Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

zakupanda
27. led 2010

holky kuk na muj ovu testík v albumu ještě není pozotivní to je ještě brzy co myslíte?jsem 8dc nevím co mě to napadlo.díky za odpovědi.

misha1009
27. led 2010

ahoj zaku, já měla vidět slabou čárku cca 4-5 dní před ovu

zakupanda
27. led 2010

misha a myslíš že je jaký?

zakupanda
27. led 2010

no uvidim co ostatni diky.

titulienka
27. led 2010

ahoj zaku..ty tu co robis 😉 ..testik este nieje pozit ...este snad 1-2 dni 😉

kkamca
27. led 2010

zakupanda:testík zatím 🙂 není pozitivní

slavulilienka
27. led 2010

a čože? Nikde nikoho??? 😕

zakupanda
27. led 2010

holky díky myslela jsem si to nevim co me to napadlo

titulienka
27. led 2010

zaku nevadi na to sme tu aby sme sa pytali 😉 vydrz este par dni

zakupanda
27. led 2010

titu:jo vydržím dřív jak v pondělí netestnu to budu 13dc tak uvidíme minulý měsíc jsem tak nějak měla pozi.ovu

titulienka
27. led 2010

no ja ju cakam tak o 5-6 dni ..kuk graf na nervy http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f a ak to ani tentokrat nevyjde...tak od dalsieho cyklu som u vas v teme .....zacinam s clostilom a asi sa budem vela pytat 😀

zakupanda
27. led 2010

titu ty brdo ty se pěkně držíš že by těhu?kéž by vid?to si tady přejeme každá.koukni mě do albumu na minulý měsíc můj jediný graf kde jsem se jakštakš držela.a prdlačka s toho.

titulienka
27. led 2010

zaku ..kuk moj graf v albume decembrovy ...no proste ukazkovy bez liekov, bez vsetkeho po roku a pol a prdlajs s toho asi len nejaka vianocna akcia ale bol naaadherny 😀 😀 😀

lijank
27. led 2010

Ahoj, moc prosím, nezbylo některé pár tablet Clostilbegytu? sháním na nativ, prosím

zuzu1111
27. led 2010

ahojte baby
vy tu toho ale popíšete cez deň 😉 mám čo robiť kým to prečítam...

Smouli tak predsa si sa dočkala ovulky😉
Daska ty sa tiež pekne držíš...kedy budeš testovať?

zakupanda
27. led 2010

titu:no máš ho pěkný 😀 jen tak dál

alienka24
27. led 2010

ahoj holky, tak si zítra jedu pro antibiotika, výsledky mikrobiologie nedopadli dobře a mám nějakou infekci ☹ takže šance že se tenhle měsíc povedlo se hodně zmenšují 😒

titulienka
27. led 2010

zaku ...ale ako dal... 😀 😀 😀 ja uz chcem byt hore .... 😀

titulienka
27. led 2010

bud nech pride ovu alebo mrchajda nech viem co mam cakat .... 😅

zakupanda
27. led 2010

a ty máš titu už spoždění?

bobi3
27. led 2010

ahojte holky, tak sa poslušne hlásim, už som po treťom IUI 🙂 bolo to celkom fajn, najprv ma doki pozrel, že ako to vyzerá, mala som tri dominantné folíky, štvrtý bol taký krpatý, jeden už včera praskol a dva boli akurát pred prasknutím, tak mi spravil už druhé IUI v tomto cykle... trochu to bolelo, ale už som ok
teraz budem brat duphaston a o 14 dní sa uvidí 😉

a tu čo nové? wera, ako si dopadla?

xena, blahoželám, budeme testovať spolu? 😉

wera
27. led 2010

ahojte babulky 🙂

tak ja som sa až teraz dostala domov a ku compu, som celý deň nebola v robote...
takže ja som dnes ráno plná očakávania išla k doki, ale nepovedala mi teda nič príjemné...už keď mi robila ultrazvuk tak som na nej videla že niečo nie je okey.... takže okrem pco mám ešte aj hyperstiulačný syndróm... bolia ma vaječníky... takže paráda... doki mi hneď povedala že iui tento a ani ďalší cyklus vôbec nemá zmysel a povedala mi že jediným riešením je ivf... bola som z toho dosť smutná, teda ešte aj som... ale môj drahý bol zlatý keď som mu volala ako som dopadla tak si zobral z roboty dovolenku a urobili sme si pekný deň 🙂 ...takže keď dostanem mrchu tak pôjdem na ďalšie vyšetrenia do centra a pôjdeme si vypísať papiere do poisťovne na ivf, s drahým sme sa bavili tak že si dokončíme bytík a snáď budúci mesiac sa tam presťahujeme, zoberieme sa a potom pôjdem na ivf, dúfam že to všetko stihneme behom troch mesiacov.. ach jaj tak len dúfam že nebudem mať teraz ešte kvôli tomu hyperstimuláku problémy lebo ma dosť pobolieva brucho... 😢

