Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kikina666
15. dub 2009

moa clostik pomaha k stimulacii vajecnikov miesto jedneho vajicka mozes mat viac vajicok

moa
15. dub 2009

kiki to potom znamena ,ze mozem mat aj dvojicky a mozno aj viac ?

kikina666
15. dub 2009

ano presne tak .... hlavne to znamena to ze ti to nastimuluje dobre a kvalitne vajicko ... jedna kocka tu z inej temicky mala 6 vajicok a teraz niekedy by mala vediet vysledok, ci sa aspon jedno oplodnilo

moa
15. dub 2009

takze to neni az take ako ja myslim,ze hned ostanes tehu a rovno 2x.to si ale namyslam co 🙂
ale zasa nikdy nevies co s moze stat

lenka_bohousek
autor
15. dub 2009

no kočky, já pracuju jako ďas a vy jste toho zase popsaly 😝

moa, tak to nakonec nedopadlo? to je mi líto 😢 ale příště už to jistě vyjde 😉
holt je nás více tento týden v "klubu červených"

rina, tak myslíš, že u tebe to také nedopadne? ještě tedy ber ten utroš, třeba pomůže. bylo by to fajn, kdyby se tu objevila další těhulinka. držím ti pěstičky 🙂

amisa
15. dub 2009

ahojte baby..je t niekto este? alebo ste vsetky zdrhli.. 😉

miluse
15. dub 2009

amisa, někdo se tu vždycky najde 😉

Leni, já taky dneska makám, včera jsem se flákala a dneska nevím kam dřív skočit

moa
15. dub 2009

kocky a potom ked doberiete ten Clost mate za tym aj dajake ine lieky brat .ja potom na 7DCmam brat Femtab,ale to asi doma nie je .nepoznate to nahodou dakto

amisa
15. dub 2009

ahote babule..citalasom diskusiu.. mrcha nikde ale test som si nerobila..a asi endoslo u mna zatial k ovulacii.. je 30 den... cakam cakam..a ide mi vajecniky rozgniavit.. :( v pondelok ked nic..volam a pytam sa na vyvolavacku.. 😖

miluse
15. dub 2009

Moa, já brala většinou akorát clostil a popř. utrogestan, nic víc, nevím jak ostatní holky.

Amisa, ty bereš clostil a neměla jsi ovulaci? Nemáš PCO?

amisa
15. dub 2009

miluse diagnozu mi nepomenoval odborne..ale ze mio folikul zacne rast a potom sa nejak zastavi a nedozreje a strati sa..ale nepovedal presne co a predpisal mi toto ze najprv vyskusame clostylik..a uvidime 😨 robil mi aj hormonalny profila aj ultrazvuky pocas cyklu ..takze asi vie co robi..ale ja tommu velm nerozumiem

lenka_bohousek
autor
15. dub 2009

Já jsem tu také, ale dneska už jen do 14 hod. 😉

Amisa, já být tebou, tak testovat zkusím. A proč myslíš, že jsi neměla ovulku?

Moa, já po clostíku nemám žádné další léky. Některé holky berou pak někdy po ovulce utrogestan 😉

amisa
15. dub 2009

lebo ma stale bolia vajecniky podobne ako pred tim enz som brala clostyl... aj sa nemeravam lebo som z toho mala problemy.. ale asi sa dalsi cyklus budem skusim sa merat v ustach..nebude to asi tak citlive ale aspon trosku

amisa
15. dub 2009

baby ako dlho uz clostyl beriete?

moa
15. dub 2009

amisa a co tak skusit urobit si ovu test na tom aspon vidis ci mas ovu alebo nie.mna ked bolia vajecniky,tak viem ,ze bude alebo je ovu 🙂

amisa
15. dub 2009

hmm pocula som o nom ze je velmi nepresny

lenka_bohousek
autor
15. dub 2009

ami, já teď budu mít clostil 4. cyklus 😉

amisa
15. dub 2009

4.? a to je ten uz co ti dvaju s liekmi aby ti praskol folik? leo mne povedal Dr. ze 3 mesiace len closytl..a potom ked nic tak clostyl a nieco an prsknutie foliku..a ked potom nic tak ze to je uz daleko a to ench am nezaujima zatial..zlaty bol ..vie ze som nervacka.. 🙂

miluse
15. dub 2009

Amisa,
clostil se může brát v kuse půl roku, pak to nemá již smysl. A někteří doktoři pak píchají před ovu pregnyl, aby došlo k ovu a folík prasknul.

