Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wera
18. led 2010

tak veď uvidíš zakup čo a ako... držím palce 🙂

inak ja som sa pred chvíľkou vrátila od dokiho, takže mi napísal papier do centra... teraz už len ukecať drahého aby tam išiel so mnou a zajtra tam zavolám a objednám sa 😉

zakupanda
18. led 2010

jj uvidím ráno ale moc tomu nevěřím když jsou takhle po sobě hodne teploty nahoře to nemusí být vždy těhu?nebo jo.asi jak u koho ☹

wera
18. led 2010

zakup to je ťažko povedať... ja som tiež minulý cyklus mala krásne vysoké teplotky a nakoniec to aj tak nevyšlo..tie teplotky nie sú úplne presné ak treba čakať a dúfať že mrška nepríde 😉

zakupanda
18. led 2010

chjooooooooo 😖

zakupanda
18. led 2010

wera:můžeš mi ten tvůj minulý graf poslat at kouknu a porovnám díky.

wera
18. led 2010

páči zakup, tu je môj grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/2b41db (pod tým aktuálnym je ten minulomesačný)

zakupanda
18. led 2010

noooooooooooooo?taky pěkný díky.

nana.76
18. led 2010

krasny vecer vsem.
Werunko dnes jsem zkusila test a nic takze te budu brzy nasledovat v tabulce ☹ no nic unor si dam volnase a na konci jdu do 2ivf,ale uz nicemu neverim ☹

kkamca
18. led 2010

wera:tak to gratuluji k centru... 🙂

wera
18. led 2010

nani ešte to nevzdávaj 🙂 a hlavne sa neboj, raz to určite vyjde 🙂 🙂 🙂

kkamči ďakujem, ale úspech bude keď tam dotlačím toho môjho chlapa 😠

lucy778
18. led 2010

ahojte 🙂 ,
myslím, že by ste mi tu mohli niekto poradiť 😉 včera som dobrala clostil, dnes na 12DC som bola na folikulometrii, je tam folik a má cca 20mm. o dva dni na 14DC mi pichnú pregnyl. neviete mi poradiť, kedy je po pregnyle najlepšie začať snažilkovať? zatiaľ sa akosi nevieme trafiť 😀

dasa.77
18. led 2010

ahoj lucy........podle me,pokud ti pichne pregnyl rano,tak jeste ten den vecer a nasledujici 2 dny

dasa.77
18. led 2010

na 12DC krasna velikost.to ja nikdy nemela ☹

wera
18. led 2010

lucy ahoj 🙂 presne tak ako písala dáša v ten deň keď pichnú a potom pre istotu ešte aspoň dva krát najbližšie dva dni 🙂

dasa.77
18. led 2010

wera...ahojky.na me neco leze.stale se citim tak,jako bych mela mit teplotu.ale jen vnitrni.na dotek mam celo studene,lica trosku teple.ale hur se mi polyka ☹ vecer jsem nemohla usnout a rano se mi vubc nechtelo vstavat.

dasa.77
18. led 2010
wera
18. led 2010

dasi tak sa daj dokopy, pi veľa čajíku s medom, jedz citrón a cesnak, uvidíš že Ti to pomôže 😉 jeeej dáši krásna ovulka tento mesiac 🙂 tento mesiac ale neberieš clostík, však?

zuzu1111
18. led 2010

Ahojte kocky.
Mam na vas otazocku - mali ste niektora niekedy v cykle s Clostilom a Duphastonom citlivejšie prsia? Lebo ja to pozorujem uz par dni a neviem ci to moze byt z toho alebo mozem mat zas problem s prolaktinom - lebo aj ten sa prejavuje zvysenou citlivostou prsnikov.
Moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/2b44ca

Wera aky problem mate este vy okrem horsieho spg? Aj ty mas nieco zistene?
Daska pekny grafik, uz len nech rastie a rastie....a uz neklesne.....aby v zavere nebola MS, ale //
Bobi citala som aka si bola sklamana, ked vam nevyslo prve IUI....clovek do toho vklada tolko nadeje.....ale dobre, ze si sa nevzdala....a pokracujete dalej. No zvlastne je, ze vam hovoria, ze ste obaja v poriadku 😲

wera
18. led 2010

ahoj zuzu 🙂 teda mš pekný grafík 😉 tak len nech tá teplotka takto krásne zostane hore 🙂 a testík si ešte neskúšala? odkedy máš citlivé prsia? celý cyklus alebo iba teraz? môže to byť aj príznak tehu 😀
zuzu tak ja mám problém s anovuláciou, veľm nízke hladiny hormónov, nepravidelná mrška... a drahý má síce spermijky kvalitné ale máme malý objem ejaku... takže tak

lucy778
18. led 2010

daša, wera ďakujem 😉

zuzu1111
18. led 2010

Weri chcem skúsiť testík zajtra ráno....ale neviem, ja veľmi nemám pocit, že by som bola tehu....to skôr len tak, pre istotu 😉
A čo sa týka tej citlivosti, tak neviem či celý cyklus, fakt si nepamätám, boli vianoce, silvester, po novom roku dovolenka, nejako som sa na to nesústreďovala....teraz pár dní to pozorujem.
Ja som na tom podobne ako ty, ale myslím, že ešte horšie - pre zmenu mám vysoké hladiny určitých hormónov - mužských, aj prolaktín - ale ten sa nám podarilo znížiť (uvidíme dokedy), anovulačné cykly, MS vôbec, iba na vyvolávačku alebo po Duphastone. Miláčik dostal k spg komentár, že ani najlepšie ale ani nahoršie - taký priemer na dnešnú dobu, takže vôbec neviem, čo to znamená, odporučil mu brať Profertil (asi sme vybrali blbého doktora, o 3mes. pôjde na kontrolu ale už niekde inde, tento doktor mu dal len správu, kde bol záver výsledkov čosi po latinsky, keď ho nájdem môžem napísať).

