• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
smouli taky myslím že paralen můžeš
18. led 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
wera:tak myslíš že to mám opravit a dát 36,8?
18. led 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
wera:no mě by femigard ten náš 3 lahvičky vyšel na cca i s poštou..1100kč.Ty vaše femi stojej cca 480kč --3 lahvičky kč + poštovné 210 cca pošta no a ted kolik by stál převod..tot otázka.
wera:cykly mívám 35 dnů..takže mrcha klepe na dveře,a už mě docela štve se jí nějak nechce vejít. :sunglasses:
18. led 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte no uz mame vysledky spermiogramu že je to dost zle a ze sa mam zajtra zastavit,uplne mi je z toho zle ja uz treti mesiac na clostile a nakoniec toto...................... :frowning2: zajtra budem mudrejšia...............
18. led 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofokleska....chjo to mě mrzí :frowning2: holt je to v dnešní době fakt 50 na 50 s tím kde je chyba :unamused:
18. led 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hej asi mu zajtra predpise nejake lieky alebo ja uz neviem a to som zacinala mat nadej...........
18. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofokleska - u mě tento šok nastal minulý týden, :frowning2: víc ti neřekli, než jen to, že je to zlé? Nic neni tak horký, jak se to uvaří... jeden špatný spermio ještě nic neznamená! uvidíš, že bude dobře :wink:
18. led 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sofokleska, neboj se....Má kamarádka má přítele, který měl také špatný spermiogram. Dostal nějaké léky a za dva měsíce ho měl mnohem lepší. Dokonce přirozeně otěhotněla... :wink: Nebuď smutná a neboj se....držím pěstičky
18. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem vam za podporu a povzbudenie hned mi je lepšie :slight_smile:
18. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zakup ja by som si to asi zmenila :wink:

sofo neboj, uvidíš že to bude dobré :slight_smile: a povedali Ti v čom je problém, či to až zajtra? možno Vám navrhnú iui, aj to by bolo riešenie... ale veď uvidíš a budem držať palce :slight_smile:
18. led 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
povedal len tolko ze je to zle a že s tim treba niečo robiť....... :frowning2: no tak tam hned rano idem
18. led 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofokleska...ono hlavně i ten spermiogram může být pokaždý jiný, je tam hodně faktorů a vitamíny dělají divy, pokud tam nebude výsledek že nejsou vůbec žádné spermie tak se to určo zlepší :wink:
18. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofo najdôležitejšie je že ste to zistili a teraz budete liečiť aj druhú stranu :wink: a uvidíš že všetko dobre dopadne :slight_smile:
18. led 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofo taky jsi myslím ,že bude vše v pořádku aspon se začne něco dít
18. led 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofo, souhlasim s werou, aspoň víme, proč to nešlo, teď už se to bude jen lepšit :wink:
18. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uz by bolo aj na čase po takej dlhej dobe.a dobre ze to sestričku napadlo mi dať papier na sper.bo by sme zase marne čakali....ktovie dokedy...... :unamused:
18. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofo & mishi nebojte dobré to bude :slight_smile: aj my to máme horšie tak nás doki posiela do centra (ak tam drahého dotlačím :slight_smile: )
18. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri neboj určite tam pojde......čo by pre babatko neurobil :slight_smile:
aj ja som rozmyšlala nad tym centrom v BA,no teraz neviem.....
a do ktoreho chces isť bokial viem v BA su dve centra?
frčim do roboty,tak sa zatial majte pekne..........
18. led 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi pôjdeme do iscare, tam sme boli aj na spermiograme... :slight_smile:
18. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
weru, určitě se ti to povede, jen to chce čas - chlapi potřebují víc času si to všechno srovnat jak mi :slight_smile:
18. led 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishi nooo to máš pravdu :wink: tak dúfam že si to premyslí a nakoniec tam pôjdeme :slight_smile:
18. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zakup ešte si netestovala? :wink:
18. led 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
wera:testovala jsem včera a bojiím abych nebyla zase sklamaná pár dní ještě počkám to víš že bych tetsa ale...
18. led 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava:testla
18. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zakup a mala si včera aspoň nejakého ducha? :wink:
18. led 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj weri, pozerám, že začínaš odznova... držím palčeky k dokimu, som zvedavá, aký postup ďalej zvolí... nás čaká ďalšie IUI :confounded:
18. led 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
čavik babule :sunglasses: ako sa mávate? dnes som už začala mereť a brať clostil. z roboty som prišla skôr lebo padol počítač a nemalo zmysel aby som tam sedela. tak som ešte nejaké telefonáty vybavovala doma. teraz sa chystám variť a učiť sa na sobotu. čaká ma úžasná skúška - politologia :frowning2: . majte sa krásne a ked bude niečo nové ohladom bába určite sa ozvem. zatial na nom aktívne pracujeme :grinning: papa
18. led 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Neztíhám dočítat píšete toho mooooc. Mě pořád špatně takže u PC dlouho nevydržim. :rolling_eyes:
18. led 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
wera ani prd :unamused:
18. led 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek