Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

zuzu1111
27. led 2010

a ako dlho si brala clostyl, koľko tabletiek denne?

zuzu1111
27. led 2010

keď je veľa folikov tak je to znakom PCO, či nie? Aj ja keĎ som bola na UTZ, tak mi vtedy zistila, že mám veľa folikulov - dva boli také väčšie a ostatné malinké....a potom na druhom UTZ povedala, že už nič nevidí, tak že tie väčšie praskli a ostatné sa vstrebali....
Neviem, ale je to také zvláštne že ti urobila taký záver len z jedného UTZ...

Ale tiež nemám nejaké info o tom hyperstimuláku...uvidíme, čo na to povedia baby

wera
27. led 2010

zuzu brala som clostík 5 dní, dve tabletky denne...

bobi3
27. led 2010

ahoj weruška, tak to ma veľmi mrzí, pravdupovediac som čakala lepšie správy 😠 sakra
len trochu tomu nerozumiem, prečo hneď ivf??? ty si už na laparke bola? neskúsiš najprv to? mne laparka veľmi pomohla a folíky sa tvoria ukážkovo

držím palčeky, myslím na teba, a máš super manželíka 😉

bobi3
27. led 2010

tak ako píše zuzu, zdá sa mi to veľmi unáhlené rozhodnutie, že pomože už iba IVF 😕 k hyperstimúláku však moc neporadím 😖

kkamca
27. led 2010

wera: 😔 Bude líp .Hlavu vzhůru.
Dobrou všem

jerryjanka
27. led 2010

ahoj weru - ja som to vedela - proste tak to v centrach chodí
chcu silou mocou dohnať človeka do ivf... skus sa popytať v inych centrach - helios, alebo v piešťanoch
nemate zly spg, a nemaš iny problem ako ovulka - a to sa da fakt vyriešiť krásne
nedaj sa zahnať do ivfka

wera
27. led 2010

babulky doki mi povedala že stimulácia k ovulke by bola pre mňa dosť riziková a preto je najlepšie ivfko, je tam vyššia šanca na úspech a tým pádom jedna stimulácia... ale veď sa skúsim popýtať aj v iných centrách, prípadne si skočím za svojim doktorom že čo mi na to povie on a uvidíme...

jerryjanka
27. led 2010

wera - takmer všetky centrá maju stranku a tam aj otázky na doktorov - tak skus aspon napisať - proste je to čo ti povedala hrozná hluposť - čistá vypočítavosť - ovulacia sa da predsa vyvolať aj inak ako len clostilom

sliver
27. led 2010

wera: juuuj čakala som lepšie info, verila som tomu že sa budeme spolu tešiť na IUI
v kútiku duše mám teraz obavu čo mi povedia v piatok lebo ty si presne kopírovala môj prípad ;)
ja by som sa isto išla poradiť so svojim dr. že čo s tým dalej lebo je pravda že vela párov tlačia rovno na IVF a neriešia iné možnosti
(napr. kamošku, bolo neuspešné a mesiac nato otehotnela normálne a ževraj nebola iná možnosť)
a zistila si viac o tom hyperstimuláku lebo to riadne nechápem ;)

zuzu1111
27. led 2010

a nepýtala si sa prečo by bola riziková???

Je pravda, že IVF (keĎ sa podarí na prvýkrát) je rýchla metóda ako sa dopracovať k bábätku. Písala som si tu na fóre raz s jednou babou - im zistili aj u nej nejaký problém, aj u manžela, možno by sa im podarilo otehotnieť aj prirodzene, len to chcelo čas, ale oni chceli čo najrýchlejšie bábo, tak sa rozhodli pre IVF.
Takže je to všetko aj o tom, ako sa s bábom ponáhľate.... 😉
Daj potom vedieť ako si pochodila, keď sa budeš pýtať aj inde

wera
27. led 2010

babulky prajem dobrú noc, ja si idem už lahnúť lebo som dnes nejaká unavená... tak pa zajtra 🙂

bobi3
28. led 2010

krásne ránko princezny 😉

dnes začínam ja? 🙂 idem hodiť tabulečku

bobi3
28. led 2010

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení..........TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 15tt
halooo.......................?let...........?d................................19měsícu ..........našla //
alamala.....................25let...........0d...............................4 snažení............28.11. našla //, 13tt
jane86.....................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 10tt
alzbeta.hod................25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 7tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov ........našla //, 7tt

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............79DC..........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
misa1misa...................22 let.........0d...............31DC..........................2x1cl.............9 měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d...............26DC...........................0cl...............11 mesiacov
misha1009..................? let..........0d.................26DC..........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d................24DC..........................2x1cl.............3 mesiace
govinda ......................29r............0d...............23DC...........................0cl...............12mesiacov
Jaspina....................... 28let.........0d................22DC...........15.2.10 laparoskop.........8 měsíců
xena.........................33r.............2d................18DC..........................1cl................14 mesiacov
bobi3.........................32let..........0d................16DC..........................1x1cl.............20 mesiacov
sofokleska..................24let...........0d................16dc...........................2x1cl............15mesiacov
nanulik......................27let...........0d.................15dc..........................2x1cl.............12masiacov
nela00.......................32 let..........0d................14DC .............................................20mesiac
sliver.........................28r..............0d.................13DC...........................2x2tbl.............8 mesiacov
wera.........................26let...........0d.................13DC............................2x1cl..............? snažení
kkamca......................29let...........1d.................10DC............................0cl................40snažení
jerryjanka...................26let...........0d.................7DC.....................lsk 04.02.2010........24 mesiacov
zakupanda..................33let............1d................7DC............................3x1tbl.............10měsíců
nana.76.....................33let...........2d.................3DC..........................2x1cl....1x ivf 32mesic

misha1009
28. led 2010

dobré ráno, přidávám graf a jdu vás dočíst.. : http://www.fertilityfriend.com/home/2adc6a

titulienka
28. led 2010

babulky chcem sa len opytat...od dalsieho cyklu mam clostil od 5-10 dna 2x1 a od 11DC duphik ...samozrejme ktory dam az po ovulke.... len sa chcem opytat ak zacnem brat clostil ma sa pichat pregnyl alebo je to len rozhodnutie lekara
dakujeeeeeem

bobi3
28. led 2010

titu, väčšinou sa pregnyl pichá, ale o tom rozhoduje fakt doktor, mne pri prvých pokusoch doki tiež nič nepichal a nechal to, nech to praskne samé... možno u teba problém s prasknutím folíku nie je, no asi by som sa na to opýtala

mishka, u teba to vyzerá super, kedy testneš? 🙂

titulienka
28. led 2010

bobi dakujem a jasneee ze sa opytam u mna je problem nekonecneeee cakanie na ovu kuk
http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f neskutocneeeee 😠 😠 😠

misha1009
28. led 2010

weru, tak to je mi líto.. Ale určitě doktorka ví, co dělá... každopádně za názor někoho dalšího nic nedáš.. 😉 Já jsem zvědavá, co nám řeknou v březnu
Titu, záleží na doktorovi, jestli se rozhodně, já si jen měřila BT, žádný pregnil mi moje doc. nepíchla

bobi3
28. led 2010

no grafík máš zaujímavý 😕 , len čo ja viem, tak pregnyl sa pichá až vtedy, keď sa sonom zistia životaschopné folíky, aspoň jeden... ty na folikulometriu nepôjdeš? ako budete vedieť, kedy snažilkovať? pri užívani clostíku sa sono odporúča 😒

misha1009
28. led 2010

bobi, nebudu testovat - mam takový grafy každý cyklus, ale nic z toho, tak nechci být zklamaná 😒

bobi3
28. led 2010

misha, tak to presne ako u mňa, tiež to vždy vyzerá super a potom zrazu bum, zbytočné peniaze na testy 😠 tak ale držím palce, aby žiadne bum nebolo 😉

misha1009
28. led 2010

titu, jak dlouhé máš cykly?

titulienka
28. led 2010

bobi ano chodim na folikulometriu a od dalsieho cyklu ako zacnem brat clostil mam ist od 11DC tak sa opytam ved zato nic nedam 😉
dakujem

misha1009
28. led 2010

bobi, děkuju! 🙂 uvidíme, čekám mrchu v neděli, tak se necháme překvapit - nám kdyby se to povedlo, tak by to byl opravdu zázrak - přítel má hodně špatné spermie, což jsme zjistili teprve tento měs. Budu ti taky držet palečky, aby se IUI povedlo! to čekání je nejhorší...

bobi3
28. led 2010

tak tak, to čakanie je zlé ☹ tak ale keby som vedela, že sa čakať oplatí, bola by som kľudnejšia 😒

titu, tak držím palce na folíky, určite sa na pregnyl opýtaj, za to nič nedáš, ak budeš mať folíky k svetu 😵

kkamca
28. led 2010

Dobré ráno kočky.
Tady připadlo sněhuuu 😀
bobi3:tak už jen čekáš jestli to vyšlo?

zakupanda
28. led 2010

dobré ráno holky opravte mě prosím v tabulce dnes jsem 9dc díky.

zakupanda
28. led 2010

teda já zase skáču jak na horské dráze asi jsem před ovulkou co myslíte děvčátka. 😝

zakupanda
28. led 2010

zase bez grfau teda já perlím po ránu:http://www.fertilityfriend.com/home/zakupanda