Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

alienka24
18. led 2010

smouli taky myslím že paralen můžeš

zakupanda
18. led 2010

wera:tak myslíš že to mám opravit a dát 36,8?

kkamca
18. led 2010

wera:no mě by femigard ten náš 3 lahvičky vyšel na cca i s poštou..1100kč.Ty vaše femi stojej cca 480kč --3 lahvičky kč + poštovné 210 cca pošta no a ted kolik by stál převod..tot otázka.
wera:cykly mívám 35 dnů..takže mrcha klepe na dveře,a už mě docela štve se jí nějak nechce vejít. 😎

sofokleska
18. led 2010

ahojte no uz mame vysledky spermiogramu že je to dost zle a ze sa mam zajtra zastavit,uplne mi je z toho zle ja uz treti mesiac na clostile a nakoniec toto...................... ☹ zajtra budem mudrejšia...............

alienka24
18. led 2010

sofokleska....chjo to mě mrzí ☹ holt je to v dnešní době fakt 50 na 50 s tím kde je chyba 😒

sofokleska
18. led 2010

no hej asi mu zajtra predpise nejake lieky alebo ja uz neviem a to som zacinala mat nadej...........

misha1009
18. led 2010

sofokleska - u mě tento šok nastal minulý týden, ☹ víc ti neřekli, než jen to, že je to zlé? Nic neni tak horký, jak se to uvaří... jeden špatný spermio ještě nic neznamená! uvidíš, že bude dobře 😉

novotnacci
18. led 2010

Sofokleska, neboj se....Má kamarádka má přítele, který měl také špatný spermiogram. Dostal nějaké léky a za dva měsíce ho měl mnohem lepší. Dokonce přirozeně otěhotněla... 😉 Nebuď smutná a neboj se....držím pěstičky

sofokleska
18. led 2010

dakujem vam za podporu a povzbudenie hned mi je lepšie 🙂

wera
18. led 2010

zakup ja by som si to asi zmenila 😉

sofo neboj, uvidíš že to bude dobré 🙂 a povedali Ti v čom je problém, či to až zajtra? možno Vám navrhnú iui, aj to by bolo riešenie... ale veď uvidíš a budem držať palce 🙂

sofokleska
18. led 2010

povedal len tolko ze je to zle a že s tim treba niečo robiť....... ☹ no tak tam hned rano idem

alienka24
18. led 2010

sofokleska...ono hlavně i ten spermiogram může být pokaždý jiný, je tam hodně faktorů a vitamíny dělají divy, pokud tam nebude výsledek že nejsou vůbec žádné spermie tak se to určo zlepší 😉

wera
18. led 2010

sofo najdôležitejšie je že ste to zistili a teraz budete liečiť aj druhú stranu 😉 a uvidíš že všetko dobre dopadne 🙂

zakupanda
18. led 2010

sofo taky jsi myslím ,že bude vše v pořádku aspon se začne něco dít

misha1009
18. led 2010

sofo, souhlasim s werou, aspoň víme, proč to nešlo, teď už se to bude jen lepšit 😉

sofokleska
18. led 2010

no uz by bolo aj na čase po takej dlhej dobe.a dobre ze to sestričku napadlo mi dať papier na sper.bo by sme zase marne čakali....ktovie dokedy...... 😒

wera
18. led 2010

sofo & mishi nebojte dobré to bude 🙂 aj my to máme horšie tak nás doki posiela do centra (ak tam drahého dotlačím 🙂 )

sofokleska
18. led 2010

weri neboj určite tam pojde......čo by pre babatko neurobil 🙂
aj ja som rozmyšlala nad tym centrom v BA,no teraz neviem.....
a do ktoreho chces isť bokial viem v BA su dve centra?
frčim do roboty,tak sa zatial majte pekne..........

wera
18. led 2010

sofi pôjdeme do iscare, tam sme boli aj na spermiograme... 🙂

misha1009
18. led 2010

weru, určitě se ti to povede, jen to chce čas - chlapi potřebují víc času si to všechno srovnat jak mi 🙂

wera
18. led 2010

mishi nooo to máš pravdu 😉 tak dúfam že si to premyslí a nakoniec tam pôjdeme 🙂

wera
18. led 2010

zakup ešte si netestovala? 😉

zakupanda
18. led 2010

wera:testovala jsem včera a bojiím abych nebyla zase sklamaná pár dní ještě počkám to víš že bych tetsa ale...

zakupanda
18. led 2010

oprava:testla

wera
18. led 2010

zakup a mala si včera aspoň nejakého ducha? 😉

bobi3
18. led 2010

ahoj weri, pozerám, že začínaš odznova... držím palčeky k dokimu, som zvedavá, aký postup ďalej zvolí... nás čaká ďalšie IUI 😖

nanulik
18. led 2010

čavik babule 😎 ako sa mávate? dnes som už začala mereť a brať clostil. z roboty som prišla skôr lebo padol počítač a nemalo zmysel aby som tam sedela. tak som ešte nejaké telefonáty vybavovala doma. teraz sa chystám variť a učiť sa na sobotu. čaká ma úžasná skúška - politologia ☹ . majte sa krásne a ked bude niečo nové ohladom bába určite sa ozvem. zatial na nom aktívne pracujeme 😀 papa

jane86
18. led 2010

Ahoj holky. Neztíhám dočítat píšete toho mooooc. Mě pořád špatně takže u PC dlouho nevydržim. 🙄

zakupanda
18. led 2010

wera ani prd 😒