Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wera
22. led 2010

bobi určita sa ozvi čo a ako 😉

xena1
22. led 2010

ahojte ako sa mate?
weri,co nove s tebou?

wera
22. led 2010

ahoj xeni 🙂 ako sa máš?
čo u mňa nového? neviem kedy si tu bola naposledy... ale bola som v stredu v CARe na pohovore a budúci týždeň ideme na iui 🙂 tak sa teším 🙂

alienka24
22. led 2010

holky mě je zase blbě od žaludku ☹ to je hnus fakt jestli já zas budu muset jít blejt na náměstí tak mě klepne 😀 😀 jsem po tom pregnylu fakt jak těhotná

xena1
22. led 2010

weri,tak sa tesim...nech vam to vyjde... 🙂 my ideme na IUI v pondelok,dnes som bola na folikulometrii,mam po clostyku 5 dominantnych folikulov...a ako si ty s folikmi???

alienka24
22. led 2010

juuu xeno gratuluju k tak pěkné snůšce 😉 😉

jane86
22. led 2010

Ali to je divne me je po vsem vsechno ale zrovna po pregnylu mi nic nebylo. 😀 😀
wera tak budu drzet palce aby iui vyslo

alienka24
22. led 2010

jane...no on za to podle mě může i ten utrogestan

xena1
22. led 2010

alienka,dakujem,len nech sa aspon jedno stretne s potapacom 😀 a ty sa tiez chystas na IUI ked si pichala pregnyl??

alienka24
22. led 2010

xena....já už mám i po ovulce a IUI ještě odmítám, máme dobrej spermiogram takže jsme si řekli že to budem zkoušet v klidu domova, přijde nám to takové mín stresující 😉

xena1
22. led 2010

ali chapem aj my sme tak skusali...bolo to prijemne ale aj tak nic z toho...a IUI som sa branila zubami nechtami...ale hlavou mur neprerazis....drzim ti palceky...

alienka24
22. led 2010

xena....no mě prostě i tahle metoda pokud je spermio v pořádku přijde prostě zbytečná no ☹ samozřejmě nikomu to nevymlouvám a neodrazuju ale já to raši budu ještě dva roky zkoušet doma a když se nepovede tak pak rovnou na IVf

xena1
22. led 2010

ali jasne,,,,,ak mate v poho spermio,tak len skusajte,mozno je to len otazka casu

jane86
22. led 2010

Ali a ty jsi na Laprce byla nebo ne? Už v tom mám zmatek 🙂

alienka24
22. led 2010

jane....já byla na HSG vyšetření, na průchodnosti vejcovodů pomocí kontrastní látky a dopadlo to že jsem průchodná tudíž bych měla být schopná otěhotnět přirozeně, a je možné že těma mýma problémama s pánevním dnem a zánětama vaječníků jsem mohla mít ty vejcovody prostě stažené, slepené,...teda alespon takhle mi to bylo řečeno

wera
22. led 2010

xeni teeeed to je parádička 🙂 super až päť folíkov, to je úžasné aspoň máte väčšiu šancu že sa zadarí 😉 ja ešte neviem ako budem mať folíky, lebo idem na folikulometriu až v stredu, ale budem rada ak sa podarí vypestovať aspoň jeden folík... 🙂 xeni inak aj bobi pôjde v pondelok na iui, teda potom budete testovať spolu 😉

jane ďakujem, aj ja dúfam že iui výjde, aj keď sa na to neupínam a verím že ak sa nezadarí teraz tak určite niekedy v najbližšej dobe 🙂

ali teda to mi je ľúto že Ti je zase zle... ja som ani po clostíku, pregnyle a ani duphastone nikdy nemala žiadne ťažkosti, teda našťastie...

alzbeta.hod
22. led 2010

wera: dělám dělnici, těžký materiál a 8 hodin na nohách bez sezení. Co je to PN jak si mi psala?

wera
22. led 2010

alžbet PN je nemocenská u vás 😉 ...možno by si nad ňou mala pouvažovať keď si špinila...predpokladám že aj Tvoj doki by bol rád... a nenavrhoval Ti to?

alienka24
22. led 2010

wera....nojo já si dala takovou práci si to tělo očistit a pak se láduju zas takovým svinstvem tak se nemůžu divit žejo? 😝

wera
22. led 2010

ali tak nie je to zase také zlé, uvidíš že za chvíľku Ti už bude lepšie...alebo možno prídu tie pravé tehu nevoľnosti 😵
veď nie nadarmo sme ženy také silné a všetko dokážeme zvládnuť 😉

alzbeta.hod
22. led 2010

jsem na nemocenské... dal mi ji ihned a ani se neptal. Prý si zasloužím klid po takové době.

xena1
22. led 2010

weri,tak ti poslem nejaky ten folik,minuly mesiac som poslala po vetriku luciilen a je tehu...a ja nic... 😀
ano vsimla som si ze sme s bobi rovnako...

wera
22. led 2010

jej tak to je super alžbet 🙂 🙂 🙂 presne tak keď ste sa už tak dlho pokúšali o bábatko tak by bola hlúposť riskovať miminko a aj svoje zdravie... a plánuješ zostať na rizikovom celý čas?

xeni ďakujeeeem, no bodaj by sa to iui budúci týždeň podarilo nám všetkým, to by bola aká parádička 😀

alienka24
22. led 2010

wera...neboj, určo tam nějaký folík bude 😉 😉

wera
22. led 2010

ali dúfam že tam bude aspoň ten obvyklý jeden 😉 aj keď by som brala viac nech je vyššia šanca že sa zadarí 😅

xena1
22. led 2010

tak to by bola.... 🙂

alzbeta.hod
22. led 2010

nevím jak dlouho zůstanu na neschopence. Podle doktora. Sama riskovat nebudu. Teď jsem vždy hrozně unavená a navíc mi řekl že jsem měla problém otěhotnět tak je to prý takový malý zázrak.

wera
22. led 2010

alžbet tak si doma užívaj a hlavne oddychuj 😉

alzbeta.hod
22. led 2010

převážně jen ležím.... jsem i tak unavená...

wera
22. led 2010

babulky prajem krásnu dobrú noc 🙂