Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

zuzu1111
25. led 2010

CHystám sa robiť ovu testíky tento cyklus a viem, že najlepšie je ich robiť z popoludnajšieho moču, chodím ale domov až o 17:30, tak som chcela vedieť, či to stačí...alebo je to už neskoro?

wera
25. led 2010

jáááj už si pamätám 🙂 jasné určite stačí, neboj 🙂 ja som si ich robila až okolo ôsmej večer 😉

zuzu1111
25. led 2010

vĎaka moc.....verím, že folíky ti budú pekne rásť 🙂

wera
25. led 2010

ďakujem zuzu 🙂 a nech sú tie ovu testíky pozitívne 😉 😉 😉

wera
25. led 2010

tak teda dobrú noc babulky 🙂

zuzu1111
25. led 2010

aj my budeme veriť 😉 ...od stredy začínam druhý cyklus s clostylom - 2x1tabl.

soldi
25. led 2010

dasi 🙂 posuvam info od skusenejsich, ze pco su polycysticke ovaria- je to stav prechodny, ktory mohol vzniknut napriklad z dlhodobeho stresu. pcos- syndrom polycystickych ovarii je stav vrodeny, pricinou byva vyrazna hormonalna nerovnovaha zapricinena bud stitnou zlazou, alebo poruchou cinnosti nadobliciek alebo inzulinovou rezistenciou.
tak som to aspon pochopila ja z toho mnozstva vysvetleni, ktore som citala na roznych forach 🙂

a aj ja mam otazocku 🙂 je mozne, ze ma boli vzdy len pravy vajecnik? teraz uz v kuse asi 10 dni, i ked len tak mierne. mozem ho mat prechladnuty? ci to sa neda? 🙂

zuzu1111
25. led 2010

tu je k PCO celkom pekné stručné vysvetlenie: http://zena.atlas.sk/polycysticke-vajecniky-moz...

soldi - vajecnik moze byt aj prechladnuty ale ako sa to prejavuje neviem....a celkove s tou bolestou vajecnikov to moze byt cokolvek....aj ja obcas nieco pocitujem...teraz po clostyle som to pocitovala trocha viac, tak to pripisujem tomu

dasa.77
26. led 2010

Ahoj holky.

soldi.............myslim,ze prochladnutim to neni,to by bolely oba.Jestli te boliva kazdy cyklus,je mozne,ze levy nefunguje a pravy prevzal funkci za oba.Ata bolest by byla v dobe kdy rostou folikuly az do doby ovulace.

dasa.77
26. led 2010

Ja jsem dnes predbehla weru?Tak tomu se mi ani verit nechce 😀

dasa.77
26. led 2010

Muj dnesni test.Jsem zvedava na snoulinku,jestli budeme mit opet stejnou teplotu.
http://www.fertilityfriend.com/home/2abe9e

bobi3
26. led 2010

krásne ránko 😉

dáši, nooo, žeby to vyšlo? 🙂 ako sa cítiš?

soldi, súhlasím s dáškou, podľa mňa by pri prechladení boleli oba, asi ten jeden len usilovnejšie pracuje 😉

dasa.77
26. led 2010

bobi......dobre ranko.
urco nevyslo.od vcera mam bolesti,jako pred ms.dnes k ranu to uz jsem fakt myslela,ze se rozjela.tak jsem sla na wc a nic.ja to vidim na ctvrtek.to mam cely den,takze zakon schvalnosti

wera
26. led 2010

dobré ránko 🙂

tak tak dáši dnes si ma predbehla....sa mi nechcelo do práce 😉 teda teplotka Ti idem krásne hore
😉

wera
26. led 2010

jooooj píšem riadne voloviny 🙂 chcela som napísať že Ti teplotka ide krásne hore 🙂

dasa.77
26. led 2010

nejak mi to blbne.

misha1009
26. led 2010

krásné ráno, vás vždycky dočíst, když tu chvilku člověk není - jste fakt ukecané 🙂
daši, grafík vypadá opravdu moc dobře - zkoušelas testovat?
a tady je můj dnešní grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/2adc6a

bobi3
26. led 2010

daska, tak ale teplotka vyzerá super, bolesti môžeš mať aj pri tehu, aj také pocity... čo keby si zajtra testla? 😕

ahoj weri, pripravená na zajtrajšok? 😉 ja som musela pripraviť hlavne môjho drahého, že zajtra zasa 😖 ale vzal to veľmi dobre, no už so mnou k dokimu nepôjde, včera bol so mnou celý ten čas, no zajtra už nemôže z roboty 😒

dasa.77
26. led 2010

bobi..........testovat rozhodne nebudu.ja mam jeste dnes volno a tak nikam nejdu,ani pro testik.zitra odpolko,tak si ho mozna po ceste do prace koupim.

misha.........taky moc pekna krivka.jen tak dal

kkamca
26. led 2010

Dobrá ráno všem..
dasa77:téda graf máš suprovej..

dasa.77
26. led 2010

kami.........tech suprovejch uz bylo!

dasa.77
26. led 2010

werunko........nevymlouvej se na praci. a vidis....me se dnes taky nechtelo,tak jsem zustala doma 😀

kkamca
26. led 2010

dasa.77:tak třeba zrovna tenhle bude.. 😵
Já ještě neměřim,,už teda konečně nešpinim,ale zaspala sem.Tak zítra už musim.
Co máš dnes v plánu?

dasa.77
26. led 2010

kamco..........lenosit a lenosit.
a i tobe "dobrá ráno" 😝

sliver
26. led 2010

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............95DC/65dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............88dc...............4 měsíce snažení..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............58DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //
alzbeta.hod................25 let..........0d..............41DC................2x1cl.........17snažení.......11.1. //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............77DC..........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
Lucialen ....................26let...........0d...............46DC........................ 1x1cl..............9mesiacov
nana.76.....................33let...........2d...............34DC/19dpo/..............0cl................1x ivf 32mesic
misa1misa...................22 let.........0d...............29DC..........................2x1cl.............9 měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d...............24DC...........................0cl...............11 mesiacov
misha1009..................? let..........0d.................24DC..........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d................22DC..........................2x1cl.............3 mesiace
govinda ......................29r............0d...............21DC...........................0cl...............12mesiacov
Jaspina....................... 28let.........0d................20DC...........15.2.10 laparoskop.........8 měsíců
xena.........................33r.............2d................16DC..........................1cl................14 mesiacov
bobi3.........................32let..........0d................14DC..........................1x1cl.............20 mesiacov
sofokleska..................24let...........0d................14dc...........................2x1cl............15mesiacov
nanulik......................27let...........0d.................13dc..........................2x1cl.............12masiacov
nela00.......................32 let..........0d................12DC .............................................20mesiac
sliver.........................28r..............0d.................11DC...........................2x2tbl.............8 mesiacov
wera.........................26let...........0d.................11DC............................2x1cl..............? snažení
kkamca......................29let...........1d.................8DC............................0cl................40snažení
jerryjanka...................26let...........0d.................5DC.....................lsk 04.02.2010........24 mesiacov
zakupanda..................33let............1d................5DC............................3x1tbl.............10měsíců

dasa.77
26. led 2010

bobi........me se to nejak nezda s tim IUI.jako ze ho delat dvakrat po sobe,co kdyby ostatni folikuly praskly,kdyz jich bylo tolik.Me to pripada jako hloupost.To by znamenalo,ze muze mit v jednom cyklu nekolik ovulaci.Bud praskne vice fol.najednou,nebo jeden nejvetsi a ostatni se vstrebavaji.Tak to chapu ja.

bobi3
26. led 2010

dasi, a ktorý DC si? chýbaš mi v tabuľke 😕

sliver
26. led 2010

Ahojte kočky,
ďakujem že ste sa trošku povenovali téme PCO ;) no aj tak stále neviem či mám PCO alebo PCOS ale to neva, nejdem sa tým trápiť a dalej sa snažiť, však ma nič také len tak neodradí ;)

Bobi jo ideme na IUI s tým že začínam byť nervozna či v piatok už nebude ten folikul prasknutý ;), včera mal 11mm, nech tam môj folík na nás počká ;). To máš supiš že sa ti tolko folikov vytvorilo, ja beriem clostyl 4mes. a big dávkou a mám iba jeden ;( ale hlavne že nejaký je! a včera mi dr. povedal že som rped ovu čo je tiež supiš ;)
Si doma teraz alebo chodíš do práce po tom IUI?

kkamca
26. led 2010

Dášo já sem navařila na 2 dny ,tak můžu taky lenošit.Jen musím chlapa zaúkolovat,aby mi někde koupil něco na chřipku.Brala sem paralen,a furt se mě to drží. 😠 Tak nějakej ten paralen drink,nebo coldrex..
Když se berou léky na snížení teploty--neovlivnuje to bazálku????? 🙄

nela00
26. led 2010

ahojte kočandy
dasi aj mne to tak dr povedal o tom ďalšom folikule