Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
21. led 2010

wera:nevím,jsem rozladěná asi 14 dní.Asi z těch nezdarů.. 😒
Sníh,sněžení taky můžu.. 🙂 Ale tady je zataženo a divně ošklivo.

wera
21. led 2010

kkamči mne sa teraz nejako uľavilo...neviem čím to je...ani teplotka sa mi doteraz nechcela merať...začala som zase až dnes... neviem mám taký nejaký pokoj v sebe... ale neviem dokedy mi vydrží...asi len do iui 😠

kkamca
21. led 2010

wera:já si taky říkám,že kažý posun by mi nějak pomohl..WERO a ty nemusíš na laparo?Někde sem četla,že to chtějí mudři a ted nevim jestli před iui a nebo ivf??? 😎

wera
21. led 2010

kkamči mne zatiaľ doktorka v centre povedala že skúsime najskôr iui a až potom budeme riešiť keď tak laparo... a pred ivf je to úplne jedno, lebo tam nepotrebuješ vajcovody 😉

kkamca
21. led 2010

Tak to je výhoda,že to aspon zkusíte nejprv takhle,že to nebude tak invazivní a aspon uvidíš co dál,co se bude dít.Třeba to hned vyjde.. 😵

soldi
21. led 2010

ahoj kamci a wera 🙂
chcela som sa len opytat, nemate nejake skusenosti s femi kvapkami?

wera
21. led 2010

hej kamči, tiež som rada že to skúsime najskôr takto a až potom budeme riešiť operáciu...takto je to asi na začiatok najlepšie 🙂 a to by bola iná paráda ak by to vyšlo hneď na prvý šup 😀

soldi ja mám femi kvapky doma, ale priznám sa že som ich ešte nezačala brať keďže mám clotík...takže Ti neporadím...

soldi
21. led 2010

myslis, ze by to mohlo vadit, keby som brala sucasne clostil aj femi?

alienka24
21. led 2010

dobré ránko holky, dneska mám ranní, a kolegyňka se dala na reiki tak mi ted druhým dnem posílá energii do bříška aby nebolelo 😉

soldi
21. led 2010

ahoj alienka 🙂 a pomaha to?
ja som mala kamarat, co tiez takto pracoval s energiami, a ked prilozil svoje dlane k mojim- 5 cm medzera medzi nimi bola, tak som tu energiu citila 🙂

kkamca
21. led 2010

soldi:ani já neporadím..tady se nedají koupit i když zájem bych o ně měla.

soldi
21. led 2010

kami, vsak ak mas zaujem, tak Ti ich mozem kupit a poslat. mozno by sa to dalo vymysliet nejakym lacnym sposobom 🙂

alienka24
21. led 2010

nevím jestli to pomáhá ale rozhodně to cítím když mi tam tu energii posílá, takový příjemný teplo

bobi3
21. led 2010

ahojte babulky 🙂

alienka24
21. led 2010

přeposílám jeden zajímavý odkaz
http://www.zelenepotraviny.cz/zelena-miminka.html

wera
21. led 2010

jeej ahoj bobi 🙂

slavulilienka
21. led 2010

čafte...ja dnes takto: , ale nechápem bo mi posunulo ovulku o pár dní....takže podľa grafu sme to znovu nevystihli? ja sa zbláznim...veď mi minulý štvrtok pichla pregnyl... ☹

wera
21. led 2010

slavuli hoď grafík... 😉

slavulilienka
21. led 2010

😀 jémine....som zabudla... 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6

bobi3
21. led 2010

ahoj slavi, a nejaké príznaky ovu si po pregnyle mala? 😨

slavulilienka
21. led 2010

ahoj bobi...no dosť ma boleli vaječníky..ja nejaké extra príznaky ovu nemám, ale pri sexe ma to dosť vtedy bolí...nerozumiem tomu, lebo keď mi vo štvrtok pichla , tak nám kázala keksíkovať na druhý deň a aj ďalší...potom sme už nie..