bobi moc gratulujem, verím že tento cyklus Ti to určite výjde keď ste to dvakrát poisťovali 🙂

babulky nestíham vás dočítať, tak snáď zajtra v robotke ak sa bude dať
inak aspoň jedna dobrá pozitívna správa dnes mojej sestre doki potvrdil tehotenstvo, tak budeme mať zatiaľ aspoň jedno miminko a na to svoje si ešte chvíľku počkám... ale každopádne je to super povzdudenie pre clostylky že to môže výjsť už hneď v prvý cyklus tak ako mojej sestre 🙂

alienka24
27. led 2010

ahoj weru....no tak to teda opravdu nejsou nic moc zprávy ☹ ten hyperstimulák je blbej, hlavně hodně pij a budu moc držet palce aby to IVF už vám to miminko konečně přineslo, drž se a určitě to zvládnete, jste na to dva 😉

wera
27. led 2010

ďakujem ali, verím že to nejako zvládneme, ale ja som si vždy hovorila že ivf bude naozaj tá posledná možnosť... hmmm ale tak dúfam že to výjde aspoň takto...

ali a Ty budeš teraz brať nejaké antibiotiká?

alienka24
27. led 2010

wera...no budu muset, já i manžel aby jsme se té infekce zbavili

no hlavně abys ten hyperstimulák neměla pak i při IVF ☹

titulienka
27. led 2010

zaku ano mam spozdeni v ovulke 😀 😀 nechce sa jej 😠

wera
27. led 2010

no ali doki mi hovorila že aj pri stimulácii na ivf budem musieť byť každý deň pod dohladom...takže nič moc, ale tak dúfam že to bude okey...
ali neboj potvorky infekcie sa rýchlo zbavíte a bude zase fit 🙂

alienka24
27. led 2010

wera....no je to fakt hloupý tohle, hlavně i nebezpečný, když máš hyperstimulák po clostylu tak nevim jak můžeš reagovat na něco jinýho, ale oni si to už ohlídají, no co vím tak je fakt důležitý hodně pít

zuzu1111
27. led 2010

weri, je mi to ľúto, že si takto dopadla ☹ ....a na základe čoho doktorka zistila, že máš ten hyperstimulačný syndróm 😨 , môže to byť z Clostylu? A to je trvácny stav, že už iná možnosť ako IVF nie je?
Som z toho dosť prekvapená......
Ale držím ti pršteky, aby ste si zatiaľ vyriešili, čo ste si naplánovali...a ktovie, možno práve počas týchto mesiacov, keď sa nebudete tak sústreďovať na bábo, ale žiť bežný život, sa ti podarí otehotnieť úplne prirodzene....u mnohých kočiek to tak bolo 😉
...a tvoj drahý sa super zachoval 🙂

wera
27. led 2010

zuzu mám strašne veľa folíkov na obidvoch vajíčkach, aj veľkých aj malých... ale viacej mi k tomu doki nepovedala tak neviem... a mám to z clostylu... nechápem lebo posledné dva mesiace som ho znášala v pohodičke a mala som vždy jeden folík... doki povedala že pre mňa bude najjednoduchšie IVF keďže iba tak skúšať iui prípadne normálne otehotnenie by bolo veľmi veľké riziko s liekmi, keďže bez nich neovulujem vôbec a preto povedala že je najlepšie ísť rovno na ivf... ja som z toho bola tiež dosť prekvapená... budem si musieť naštudovať na nete nejaké informácie o tom hyperstimuláku lebo o ňom vlastne nič neviem...
a to prirodzené otehotnenie by bolo super, ale u mňa keďže nemávam ovu je dosť nereálne... ☹ no čo už...verím že ivfko výjde aj keď sa toho trošku bojím...