wera
18. led 2010

no zuzu tak skúste ísť na spermio ešte raz a niekam inam 🙂 aspoň budete vedieť či sa niečo zmenilo...
zuzu a chodíte niekam do centra?
a ten testík určite skús...možno práve preto že si mala tak nabitý program v poslednej dobe a nemyslela si na to toľko by to mohlo výjsť, tie teplotky máš naozaj veľmi pekné 🙂 budem moc držať palce a daj zajtra vedieť 😉

prajem všetkým babulkám krásnu dobrú noc, ja už idem zalahnúť 🙂

zuzu1111
18. led 2010

Zatiaľ nechodíme do centra, snažíme sa v podstate iba krátko (aj keď nám to pripadá dlho) - od augusta. Preto sme centrum zatiaľ nechali tak. Hoci moja doktorka po tých všetkých diagnózach mi to hneď navrhla. Ale potom odišla na PN a so zastupujucim dokim som sa dohodla, ze skusime CLostil+Duphaston aspon tri cykly a dalej sa uvidí. Este mi endokrinologicka navrhla laparoskopické odstranenie cystičiek, niektorým babám s PCO to pomohlo. Ale keď ja sa toho bojím. Ja mám strach zo vsetkeho co sa tyka operacii...
Ty sa teraz chystas do centra, bola si na laparoskopii? Lebo v niektorej teme baby pisali, ze ked nema zena laparoskopiu, tak ju ani do centra nezoberu. Tak neviem 😕 😕

Dobru noc prajem, aj ja uz pomaly pojdem. 😉

dasa.77
18. led 2010

OMLOUVAM SE,ze jsem neodpovedela,ale dnes mi to blbne.bude to tim pocasim,u nas snezi uz od rana a vypada to,ze cim dal tim vic.

preji vsem dobrou noc.

WERA...........presne tak,jsem bez clostilu,proto ta opozdena ovulka.jsem rada i za to. 😉 vubec jsem ji necekala.

jerryjanka
18. led 2010

zuzu - ja idem na laparku - ale chodime do heliosu v martine skoro rok a laparku mi navrhli až ked zlyhali všetky snahy o počatie prirodzene - na rade je laparka a potom pripadne iui
do centra ťa zoberu aj bez laparky aj ked zaleži na centre asi - poviem ti ale , asi ťa to sklame - v košiciach nie su moc dobré CARy -

zuzu1111
18. led 2010

Jerryjanka - tak to si ma nepotešila. A odkiaľ to máš, že nie sú moc dobré? 😲 Ja som sa tým až tak nejako nezaoberala zatiaľ, ale čo viem tak všeobecne tak Gyncare a Dr. Hermana si niektoré kočky dosť pochvaľujú.
A laparku ti budú robiť kde? V centre či v " bežnej! nemocnici?

jerryjanka
18. led 2010

zuzu - mam v košiciach par znamych a aj jednu dôvernú kamaratku ktora chodí do Caru v košiciach - takže to mam vpodstate z prvej ruky
laparku robia aj niektoré centrá ako jednodnovu chirurgiu ale stoji to asi 500-600 eur
mne to idu robiť u nas v nemocnici - diagnosticku laparoskopiu vratane drilllingu vaječníkov - to som si vypytala sama.
problem košických - ale vlastne aj bratislavských centier je v tom že človeka tlačia do IVF aj ked to nie je potrebné - len kvoli tomu že je to pre nich lepší biznis ako iui alebo planovany styk a tak. 🤐
každopadne ti prajem aby si si vybrala spravne a ked už tam budeš nech si spokojná a nech sa dopracujete čo najskôr k miminku. 😵

zuzu1111
18. led 2010

No toto som o centrách počula, že sa čím skôr snažia dotlačiť k IVF. Preto tam ešte nechcem ísť. 😉 Ja som sa zatiaľ rozhodla najprv skusit CLostil, ked nepomože, tak potom laparka a keď ani po nej do pol roka nič, tak potom asi pojdeme do centra. Dufam len, že to moja doktorka so mnou dovtedy vydrží 😀 A este viac dufam, že niekde v týchto krokoch sa nám to podarí a zvyšok ani nebude potrebný.
Tiez ti prajem, aby laparka bola tým posledným krokom na ceste k vášmu bábu a aby si si po nej čím skôr našla na teste //

jerryjanka
18. led 2010

zuzu - veru dobre si si to vymyslela fakt- dobra postupnosť - verim že už nebude u teba ani laparku treba . niekedy fakt stači ten clostil aby sa telo prebudilo - a ktovie možno nakoniec budeš mať dvojičky 😵

zuzu1111
18. led 2010

Diky, ze mi tak veris, ale ja mam zistene PCO a hormonalnu nerovnovahu s tym spojenu, tak neviem, ci len samotny Clostyl pomoze ☹ Ale skusam.
Vy mate aky problem, ak sa mozem opytat?
A tie dvojicky - ja budem rada, ak sa podari jedno 😀