Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

zakupanda
20. led 2010

ahoj bobi jak se máš?mě asi příjde potvora::http://www.fertilityfriend.com/home/zakupanda

bobi3
20. led 2010

ahoj zaku, ďakujem, mám sa fajn 🙂 v piatok sono na folíky a budúci týždeň IUI 😖 takže asi tak

no pozerám, že ani tebe tento cyklus asi nevyšiel, sakra 😠

zakupanda
20. led 2010

asi né ani test dělat nebudu chtěla jsem ho dělat když bude vyšší teplota ale když klesám tak nic dělat nebudu

zakupanda
20. led 2010

tak at foliky rostou co to je IUI????jako na umělé jdeš?

bobi3
20. led 2010

zaku, IUI je inseminácia partnerovými spermiami priamo v čase ovulácie... teraz som stimulovaná clostilbegytom a podľa sona v piatok sa určí presne deň IUI, to znamená predpokladanú dobu kedy folikul praskne a vajíčko sa uvoľní... takže šance sú tam vyššie ako pri klasickom snažilkovaní 😉

zakupanda
20. led 2010

tak tfuj tfuj tfuj radši třikrát prro štěstí a to jdeš poprvé?

bobi3
20. led 2010

nie, na jednom som už bola, no nevyšlo to ☹ mrcha sa dovalila v plnej paráde akoby nič 😠

zakupanda
20. led 2010

potvora jedna takže máš ještě kolik pokusú vlastně si ted vzpomínám,že jsem tu něco četla.

nela00
20. led 2010

bobi držím moc palce 🙂

bobi3
20. led 2010

ahoj nelka, ďakujem 😉 ty tentokrát bez clostíku?

zaku, no ak tento druhý pokus nevyjde, tak potom ešte môžem ísť na tretí, ak by som chcela
ak nevyjde ani tretí, tak potom už len IVF (umelé) 😢

nela00
20. led 2010

oprava, ale pšt nehovorte to doktorovi 🤐

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............90DC/61dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............80dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............53DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //
alzbeta.hod................25 let..........0d..............36DC................2x1cl.........17snažení.......11.1. //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............71DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
govinda ....................29r............0d...............51DC...........................2x1cl............11mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d...............40DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
xena.........................33r.............2d..............38DC..............................0cl..............13 mesiacov
nana.76....................33let...........2d................28DC/13dpo/....................0cl.............1x ivf 32mesic
jerryjanka...................26let..........0d................24DC/10DPO/........lsk asi 02.02.2010.........23 mesiacov
misa1misa...................22 let.........0d................23DC...........................2x1cl................9 měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d................18DC............................0cl...............11 mesiacov
misha1009.....................? let.......0d.................18DC...........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka..............25r..........0d.................16DC...........................2x1cl.............3 mesiace
Jaspina....................... 28let........0d.................14DC...........15.2.10 laparoskop.............8 měsíců
bobi3........................32let..........0d...................8DC.............................1x1cl...............20 mesiacov
sofokleska................24let...........0d....................8dc..............................2x1cl...........15mesiacov
nanulik.....................27let..........0d.....................7dc...............................2x1cl...........12masiacov
nela00......................32 let..........0d...................6DC ..........................1x1.................20mesiac
sliver.........................28r.............0d...................5DC............................2x2tbl.............8 mesiacov
wera.........................26let...........0d...................5DC.............................2x1cl..............? snažení
kkamca.....................29let...........1d....................2DC................................0cl..............40snažení

bobi3
20. led 2010

potvorka jedna 😵 mala si byť teraz bez clostíku?

sliver
20. led 2010

Ahojte krásky,
bobi samo že budem veľmi držať prsty
Mne sa dnes strašne nič nechce a to idem na poobednu tak budem v práci do večera, božinku ako nerada, no čo už...
Nech Vám to všetkým ubieha ;)

nela00
20. led 2010

no minulý cyklus bol bez clostilu a potom som už u dr. nebola. mala som doma pozostatky z minula tak som si ho dovolila nasadiť veď len v minimálnej dávke 🤐

smoulinkalenka
20. led 2010

ahoj kočky
http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636
a kuk foto v albumčeku 😎

bobi3
20. led 2010

nelka, ja som tiež bola minulý cyklus bez clostíku, tiež som u dokiho nebola, po neúspešnom IUI som úplne rezignovala, no a teraz som už bola hneď ako mi prišla mrcha a on mi hneď nasadil closík 1x1... takže si myslím, že by to malo byť v poriadku... a koľko cyklov si ho brala predtým?

sliver, ďakujem 😉

sliver
20. led 2010

smouli žeby ovu? 😉

bobi njz, neboj isto sa to musí raz podariť
ja uvidím čo mi povedia v pondelok v Care ale tiež pravdepodobne budeme riešiť IUI

alienka24
20. led 2010

dobré ránko 🙂

smouli, začíná to vypadat na ovulaci 😉

nela00
20. led 2010

tuším tri mesiace potom mesiac bez a zas tri mesiace atď

bobi3
20. led 2010

neli, ja tiež tak nejako 😖

wera
20. led 2010

dobré ránko babulky 🙂

nely teda 😉 ale čo veď jedna tabletka je v poho 🙂 a pôjdeš aj na folikulometriu?

šmouli ten testík je pekný, už to fakt vyzerá že je ovu 🙂

tak a ja idem dnes o jednej do toho centra a už fakt začínam byť nervózna...

alienka24
20. led 2010

wera....a v kolik tam máš být?

nela00
20. led 2010

weri pôjdem 🙂 dnes držím palce 😉

wera
20. led 2010

ďakujem nely 🙂 a ja Ti moc držím palčeky aby si mala krásny aspoň jeden folík 🙂

ali idem tam dnes na jednu poobede 🙂 keď sa vrátim späť do robotky tak určite dám vedieť ako som dopadla 🙂

inak babulky teda sa musím pochváliť že moja sestra brala tento cyklus prvý krát clostík a má dve čiaročky 🙂 dnes poobede ide k dokimu na kontrolu tak som strašne zvedavá 🙂 🙂 🙂 už má doma jedného krpca a teraz sa im nedarilo tak zistili že má tiež problémy s anovuláciou tak ako ja... hmmm asi to budeme mať v rodine... tak sa už moc teším že bude ďalší krpček v rodine a dúfam že sa s ňou pri tehulkovaní stretnem 😉

alienka24
20. led 2010

wera....jeee tak to je super že je sestra těhotná 🙂 no tak snad tě nakazí když už to máte i v rodině 😉 😀

sliver
20. led 2010

wera: to je supiš s tou sestrou!!!!!!!!!!!!!!!
Ďalšia pozitívna správa že brať clostyl má význam, to je úžasné

A mne otehotnela kolegina, včera jej potvrdil dr. tehu, iba raz si nedali bacha na Vianoce a je to tu.... To je šťastie

sofokleska
20. led 2010

weri neboj dobre to dopadne.drzim palceky aj na nozickach.ohladom toho spermiogramu moj doki poslal draheho na urologiu ze on stym nevie nic robit.dnes sme boli tam ze vsetko je v poriadku a ze ma ist znovu na sper.no ked druhy pokus nedopadne dobre tak pak zacnem vybavovat blavu.tam sa asi treba telefonicky objednat ze?

kkamca
20. led 2010

ahoj..
Tak wero budu napnutě čekat jak dnes dopadneš..jdete oba?

wera
20. led 2010

tak tak tiež to tak beriem že ten clostík má naozaj zmysel 🙂 🙂 🙂

sliver to tak väčšinou býva že keď niekto nechce tak otehotnie a keď niekto chce tak zase nemôže...to je zákon schválnosti... ☹

ali no bodaj by si mala s tou nákazou pravdu 🙂

sofi tak veď uvidíš, možno ten druhý spermio bude lepši, určite je to dosť premenlivé...a do centra si stačí zavolať a objednať sa,budú od Teba chcieť výpis Tvojej karty od dokiho a výpis karty od urológa ak tam tvoj drahý bol 🙂

kkamči idem tam iba sama...drahý tam ísť nechce, lebo mi hovorí že je to teraz aj tak zbytočné, že čo by tam robil, ale som rada že keď bude treba nejaké vyšetrenia aj u neho spraviť tak tomu sa našťastie nebráni a potom tam pôjde...takže aspoň niečo 🙂 joj ja som už fakt dosť nervózna 😲

sofokleska
20. led 2010

weri a to celu kartu tam mam zobrat?drahy dostal lem taky papier o vysetreni to nestaci?