A k tomu měření bazálky, ikdyž ji budeš měřit orálně a pravidelně ve stejnou dobu, tak to je stejné jako kdyby jsi to měřila vaginálně, neb jsou 3 způsoby jak můžeš měřit a to orálně, vaginálně nebo análně, většina holek spíš volí ten vaginální způsob, ale jsou možné všechny způsoby, ale když se pro jeden rozhodneš, tak celý cyklus musíš měřit tak, ale to jistě víš. Nesmíš to v průběhu cyklu střídat.

A to mi připomíná, nekoukal jste včera někdo na Ulici, tam si taky paní ředitelka Lenka měřila bazálku v puse 🙂

lenka_bohousek
autor
15. dub 2009

Amisa, jj, už 4. cyklus a poslední, už na to kašlu. A jiné léky neberu, ani pregnyl mi doktorka nepíchá. Mě folíky prasknou sami, takže pregnyl nepotřebuju 😉
A teplotu si taky měřím - vaginálně 😉

amisa
15. dub 2009

lenka a preco to vzdavas?

kikina666
15. dub 2009

no bola som tam na tom urade na adopciu ... tak mam vsetky tlaciva ... milion veci musime to povypisovat a dala mi kontakt na pani, co ma bude mat na starosti .... a mam prist o 3 tyzdne s tymi tlacivami vyplnenymi ... 5 listov, velmi ochotna bola na babetko do 1 roka sa caka 2 - 3 roky , ziadost sa da stiahnut kedykolvek a epilepsia nie je problem .... takze milion veci ... na zaciatok toto vyplnime a o 3 tyzdne to tam zanesiem a potom budeme vediet co dalej

miluse
15. dub 2009

Kiki, to papírování je určo děsný, ale výsledek stojí za to, tak pevné nervy při vyplňování a pak při celé vyřizování té žádosti o adopci 😉

kikina666
15. dub 2009

miluse dakujem ... sme sa s muzom dohodli ze vybavime tie papiere nech nas zaradia do poradovnika ... ale budeme skusat dalej , ziadost sa da kedykolvek stiahnut

amisa
15. dub 2009

kikina waw... huf ndeviem co na o povedat..som tu nova.. mate nejaku zlku diagnozu ked sa vlastne nepodarilo? ale inak klobuk dol pred teboua a tvojim muzom

moa
15. dub 2009

kiki drzim palceky 😉
kamaratka si tiez adoptovali je to uz par rokov,maju chcaplceka a je naherny.povedala,ze uz aj skoro zabudla ,ze je adoptovany.ja to riadne sidlo a robi im velku radost.
a povedala vam ta pani ci si mozete vybrat ci diavca ci chlapca ci to je jedno,co pride to beriete

moa
15. dub 2009

kocky ta moja mrch sa zasa zmenila na tmavohnedy vytok a tak to dobre vyzeralo vcera bola cervena .uz som myslela,ze aspon to budem mat normalne ☹
ja uz fakt neveim co sa v tom mojom tele robi

amisa
15. dub 2009

moa..a test si si robila ? ze niekedy byva slaby menzes aj ked si tehotna
baby mavate problemy s cyklom aj ked beriete clostyl? hmm ak ano to ma velmi nepotesilo 😠

miluse
15. dub 2009

Amisa, já ne. Já to většinou dostávám přesně na den.

ááá a už začímám cítit břicho, takže zítra se určo mrška dostaví 😉

moa
15. dub 2009

amis robila bol negativny ,ale idu so mna akesy chuchvalce {doslova povedane}takze asi je to mrcha aj ked takymto sposobom