bobi3
21. led 2010

ja som si vždy myslela, že po pregnyle do 36 hodín ovu dôjde vždy 😒 ... a možno len graf vymýšľa 😉
možno to vyšlo, držím palčeky

alienka24
21. led 2010

slavulilienka...no tak hlavně on ten pregnyl může mít i termogenní efekt takže to měření BT může zkreslit

jerryjanka
21. led 2010

Páči dnešná tabulečka:

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............91DC/62dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............81dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............54DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //
alzbeta.hod................25 let..........0d..............37DC................2x1cl.........17snažení.......11.1. //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............72DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
Lucialen ...................26let...........0d...............41DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
xena.........................33r.............2d...............39DC..............................0cl..............13 mesiacov
nana.76....................33let...........2d...............29DC/14dpo/....................0cl.............1x ivf 32mesic
jerryjanka...................26let..........0d...............25DC/11DPO/........lsk 04.02.2010.........23 mesiacov
misa1misa...................22 let.........0d...............24DC...........................2x1cl................9 měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d...............19DC............................0cl...............11 mesiacov
misha1009.....................? let.......0d................19DC...........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka..............25r..........0d................17DC...........................2x1cl.............3 mesiace
govinda ....................29r............0d.................16DC.............................0cl............12mesiacov
Jaspina....................... 28let........0d................15DC...........15.2.10 laparoskop.............8 měsíců
bobi3........................32let..........0d..................9DC.............................1x1cl...............20 mesiacov
sofokleska................24let...........0d...................9dc..............................2x1cl...........15mesiacov
nanulik.....................27let..........0d....................8dc...............................2x1cl...........12masiacov
nela00......................32 let..........0d...................7DC ..................................................20mesiac
sliver.........................28r.............0d...................6DC............................2x2tbl.............8 mesiacov
wera.........................26let...........0d..................6DC.............................2x1cl..............? snažení
kkamca.....................29let...........1d...................3DC................................0cl..............40snažení

wera
21. led 2010

slavuli neboj podľa mňa ste absolútne nič nezmeškali 🙂 veď spermijky prežijú aj 3 dni takže neboj 😀

wera
21. led 2010

bobi ja by som na Teba mala jednu otázočku, keď si priensla dokimu pred iui spermijky tak ako dlho si potom čakala na zákrok? ja by som sa chcela v centre opýtať či by som im mohla spermijky priniesť, aby som toho môjho nemusela trepať do centra, nemal zrovna moc dobrý pocit z tej "miestnosti" v centre 🙂

misha1009
21. led 2010

ahoj holky, dva dny jsem tu nebyla a než jsem přečetla od minule, tak utekla hodina... 🙂 .
můj dnešní graf: http://www.fertilityfriend.com/home/2adc6a
Werko, to je super, že to jde takhle rychle, viď? v pondělí první návštěva a příští týden rovnou iui 🙂

wera
21. led 2010

ahoj mishi 🙂 no ani nehovor, ani ja som takýto rýchly priebeh neočakávala 😉
som si pozerala tvoj grafík a kedy si mala ovu? FF Ti ju nevyznačil...

jerryjanka
21. led 2010

weri - myslim že pred iui to nie je dobry napad brať to z domu. môže to totiž zničiť dosť spermii ak teda nedodržiť sterilne podmienky a tak. ☹

bobi3
21. led 2010

weri, po odovzdaní spermií som mala prísť presne o dve hodiny... on ich dával do nejakého roztoku alebo tak nejako a tiež filtroval tie najkvalitnejšie... aspoň tak mi to laicky povedal... My sme spermie priniesli z domu, o tom, že sa môžu zničiť za tú dobu, kým prídeme, nevravel nič... len povedal, že dať ich do kelímka a potom šup šup k nemu...
Zajtra idem na folíky a asi dostaneme termín IUI, tak sa ho môžem na to opýtať.