Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

soldi
26. led 2010

wera, sa mi tak nechce, ze by si mi neverila 🙂 - financny manazment. ucime sa tam take uzitocne veci, ze ked do firmy pride novy klient, tak predtym, nez mu das nieco na fakturu si mas vypytat od banky vypis jeho financneho stavu a od samotneho klienta si treba vypytat financne dokumenty. no prax ako vysita 😀 😀 😀

weri, a Ty kde pracujes?

slavulilienka
26. led 2010

dasi...no dobre...nech to poriadne skontroluje.. 😝 , potom podaj správu jo? 😀 ja už fakt padám, lebo sa to tu zvrháva.. 😀 čafteee

dasa.77
26. led 2010

slavu..............to byl jen fooor

dasa.77
26. led 2010

soldi,tak hodne zdaru...ps:pekny grafik 😎

wera
26. led 2010

teda dáši dobre na to ideš... 😀

dasa.77
26. led 2010

zakup......i ty mas pekny graf 😉

wera
26. led 2010

soldi no tú skúšku určite zvládneš 😉 ja robím v marketingu ale študovala som úúúplne niečo iné 🙂

bobi3
26. led 2010

soldi, imunologické vyšetrenie mi ešte nerobili, doki vravel, že ak IUI nevyjde, tak možno potom... ale netuším, v čom takéto vyšetrenie spočíva 😕 ešte som sa o to nejak nezaujímala, teraz sa sústredím na najnovšie iUI 😉

dasa.77
26. led 2010

wera............sem tam mam i dobra napad.ale muj je jeste v praci.kontrolovat bude az vecer

wera
26. led 2010

babulky vidím že tu píšete o imunologickom vyšetrení.... to je aké? o tom som ešte nepočula...

bobi3
26. led 2010

holky, len ja už ani nestíham vás čítať, nejako ste to tu rozbehli 😀 ja musím aj pracovať 😠

dasa.77
26. led 2010

taaaaak a jaaaaa si dam cokoladu.

zakupanda
26. led 2010

dasa:ahoj no tak jsem na začátku tak uvidíme jak se to bude vyvíjet. 😀

dasa.77
26. led 2010

bibi........kasli na praci 😉 ta ti neutece,my ano

soldi
26. led 2010

bobi, wera: ze sa to robi tak, ze par hodin po sexiku, Ti urobia vyter z pochvy a zistuju, ze kolko bojovnickov prezilo. no a ked malo, tak hned vedia ze kde je problem.

dasa.77
26. led 2010

zakup...zacatky jsou vzdy dobre,jen ty konce uz jsou horsi

bobi3
26. led 2010

dasi, veď to, len nebola som v robote včera a nebude ani zajtra, tak teraz fachčím o dušu 😀

soldi, tak dúfam, že k takémuto vyšetreniu nikdy nedojde, že sa to podarí aj bez toho, že, Weruška? 😉

dasa.77
26. led 2010

bibi=bobi

soldi
26. led 2010

inac, toto mi raz napisala sharka, ked som bola smutna:

predstav si otehotnenie ako hosta do domu. tak ty toho hosta nemozes nasilim nutit, aby k tebe domov prisiel, nemozes ho uniest a zavriet u teba doma. nemozes ho tahat za rukav alebo ho oklamat.
co mozes urobit, je upratat, zacat varit nieco vonave, nechat poodchylene dvere a zit svoj zivot. ani sa nenazdas a host pride sam od seba a bude sa u teba citit dobre. to predsa chces, ze?

takze ries veci, ktore treba. na to je rok 2009, na to je medicina, na to mas inteligenciu. ale aby sa vajicko oplodnilo a aby sa oplodnene uchytilo a vydrzalo, na to treba ine veci. prenechaj to osudu. na to vplyv ziadny clovek nema.

krasne, vsak 😵

dasa.77
26. led 2010

protilatky hubici spermie se daji odebirat,ale pry je to hodne slozite a taky nakladne.

wera
26. led 2010

aha soldi tak už viem o čom je reč 🙂 ... a ako hovorí bobi dúfam že takéto už potrebovať nebudeme 😉

dasa.77
26. led 2010

soldi........nektery host nevyzaduje uklizeno a taky prijde 😀

wera
26. led 2010

soldi to je krásne, shaarka to naozaj napísala veľmi pekne 🙂

dasa.77
26. led 2010

soldi.joo,jooo,shaarka byla chytra.myslim,ze i bobi si na ni pamatuje.

dasa.77
26. led 2010

ok,vypila jsem asi litr caje a stale musim behat na wc 😠

dasa.77
26. led 2010

jdu mrknout na maily apak se vratim.

bobi3
26. led 2010

soldi, tak to je fakt pekné 🙂 až mám slzy v očiach
no ja by som tam miesto osudu dala Boha... som veriaca, tak možno preto 😉 ˇ
ďakujeme za povzbudenie 😵

dasa.77
26. led 2010

vidim,ze vsechny pracujete,tak ja padim.ahoj

zakupanda
26. led 2010

dasajá jsem tu,je tu někdo?

wera
26. led 2010

zakup ahoj, aj ja som tu zase 🙂