ránko kamči 🙂

kkamca
17. led 2010

wera:tak jak se máš po ránu?Já sem naprd spala..ani sem se neměřila.Břicho pobolívá no děs.
Vařit dnes nebudu,máme ještě od včera.Tak pak někdy během dne vytřu byt a udělám prach.Ani se mi nic nechce. 😔

wera
17. led 2010

nooo dnes je síce nedeľa ale ja už myslím na to že zajtra treba ísť zase do práce a si mi strááááášne nechce 😀 a ešte ani neviem čo dnes budem robiť...

smoulinkalenka
17. led 2010

ahojte čo tu nové???
ja takto - čo myslíte
🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636

alzbeta.hod
17. led 2010

ahojky všem... něco nového???? My jsme tu hezkou zprávu včera volali manželovým rodičům... byli moc rádi. Všichni věří že vše bude ok, jen já mám trochu obavy 😢