• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
autor
Miluško, tak to neva, že u nás je něco jiného. Háta má vždycky pěkná představení.

Do Prahy já bych jela, ale Milda nakupování moc nemusí. To spíš někdy vyrazíme s holkama vlakem a užijeme si to tam.

Ahojky Man, no ten tvůj grafík vypadá mooooc krásně, nebudeš testovat? A neboj, organismus ti nezblbnul, já po clostilu mám taky delší cykly. No ale ty máš vysoké teploty, tak to opravdu vypadá nadějně :slight_smile:
Je super, že se vám v Taliansku tak líbilo a hlavně že vyšlo počasí. A zemětřesení vás doufám nezastihlo? :wink:

No a moje mrska, já taky věřila, že nepřijde, teplota se držela a prostě mršce je to jedno a přijde si kdy chce :angry:
15. dub 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
miluska
test som neskusala, ani ziadny doma nemam, kedze mi Dr povedal, ze neprislo k ovu :pensive:

no a cykly mavam tak 26-27 dnove, dnes som 31.den. Ale stalo sa mi, ze som mala aj 30-dnovy cyklus :confused:

Ako to je s teplotou, ked by som nahodou mala z toho neprasknuteho folika cystu? Drzi sa tiez hore?
15. dub 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Man, já myslím, že i kdybys měla cystu, tak to teplotu neovlivňuje. Takže ty jsi těhulka a dneska si kup testík a zítra ráno nám tu nahlásíš // :slight_smile:
15. dub 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jj Háta má vždycky dobrý přestavení. Tohle si taky určo užijete :grinning:
15. dub 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baby,
moc tomu tehu neverim, aj Dr mi povedal, ze na zazraky neveri, takze mam mrsku ocakavat :unamused:
Tak cakam a cakam :wink: Ani ziadne priznaky nemam, len mam stale pocit, ze uz uz pride mrcha a... nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ozvem sa este z prace, frcim :wink:
15. dub 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko ... tak dnes som zacala s clostylbegytom
15. dub 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Man, tak zatím se měj hezky :slight_smile:

Ahoj Kikina, tak ty už jsi clostík dneska nasadila a máš už normální ms?
15. dub 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej vcera to bol iny zlievak poobede, dnes este trochu, ale zajtra uz asi nebude nic ... aspon ze tak
15. dub 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak aspoň že tak, já to mám dneska hrozně, zítra už to bude lepší
15. dub 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ked sa na to tak divam tak dufam, ze mi to zajtra skonci
15. dub 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já si počkám, mě se rozjela až včera kolem oběda, dneska je to nejhorší, takže počítám, že skončí tam v pátek.
15. dub 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja dufam, ze mne skonci dnes zajtra ...

lenka odkedy zacinas s clostikom ?
15. dub 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kikina, začínám v sobotu, mám ho 5-9 DC :wink:
15. dub 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak ja budem v nedelu koncit :grinning: a kedy ides na utz ???? ja 11.den cyklu a to je vo stvrtok 23.4.
15. dub 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko clostilky...
teda vy jste toho popsaly.... :slight_smile:
15. dub 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte clostilky, už jsem konečně zase tady, jdu dočítat :slight_smile:
15. dub 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cus holky, tak jsem to jeste nedostala, jsem 15.den po IUI ani nespinim, ale test negativni :unamused: tak nekam a nekam...
15. dub 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
rina drzim este palceky keby sa uhniezdilo neskor ...
15. dub 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Volala jsem do Gennetu, ze jsem to nedostala a ze mi nestaci Utrogestan, mam uz jen na zitra, daji mi dalsi, ale ja to dostanu urcite, sestra rikala, ze mam cekat 3 tydny, no to uz fakt budu tehu po 3 tydnech snad, neverim tomu, kazdou chvili to cekam, mam tam dole furt mokro z toho Utrogestanu tak se furt kontroluju, no uvidime, jdu neco delat.
15. dub 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
rina tak si ho nevkladaj a jedz ho .... utros sa da aj hltat
15. dub 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja vim, ale uz to takto beru 14 dni tak ten 1 nebo 2 dny nez to dostanu dostrkam. :wink:
15. dub 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
rina a krev by to treba nevzali?
15. dub 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem je nechtela s tim otravovat, sestra rikala do 22.4 mam cekam ty 3 tydny,Eloan, a ty jsi nacetla nekde, ze utrogestan neovlivnuje ms???Me jinde rikali holky, ze to oddaluje tak nevim.
15. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
rina neodaluje to ... utrogestan je na udrzanie tehu ... cize na podporu sliznice maternice s ms to nema nic spolocne
15. dub 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
rina ja nevim me nekdo tvrdi ,ze oddaluje a jinde mi holky rekli ,ze to na mrchu nema vubec vliv ,tak nevim
15. dub 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja teda nevim, nejak to dopadne, ale vidim to "cervene" :frowning2:
15. dub 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle me kdyz uz to brat nebudes tak se nic nestane a kdybs tehu byla tak ti to zas nasadej
15. dub 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,tak mne sa to v noci riadne roztielko pravdupovediac takuto mrchu som mala pred 5rokmi mozno dlhsie.vzdy som mavala slabulinke spinenie 1-3dni a to bolo vsetko .na druhej strane som aj rada,ze mam normalnu a aj mi je to luto :frowning2:
a ta teplota moc nekelsla z 36.9 na 36.8 taktuto vysoku som este pri mrche nemala
15. dub 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
moa nebude smutna .... na buduce to bude ok ...
15. dub 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kiki ja viem a mozno sa to uz konecne podari.teraz mam brat Clost od 5 dna .vies mi povedat v com presne mi maju tieto lieky pomoct alebo ako funguju?
ja som uz z toho vsetkeho taka domotana
15. dub 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek