Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
20. led 2010

alienka24:polykáš a nebo zavádíš? 😎

alienka24
20. led 2010

zavádím, jinak je mi blbě 😝

kkamca
20. led 2010

alienka24:já ho mám taky doma..platíčko a půl sem dostala.Jinak já brala duphaston..Nic mi po něm nebylo.
Ale s utrošem zatim zkušenost nemám,ale vyčetla sem,že je možné obojí použití..Je ti jako le po něm?Já radši vše polykám než zavádim.

jerryjanka
20. led 2010

tie hormony su hrozne nahovno pre telo

alienka24
20. led 2010

motá se mi po něm hlava, takže radši zavádím a mám klid 😉 až na tu únavu no, ale to mám i potom pregnylu tedka takže si nevybereš

kkamca
20. led 2010

No nic půjdu se za chvíly vykoupat..a do hajan

kkamca
20. led 2010

alienka24:kde ti to profukovali,v car?

alienka24
20. led 2010

kkamca...nechodím do car, normálně v nemocnici na doporučení dr.

kkamca
20. led 2010

alienka.24:aha,,a bolí to? 😕

alienka24
20. led 2010

bolí, ale není to tak strašný, dá se to vydržet 😉

wera
20. led 2010

ahojte dievčence 🙂

teda dnes válite ani vás nestíham dočítať 🙂 ja som si akurát bola v lekárni vybrať clostík a som bola ešte aj so psíkom vonku, ale je tam brutálna zima a všetko je zamrznuté... ach jaj...

alienka24
20. led 2010

no mě za chvíli čeká přesun k domovu tak uvidíme jak je tady, ale odpoledne byla klasická obleva

nana.76
20. led 2010

ahoj clostilky a neklostilky vubec vas nestiham docitat mam toho ted v praci nejak moc
Werunko moc ti gratuluji k prvni navsteve v Caru bude to dobre uvidis.me zatim mrcha nedorazila,ale ma jeste 4dny cas obcas jen nejake spineni takze ani nedoufam a testit nebudu nemam na to nervicky 😉
krasny zbytek vecera vsem

dasa.77
20. led 2010

kamco......odpoved zni...kazda guma casem styri,hlavne kdyz se nejezdi.ale jane ma skoro kazde dva roky jine uchyceni kol,snad pochodis 😉

kkamca
20. led 2010

dasa.77:no oni kola jsou docela drahá záležitost..nevim co je na tom pravdy ,ale snad cca kolem 500 kč \kus.

dasa.77
20. led 2010

mozna budou plaste ok a staci jen koupit duse.jerrynka ti dobre poradila..v prodejnach jizdnich kol.kola nemusis merit,staci podle cisla,co je na plasti.nadobi mam umyte,uz jsem i po ociste a jdu hajat.fakt jsem hotova.tak jeste jednou ahojik.

kkamca
20. led 2010

dáši dobrou 🙂

dasa.77
20. led 2010

kola na jane opravdu tak stoji.480. ale jak rikam,treba budou stacit nove plaste.do obyc kocaru s rovnym ventilkem 50kc,vetsi kolecka s vyhnutym ventilkem do 150kc.

kkamca
20. led 2010

dasa.77:děkuji za vyčerpávající info.. 🙂

dasa.77
20. led 2010

nove duse...oprava

jerryjanka
20. led 2010

kkamca tak vidiš 🙂

wera
20. led 2010

nani ďakujem 🙂 teda a daj vedieť ako sa darí, bolo by super keby sa mrške nechcelo prísť 🙂

daši tak dobrú nôcku 🙂

kkamca
20. led 2010

jerryjanka:no si šikovná a chytrá žena..mě by to nedrclo. 😕 😀

jerryjanka
20. led 2010

no hadam poradim - ved nebudeš platiť take peniaze za niečo čo nepotrebuješ 🙂

bettynka222
20. led 2010

jerry ahoj, pamatas si ma? v septembri som brala prvý raz clostil po tých dvoch potratoch a pre zmenu mi doki diagnostikoval tumor. tak som to sem prišla napraviť, tumor to nebol a maly matko mi už tri dni vyrába v brušku bublinky 😵

sliver
20. led 2010

wera: asi by sme mali aktualizovať tu našu tabulku ;)
leob Govinda písala dnes aktuálne udaje a všimla som si že Lucialen je tehu len tu už dlhšie nechodí, tak by sa mala hodiť hore ;)
a ešte nie som si istá či tu predtým xena nepísala že už dostala mršku

wera
20. led 2010

sliver ja to ráno opravím a hodím novú tabulečku, musím si dobre preštudovať čo sa tu dnes popísalo a pomením to 🙂 teraz sa mi už strááášne nechce 😀

sliver
20. led 2010

jasan v poho ;)
to bol len návrh ;)
supiš že si dnes tak fajne dopadla v Care, ja idem v pondelok tak som zvedavá čo sa udeje ;)

kkamca
20. led 2010

Já taky malou chviličku a potáhnu..jsem čekala jak dopadne aukce 🙂
wera:a kdy jdeš zas do car?

jerryjanka
20. led 2010

bettynka - dobrý tumor si mala aj ja by som taky chcela 😀