Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wera
28. led 2010

ahojte babulky, prajem dobré ránko 🙂
dnes nám vonku kráásne sneží... a cesta do práce mi trvala namiesto 15 minút hodinu a pol...radosť...
ako sa inak máte? čo nového? bobi ako sa cítiš?

bobi3
28. led 2010

ahoj weri, ďakujem, cítim sa celkom fajn, občas cítim podbruško, tak dúfam, že folíky praskli 😔 oddneska beriem duphík

slavulilienka
28. led 2010

ahojte krásky...tak ja idem dolu.... ☹ čakám tak do dvoch dní mrchu... 😢 včera som začala špiniť....presne ako predošlý cyklus.., takže si už nerobím žiadne nádeje...ja už tomu nerozumiem.. ☹
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6
weri ... pozerám, že sa chystáš na IVF...je to konečné riešenie?
bobi..dúfam, že sa chytia minimálne dvojky.. 😉 myslela som včera na vás....normálne smutno bez Vás..

slavulilienka
28. led 2010

a kde mám dasu? 😕

bobi3
28. led 2010

ahoj slavi 🙂 tak to ma mrzí, pozerám, že tie závery už poznáme každá naspamäť, ani testy nám netreba 😀 tak ale aj pri špinení môžeš byť tehu, ešte to nevzdávaj 😉 a grafy som videla už všelijaké, ešte je nádej

a nestraš, nevem, či si trúfam na dvojičky, tak ale bola by som šťastná 😵

kopi_1
28. led 2010

Dobré ranko, jsem tu zase s malou prosbičkou - nebo spíše si jdu pro radu - nevím jestli mám cvičit, když se snažím otěhotnět - mám strach ... kdybych náhodou to vyšlo aby se něco nestalo jestli si mám dát trošku oddych nebo normálně cvičit dál?
Už takhle se na mimi klepeme něco málo přes rok, tak abych si to nepokazila. 😀

wera
28. led 2010

bobi tak super že to už máš za sebou a teraz už iba moc moc dúfať že Vám to vyšlo, moc na Teba myslím a verím že tento mesiac to výjde 🙂

slavuli asi to bude konečné riešenie, už sa s tým začínam zmierovať a možno aj trochu tešiť... skúsim sa ešte poradiť s mojím dokim že aký má na to názor on a potom uvidíme... ale asi do toho pôjdeme, s drahým sme sa už o tom bavili a sme tak nastavený že ak to inak nepôjde tak budeme radi aj za túto možnosť 🙂

wera
28. led 2010

kopi záleží to od toho aký šport máš na mysli... možno po ovulke by bolo lepšie zvoliť niečo nenáročnejšie...nejaké plávanie alebo niečo také...

bobi ja by som dvojičky brala... sme sa s drahým doma bavili že ak pôjde na ivfko tak koľko embryjok by sme dali a asi by to boli dve 😉

bobi3
28. led 2010

weri, ja by som radšej len jedno ako dve, ale v tejto situácii ako sme všetky by som brala aj tri 😀
ty si o laparke neuvažovala? ešte pred IVF...

kopi, tak ten problém mám presne občas ja, včera po IUI som sa na to dokiho pýtala, tak vravel, že teraz dva dni si mám dať pauzu... ja ale cvičievam len doma na elipticale, nič náročné, no určite sa teraz budem viac šetriť

wera
28. led 2010

bobi mne včera doki povedala že laparka je úplne zbytočná... a že najšetrnejšie riešenie je rovno ivfko... 🙄 ale veď skúsim sa ešte poradiť s iným lekárom a uvidíme... teda už som si aj pozerala cenník čo budem doplácať, teda dúfam že prídu nejaké odmeny lebo inak neviem neviem...

bobi3
28. led 2010

weri, tak ale mne to presne povedali pred laparkou na Antolskej pri vstupnej prehliadke, že vraj ja už iba IVF... no laparka mi pomohla v tom, že pekne ovulujem a folíky sa tvoria... spravili mi aj prefuky a tiež ma prezreli, či je všetko priechodné a tak... skús sa ešte opýtať na názor niekoho iného 😉

slavulilienka
28. led 2010

Babky ja sa s Vami na nejaký čas rozlúčim...som si povedala, že nejdem merať, ani chodiť na koníka... 😔 musím sa dať dokopy...nazrieť tu určite nazriem, čo je nové, ale prispievať asi nebudem...., takže ma kľudne môžete aj z tabuľky vymazať.., nech nezaberám miesto. 😉
Všetkým Vám držím paľušky, aby sa Vám zadarilo čo najskôr....opatrujte sa. 🙂 pa

