Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wera
26. led 2010

bobi neboj zajtra to zvládneš v pohodičke 🙂
ja som už tiež zvedavá na zajtra či bude nejaký folík....ale ja dúfam že aspoň ten jeden 🙂

dasa.77
26. led 2010

opravuji.......stejnou teplotu v grafu bych mela mit se slavulienkou

wera
26. led 2010

neboj sliver určite na Vás do piatku ten folík počká... 🙂 tak a verím že Ťa to mrzí že s takou vysokou dávkou je iba jeden folík...aj ja by som prijala aspoň dva nech je tá šanca trochu vyššia... no ale verím že aj s jedným sa nám to predsa môže podariť 🙂 🙂 🙂 tak už nech to máme za sebou 😉
ja si tiež po iui zoberiem celý deň voľno, pôjdem domov a budem pekne ležať nech majú tie malé potvorky lepšiu šancu doplávať tak kam majú 😉

dasa.77
26. led 2010

bobi........32DC

dasa.77
26. led 2010

ja mivala asi 4-6 foliku,tak dva,nekdy tri dominantni

dasa.77
26. led 2010

ale vzdy rostly pomaleji.chodivala jsem na UTZ az na 12DC,a pokud mi to nevychazelo a byl zrovna vikend,tak jsem si vymyslela,ze jsem 12DC v pondeli a to jsem byla treba uz 14DC.No a foliky nemely vic jak 12-14mm.

dasa.77
26. led 2010

takze ovulajda nejdriv 16DC.

wera
26. led 2010

ja som mala prvý mesiac s clostíkom ovu 14 deň, minulý mesiac 16 deň tak som zvedavá ako to bude tento mesiac... 😕

dasa.77
26. led 2010

wera...........18DC 😀 😀 😀

dasa.77
26. led 2010

no,me se tentokrat vyznacila az na 21.ale nijak to neresim

dasa.77
26. led 2010

co se deje\, ostatni babule nejak zmlkly

wera
26. led 2010

tak tiež si myslím že to bude 18 dc 🙂

kkamca
26. led 2010

holky to já mám běžně --teda pokud k ní dojde ..tak i do 22 dc..ovu.Při 35 denních cyklech.
Neodpověděli jste mi,jestli paralen a jiné podobné léky snižují bazal teplotu.. 🙄

wera
26. led 2010

asi ostatné holky už pracujú 😀

bobi3
26. led 2010

sliver, včera som po zákroku ostala doma, dnes už fachčím v robote 😉 no zajtra zasa ostanem...
mne sa predtým tiež netvorilo toľko folíkov, to až po laparke sa celé naštartovalo, teraz už to len doviesť do zdárneho konca 😒
a to v piatok už ideš na IUI či ešte len na sono? to budeš akurát 14DC, to by ti hneď mohli robiť aj IUI... a dostaneš aj pregnyl?

kkami, poriadne sa vylieč, bazálku ti to ovplyvniť môže, tak šup šup pod perinku a čajík s medom 😉

wera
26. led 2010

bobi na sono idem zajtra ráno a potom doki povedala že ma ešte dostimuluje nejakými injekciami.... 😨 a potom pregnyl a šup na iui... ale fakt neviem kedy presne, to uvidíme podľa folíkov... ale tak pre mňa by bolo najlepšie keby to bolo v piatok...aspoň by som potom ešte cez víkend mala doma kľud a mohla oddychovať 🙂

neboj bobi určite to dotiahneš do zdárneho konca 😀

bobi3
26. led 2010

daska, tak to si už pekne ďaleko, aké dlhé cykly mávaš?

weri, určite tam budeš mať aspoň jeden, tak už nech je streda 😵

xena, a ty ako včera po IUI? myslíme na teba...

sliver
26. led 2010

Bobi: v piatok idem na sono a podla toho čo tam bude ;) možno bude pregnyl, to budem 15DC a troškus a obávam ako sa to zariadi cez víkend lebo potom by mi IUI vychádzalo na víkend a to vôbec netuším či tam oni su aj cez víkend
No ja som sa tiež pýtala na tu laparoskopiu ale dr. mi povedal nech najskôr skúsime toto, raz to nie je chirurgický zákrok pod narkozou, tá menej komplikovaná cesta a ak to nevíde tak odporúča potom laparoskopiu.
Vlastne teraz prichádyam na to že vlastne neviem ako budeme dalej pokračovať, no uvidíme v piatok, musím dovtedy vydržať a v piatok mi povedia viac

Wera: takže šup šup nech je tam zajtra aspon jeden folík a ideme do toho ;)

dasa.77
26. led 2010

kamco.........ja tvou otazku ohledne paralenu ani nevidela.ja si myslim ze ano.ibalgin,paralen je to na snizeni telesne teploty,tak to podle me ovlivni i tam.

bobi3
26. led 2010

daska, ešte k tomu zajtrajšiemu IUI... ja som si teiž myslela, že sa chodí len na jeden počas jedného cyklu, ale ak si to vezmem logicka, tak to máš ako s plánovaným stykom... každý druhý deň počas ovu... tak môj doki to chce takto poistiť, ale tiež som bola prekvapená 😕

wera
26. led 2010

sliver neboj sú tam aj cez víkend keď treba 😉 ale veď to Ti doki povie 🙂 ja s tou laparkou to mám podobne, že najskôr skúsime toto a potom uvidíme či pôjdem na laparku

soldi
26. led 2010

bobi, radsej viac krat, nez menej 🙂
wera, myslim na Teba, aj na bobi som myslela vcera, uvidite, ze sa zadari 😉 ja mam silnu mysel 😀

wera
26. led 2010

bobi ale asi aj za to druhé iui budeš platiť, však? ...inak v iscare dvihli od 1.januára ceny... takže ja budem za iui platiť 75 euri.... no ale tak čo už 😒

wera
26. led 2010

joj soldi bodaj by si mala pravdu a tie naše všetky iuička mali úspech 🙂

bobi3
26. led 2010

sliver, mne to vychádzalo tiež tak hlúpo cez víkend, pregnyl mi pichla kámoška v sobotu večer no a potom v pondelok ráno IUI... určite folíky nejaké budú, neboj, veď to už budeš 15DC... tak veľmo držím paľuchy, už nech je piatok a vieš na čom si 😉

dasa.77
26. led 2010

bobi..........planovany styk kazdy druhy den kolem ovu......to ano.aby jsme se trefili,protoze kdy presne probehne,to nevime.pokud zrovna nejdem na uzt a uz je tesne po.to se mi stalo jen jednou.

soldi
26. led 2010

wera: ja tomu pevne verim, podme verit spolu 🙂

bobi3
26. led 2010

werka, ja som platila 67 EUR, no a zajtra už len 33,50EUR (druhé IUI v tom istom cykle je vraj s 50% zľavou)

soldi, presne tak, radšej viackrát ako menej... 😉

wera
26. led 2010

tak tak ja verííím a dúfam soldi 🙂 🙂 🙂

wera
26. led 2010

no bobi aspoň že nemusíš platiť plnú cenu... ale verím že investícia sa oplatí 🙂
vidím že cenový rozdiel medzi tvojím dokim a centrom nie je taký veľký 🙂
...ale keď som si pozerala iné centrum tu v blave tak tam bola cena o vyše polovicu nižšie...ale tak čo už vybrala som si tú drahšiu alternatívu 😉