Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
25. led 2010

NEZBUDE!!

wera
25. led 2010

dáši tak hlavne že zvolil 😉

kkamca
25. led 2010

Tak jsem vás dočetla..
Dáši ty měníš práci jo?A to ti dají okamžitou výpověd?Většinou dávají 2 měs---výopovědní lhůtu-
Jinak já sem ještě hotová--nemocná.Ted jsem stála celou dobu u kamen a vařila,ale aspon bude na 2 dny jídlo.A já si zas odpočinu.

Holky co to je to PCO?Já myslela že když to je,že žena pouze neovuluje--ponaučte mě. 😕

dasa.77
25. led 2010

TAAAK brisko mam plne,ted by to chtelo nejaky desert a za chvili je tu muj.tak se na chvili loucim,nakouknu kolem 4,to uz bude tuhy 😅

wera............a nebo to dopadlo tak,ze jsme na to vlitli az na druhy den rano.aby nebylo pozde.ani me se hodnekrat nechtelo,kdyz to bylo treba...........

dasa.77
25. led 2010

odchazim

kami PCO.....polycysticke ovaria..........z foliku se utvori cysta

kkamca
25. led 2010

bolí to?

wera
25. led 2010

kkamči asi nie.... doteraz mi nič nebolo a zistili mi to tiež až teraz....

soldi
25. led 2010

kkamci, skus temu p(re)co.
treba ale rozlisovat pco a pcos. vytvori sa Ti folik, ale nepraskne a zmeni sa na cystu. je toho viac, kukni tu temu. 🙂

dasa.77
25. led 2010

kamco,no me bolel vzdy vic levy vajecnik.a taky ze jsem tam mela 2 cysty.do ted,kdyz mam ovulku me vice poboliva v levo.nebo i pred MS

wera
25. led 2010

dáši drahý už zaspal? 😉

dasa.77
25. led 2010

soldi a co je to PCOS?

dasa.77
25. led 2010

wera..........zatim ne,ale lezi u tv,ja jsem ho zavrela v obyvaku a z vesela si konikuju 😅

dasa.77
25. led 2010

a ty jsi jeste v praci,nebo uz doma? a kolik bylo nakonec kavicek? ja si dala jednu,pak jsem jela s tim zivotopisem a myslela,ze to nevydrzim dom a budu mit mokro v kalhotech.me se chce po kave hoooodne curat.a to jsem byla jeste tesne pred odchodem.Vratila jsem se uz neco kolem pul 1.

dasa.77
25. led 2010

momentalne pecu buchticku s jahodama.je kakaovovanilkova,pridala jsem i na vuni vanilkovy cukr a cerstvou citr.kuru.snad to bude dobre.ja tak casto expedimentuji.

dasa.77
25. led 2010

tak jdu na ni kouknout,at to jeste nespalim

wera
25. led 2010

dáši ja som ešte v robotke, ale dnes je úplne super kľud tak tiež veselo koníkujem 🙂 a kávičky boli dnes len tie dve aj keď by som si teraz ešte jednu dala, ale už asi eeee... 😕 ...a to behanie po káve tiež poznám 🙂

dasa.77
25. led 2010

a je hotovo.

wera
25. led 2010

teda ty si šikulka 🙂 ... ja už som strašne dlho nič nepiekla...teraz u svokrovcov sa im nechcem moc miešať do kuchyne, musím počkať až na svoju kuchynku 🙂

dasa.77
25. led 2010

wera....ja to znam.ja taky nerada travila cas ve spolecne kuchyni.

sliver
25. led 2010

mňa doteraz tiež PCO nebolelo ;)
a ani neviem o tom žeby sa mi tvorili cysty

dasa.77
25. led 2010

ale necitim se nic moc.asi si dam dalsi doping a taky sumivy vitamin

dasa.77
25. led 2010

a na vecer si uvarim kotel caje s citronem a s medem.ja med nesnasim,tak to bude trapeni.

dasa.77
25. led 2010

sliver,tak kdyz se ti netvori cysty,v cem teda spociva tve PCO?

kkamca
25. led 2010

jako ono to PCO nemusí bolet jo?Tak to teda asi nepoznám..Mě akorát bolely vajrčníky..podbřišek s clostilem,ale to sem si myslela že je z růstu vajuch..

kkamca
25. led 2010

to sem z toho jelen..šestnácterák.. 😕 nejmín

dasa.77
25. led 2010

kamco,bud v klidu.PCO poznaji podle UTZ

dasa.77
25. led 2010

mala pauza,jde se kuryrovat

dasa.77
25. led 2010

kamco,ty mas nemocenskou,nebo jsi jeste doma bez prace?

sliver
25. led 2010

kočky aký je rozdiel medzi PCO a PCOS???
ja som už teraz z toho mimo
bola som v Care a teraz si na nete kukám všetko okolo toho že čo a ako....

kkamca
25. led 2010

Dasa.77:doma