wera
28. led 2010

bobi a ty si pred laparkou nemávala ovu vôbec? a na ten názor sa ešte určite popýtam, veď nejaký ten čas ešte mám 🙂

wera
28. led 2010

slavuli tak sa drž a keď budeš mať chuť tak sa prídi ohlásiť že si okey 🙂

bobi3
28. led 2010

slavu, tak to budeme smutné 😢 ale úplne ťa chápem, ja som takéto stavy mala tiež a tiež som istý čas nemohla na koníka chodiť, prajem ti všetko dobré a určite sa k nám vráť, my na teba myslíme 😉

wera, tak ovu som mala takú všelijakú, no skoro vôbec, aj po laparke mi povedali, že som pravdepodobne nikdy neovulovala, lebo som mala povrch vaječníkov úplne hladký... to máš vraj vtedy, ak folikuly nepraskajú a vajíčka sa neuvoľňujú, no medicínu som neštudovala, takže vravím len to, čo mi povedal doki...

kopi_1
28. led 2010

bobi 3 : no cvičím spíše doma, takový to posilování na nohy, ruce a břicho, občas si zajdu na spinning, tak si myslíš, že si mám dát raději pauzu - jsem po ovulaci to je pravda. 🙂

bambi9__2
28. led 2010

ahojte, mne dnes dr. predpisal clostil na ovulku ....ale vobec tomu nerozumiem, meriam bt a vyznacilo mi ovu na 33dc.... v HP mi vysiel zvyseny testosteron a Dhae......
pojdem aj na folikulometriu 12dc.....

myslite ze dr. odhadol spravne ten clostil? alebo len skusa co mi pomoze??? ☹ ☹

wera
28. led 2010

bambi myslím si že doki asi vedel čo robí... koľko clostíku máš brať? určite Ti pomôže v tom, že budeš mať ovulku tak na ten 14 DC... tak sa neboj a uvidíš že to pomôže 😉

bambi9__2
28. led 2010

wera, dakujem 🙂 mam mu zavolat ked dostanem ms a on mi povie kolko tabletiek brat 😅

bobi3
28. led 2010

kopi, a ste aj snažilkovali? ja neviem, vraví sa, že tehotenstvo nie je choroba, myslím si, že rozumné cvičenie je v pohode, veď hýbať sa predsa musíme... ja som tiež chodievala na spinning, teraz som to trochu vypustila, od laparky som nebola ani raz, cvičím len tak light doma... 😵

smoulinkalenka
28. led 2010

babule idem sa vám pochváliť s grafíkom 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636

a čo tu nové...je tu dáka nová tehula???

wera
28. led 2010

bambi a hlavne určite choď na ten 12 deň na folikulometriu 🙂

bambi9__2
28. led 2010

wera, tak to je jasne,pojdem 😉

a ake su tu statistiky?, pomaha ten clostil???

bambi9__2
28. led 2010

este ma napadlo, mozem dalej brat femibion 800 pri clostile?? teda kyselinu listovu... 😕 😕

kopi_1
28. led 2010

bobi3: no snažili jsme se - tak proto mám tak trochu strach - jelikož nám to musel vypočítat doktor 🙂

bobi3
28. led 2010

bambi9, ja tiež beriem kyselinu listovú pri clostíku a zatiaľ som sa nedopočula, že by to bolo kontraproduktívne 😕

alienka24
28. led 2010

ahoj holky, tak nálada na bodu mrazu, mám ureoplasmu, musíme se přeléčit oba antibiotiky a já ještě užívat nějaké preparáty 12týdnů, po třech týdnech kontrola
a mimochodem to způsobuje i neplodnost i potraty, takže asi tak

wera
28. led 2010

bambi ja tiež užívam femibion 800 pri clostíku, teda a odporučil mi ho sám doki že je veľmi dobrý 🙂
a čo sa týka štatistík tak je tu veľa tehuliek ktorým clostík pomohol, aj mojej sestre pomohol hneď v prvý cyklus... 🙂

wera
28. led 2010

ach joj ali to mi je veľmi ľúto.... teda o tejto chorobe som ešte ani nepočula... tak hlavne sa treba poriadne preliečiť a potom bude zase všetko okey a môžete snažilkovať 🙂 ...ali a počas liečby antibiotikami sa asi nemáte snažiť, však?

alienka24
28. led 2010

wera...ne nesmíme, v podstatě dokud nebudu mít další výsledky negativní tak bychom neměli, no já o ní do dneška taky nevěděla 😝