Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jennifera
17. led 2010

Řekl nám, že bychom taky mohli mít třeba trojčata a to by moje tělo nezvládlo. Tak uvidíme. Ale asi se na to tento měsíc vykašleme.

sliver
17. led 2010

juuuj že 5 vajíčok, ja by som do toho tiež isto išla 😉
beriem clostyl 3-7 DC po 4tb denne a som happy keď sa mi vytvorí jedno vajko ☹

kikinka222
17. led 2010

no já myslím že i když je 5 vajíček tak pravděpodobnost trojčat je malá když máš nízkou děložní sliznici.ale kdyby byly dvojčata to by ti vadilo.no ale víš jak i když máš 5 vajíček tak otěhotnět nemusís ani tak.ale ted máš obrovskou šanci na to aby se povedlo já bych do toho šla na 100% a to s nadšením 😀

sliver
17. led 2010

presne, trojčat by som sa nebála pri tej sliznici ale teraz máš velikánsku šancu aby sa aspoň jedno uchytilo

kikinka222
17. led 2010

no právě co bych za to dala kdybych měla tolik vajíček. 😀 já teda taky beru clostil ale na ultrazvuj jestli mi vyrostly vajíčka a kolik tak to vůbec nechodím.

sliver
17. led 2010

Kika ale to je škoda že nechodíš... lebo to potom nevieš či na teba vôbec clostyl účinkuje a ako.....
Koľko ho už berieš?

kikinka222
17. led 2010

já beru dva denně.ale min.cyklus jsem si dělala ovulační testy a vyšli mi pozitivně.i příznaky mám ovulační hlen atd.takže myslím že u mě ovulace probíhá.akorát by se u clostilu měly kontrolovat jestli se netvoří cysty atd.no jo můj gynekolog na mě kašle.godím k němu na prohlídku jen jednou za půl roku i ty prášky mi píše normálně sestříčka.

sliver
17. led 2010

no to je sila....
hlavne že mávaš ovu, no trošku by som sa bála stále brať clostyl len tak.... lebo podľa mňa to nie je len tak liek, isto treba sledovať všetko pri ňom
Ja si akurát dávam prestávku s ním tento cyklus lebo už bolo na mňa toho veľa, brala 2*2 denne a posledný cyklus som posledné dva týždne prerevala a každé ráno som zvracala
Tak som si povedala že moje telo sa už asi búri tak si idem dať pokoj od všetkých liekov a dr. ;)
Však jedným mesiacom nič nestratím ;)

jerryjanka
17. led 2010

jennyfera - poviem ti jedna kočka mala 6 vajok po clostile - a tiež im zakazali ale ona sa nedala a potom čakala dvojičky 🙂 ale ona mala aj ine zdravotne problemy tak musela isť na redukciu - ale myslim že teraz už ma zdrave dieťatko 🙂

kikinka222
17. led 2010

no já budu mít taky potom pauzu s clostikem na měsíc.a pak jdu zase k dr.tak se ho zeptám jestli by mě mohl vyšetřit nebo něco.a mě by teda nevadily dvojčata. 😀

jennifera
17. led 2010

Tak to teda asi zkusíme, když mi tak svorně radíte. 🙂 Ale nemá se to kde zahnízdit, tak uvidíme.
Kikinka222:to je divné, že tě vůbec nekontrolují a předepisují ti prášky. Změn gynekologa nebo zajdi někam na kliniku. Přeci jen je to pro tělo určitá zátěž. Já chodím do Reprofitu a ještě k léčiteli, který pracuje s energiemi.
Tak díky za rady a držím vám také pěsti, ať jsou brzy //. 😀

kikinka222
17. led 2010

jj já bych do toho šla ale je to na tobě.no o změně doktora jsem už uvažovala.ale v únoru tam zajdu a zeptám se ho na ten ultrazvuk proc mi ho neděla atd.a pokud nebude chtít ho udělat tak od něj asi odejdu. 😒

sliver
17. led 2010

Jenniferka: ja by som to isto skúsila, ved osud si to aj tak zariadi sám ako chce (dvojičky môžeš mať aj pri jednom vajíčku ak ti to je súdené), nechaj to plynúť a uvidíš ako to víde a verím tomu že osud ti dá milé prekvapenie 😉

Kika: asi by som fakt skúsila zmeniť dr. kvôli tvojmu zdraviu! veď to nie je len tak....

bobi3
18. led 2010

ahojte babulky, tak vraciam sa medzi vás clostíčky, od včera sme už opäť kamaráti, ale len 1x denne 😵

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............88DC/59dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............78dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............51DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //
alzbeta.hod................25 let..........0d..............34DC................2x1cl.........17snažení.......11.1. //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............69DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
govinda ....................29r............0d...............49DC...........................2x1cl............11mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d...............38DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
xena.........................33r.............2d..............36DC..............................0cl..............13 mesiacov
kkamca.....................29let...........1d...............32DC.............................1x1cl..............39snažení
nana.76....................33let...........2d................26DC/11dpo/....................0cl.............1x ivf 32mesic
jerryjanka...................26let..........0d................22DC/8DPO/........lsk asi 02.02.2010.........23 mesiacov
misa1misa...................22 let.........0d................21DC...........................2x1cl................9 měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d................16DC............................0cl...............11 mesiacov
misha1009.....................? let.......0d.................16DC...........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka..............25r..........0d.................14DC...........................2x1cl.............3 mesiace
Jaspina....................... 28let........0d.................12DC...........15.2.10 laparoskop.............8 měsíců
bobi3........................32let..........0d...................6DC.............................1x1cl...............20 mesiacov
sofokleska................24let...........0d...................6dc..............................2x1cl...........15mesiacov
nanulik.....................27let..........0d....................5dc...............................2x1cl...........12masiacov
nela00......................32 let..........0d...................4DC ..................................................20mesiac
sliver.........................28r.............0d..................3DC............................2x2tbl.............8 mesiacov
wera.........................26let...........0d..................3DC.............................2x1cl..............? snažení

bobi3
18. led 2010

v piatok mi doki povedal, že už tomu nerozumie, pretože všetko mám v poriadku, aj manžel, a stále nič... vzal mi teda krv, že spraví ešte raz hormonálny profil, keďže som bola akurát 3DC... že vraj sa mohlo niečo zmeniť, tak neviem 😕 v piatok ma čaká sono na folíky a potom ten ďalší týždeň druhé IUI 😔 tak sme sa aj s manželom rozhodli, že to ešte skúsime... a ak nie, tak potom už len IVF 😢

pozdravujem vás všetky, trochu mi uniká, čo tu máte nové, cez víkend som nemala možnosť dostať sa k netu 😒 no vidím, že weruška už rozbieha ďalšiu štafetu, strašne držím palčeky, nejako to už dobojujeme, nie? 😉

zakupanda
18. led 2010

ahoj děvčata já dnes takto:http://www.fertilityfriend.com/home/zakupanda co vy na to.ještě dotázek včera jsem měřila o hodinu a dřív a bylo 36,7 a v 7.h co měřím bylo 36,8 jakou mám dt bt??díky.

misha1009
18. led 2010

pěkné ráno, tady můj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/2adc6a
Zaku: brala bych hodnotu, kdy běžně měříš, ale pouze v případě, že jsi celou tu hodinu byla v klidu a leželas v posteli..

zakupanda
18. led 2010

misha.jo ležela ale předtím jsem musela na malou nebo bych to nevydržela tak co myslíš

misha1009
18. led 2010

zaku, tak bych asi do grafu dala tu první, a uvedla čas, kdys měřila.. ať tak, nebo tak, tak je ta teplota ovlivněná

alienka24
18. led 2010

ahoj holky, tak jsem přijela od dr. a mám v sobě 5000jednotek pregnylu, mám 4 folikuly o velikosti 25mm 😅

bobi3
18. led 2010

ahoj alienka, takže idete na vec? 😉 držíme palčeky

alienka24
18. led 2010

no tak měli jsme snažící se víkend takže jestli moje tělo nějaký spermie pustilo tak už by měli čekat na místě 🙂 no a večer to teda asi posichrujeme a děj se vůle boží 😀

sliver
18. led 2010

Zaku: ten grafík vyzerá zatial supiš, držím psrty!!!

Alienka: super, tak šup šup na snaženie ;) to je super že máš 4 foliky, aj ja chcééééém 😝 pri mojej dávke clostylu 2*2 sa mi len tak tak vytvorí jeden a na prasknutie je až 20DC :(
Držím ti psrty, super správa!!!

alienka24
18. led 2010

sliver děkuju...no já se ted bojím aby fakt praskli 😅

mucuka
18. led 2010

Ahojte. Aj ja som mala minulý mesiac až 5 folikulov, doktor ma tiež varoval, že nemali by sme mať styk, lebo može byť viacplodové tehotenstvo, ale my sme to aj tak skúšali, a predsa to nevyšlo. Podľa mňa potom musí byť aj inde problém, no uvidím, že čo povie, ale nejdem len nabudúci mesiac, lebo musím vynechať jeden mesiac.

alienka24
18. led 2010

mucuka....tak ono to že jsou folíky neznamená že se povede, nemusí být vajíčko anebo je nízká sliznice, ale zas když folíky jsou tak je to furt lepší než když ne 😉 😀

sliver
18. led 2010

jojo lepšie že sú ako ked nie sú 😉
ale je tu nádej
toho by som sa nebála že neprasknú, prasknúť prasknú isto
neboj
držím prsty, moc to prajem každému, nech je tu viac a viac clostyliek tehotných, aj pre nás clostylky ktoré nie sme to mooooc psychicky pomáha, ked vidíme že to má význam!!!

alienka24
18. led 2010

sliver....jojo já jsem i tak ráda že jsem zareagovala, když jsem brala clostyl poprvé tak jsem neměla po 3 měsíce ani folík takže je vidět že veškerá ta snaha co byla potom za něco stála když ted mi narostly 4 😉

smoulinkalenka
18. led 2010

ahojte clostilky
čo tu nové???
ja takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636
ja som mala na 11DC dva foliky 0,88mm
tak dúfam,že pekne dorastajú a aspoň jeden praskne 😅

alienka24
18. led 2010

ahoj smouli...no já dneska mám 4 a 25mm 😅 a píchnut pragnyl takže do 24hod musí prasknout jinak je to v pytli a udělají se mi cysty