Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

barcaldine
1. únor 2010

Alzbet : Jj plati, iba ak by som sa citila nejako horsie tak ti dam vediet, ale budem poctivo lezat a pit vela caju s medom aby som do stredy bola ok. Nie je to nic hrozne, len dutiny nosne mam chytene, takze verim ze do stredy to bude fajn 😉 A kdy to mas tu kontrolu? Doobedu nekdy predpokladam...

alzbeta.hod
1. únor 2010

nn až po obědě. Jsem na 13:20 ale od autobusáku tam doběhnu počítám spíš na 2hodinu. Nesmím moc pospíchat ať s sebou někde nešvihnu. Kdyby ti bylo zle tak dej vědět a necháme to na poporodní termín. 😀

barcaldine
1. únor 2010

Neboj, dovtedy mi bude ok 😉 Este to upresnime v stredu doobedu.

alzbeta.hod
1. únor 2010

jj budu tu.

jane86
1. únor 2010

barcaldine-tak mě teda nevolností trápí a po celý den už by to mohlo přejít. Jen se zeptám v kolikátém týdnu ti řekli pohlaví???
smuli musíš být trpělivá, ale já taky nebyla a testovala jsem pořád 😀

alzbeta.hod
1. únor 2010

jj s tím pohlavím by mě to taky zajímalo 😀

barcaldine
1. únor 2010

Nooo, myslela som si tiez ze mi to povie doktorka cim skor, ale v 15tom tyzdni potom obzerala obzerala a povedala ze jednoducho je to skoro, ze to vyzera na dievcatko ale ze si nie je ista. Potom o mesiac neskor, zas obzerala a povedala ze to teda vyzera na dievca ale ze stale nemoze na 100% lebo nie je dobre natocene babo, ale ze ked by sa z toho vyklul chlapec bola by veelmi prekvapena. A v 20 tom tyzdnni som sla na velky utz a tam doktor sa my pytal ci vieme uz co to bude a ja ze, asi dievca. Tak mi na to povedal ze to nase dievca bude mat pipika 😀 takze az v 20tom na 100%, dala som HO aj odfotit pre manzela. 🙂

bobi3
1. únor 2010

barcaldine, a ty si tehu po clostile? 😕 za aký čas sa vám to podarilo?

barcaldine
1. únor 2010

bobi ano, my sme to sice dlho predtym neskusali, ale mam super doktorku, povedala som jej ze chceme mimi, vzala mi krv a s tym ze mam nejako viac tusim testosteronu??? (uz si ani nepamätam 🙂) mi nasadila clostil, 2x1 hned. Prvy cyklus nevysiel, ale nemala som pregnyl, lebo som ho nezohnala v lekarnach, az na druhy cyklus s clostilom som mala pregnyl, pichala som 16-18-20 ty den. No a vyslo to.

bobi3
1. únor 2010

tak to je super, blahoželám, určite sa tešíte 🙂 teraz sa hlavne opatruj!!! tebe pichali pregnyl až trikrát za sebou? to som ešte nepočula 😨

zakupanda
1. únor 2010

holčiny pohlaví vám neřeknou dřív jak ve 20tt vím to podle sebe tak vyčkejte stojí to za to.

barcaldine
1. únor 2010

Dakujem, to vies ze sa tesime 😉 . No neviem ako to funguje inde, ale myslim ze sa picha aj raz 10 000, ja som mala 3x5000. Kazzdy druhy den. Ovulku som mala na 100% po druhej injekcii na druhy den. Cize tretia bola v podstate bezpredmetna.

jane86
1. únor 2010

ve 20 týdnu? kdo to má vydržet..... 😀

bobi3
1. únor 2010

ahoj jane 🙂

jane86
1. únor 2010

ahoj bobi. Ty teď jsi v jaké fázi, já vás neztíhám dočítat....Čekám po IUI jestli se zadařilo????

jane86
1. únor 2010

Bobi nemá tam být čekám? Ale čekáš? 😀

zakupanda
1. únor 2010

alžbeta a jane86 kolikátý dc se vám ukázali krásné // nebo spíš kolikátý den po

zakupanda
1. únor 2010

holky kuk album ještě asi nejsou pozitivní co?

nela00
1. únor 2010

zaku zatiaľ nie 😒

jane86
1. únor 2010

zaku mě 23 DC cca 10-11 den po. Já ovu testíkum moc nevěřím, nikdy mi moc nefungovali lepší je ultrazvuk 😎

bobi3
1. únor 2010

áno, jane, my čakáme či to vyšlo... ale to až okolo 10.2. 🙄

jane86
1. únor 2010

To už je za chvíli. Tak to ti budu držet mooooc palce....

alzbeta.hod
1. únor 2010

ahojky jsem tu zas
zaku: ty ovu testy zatím pozitivní nejsou. Mě těhu test ukzal // 28den cyklu v den očekávání ms, ale kolik to bylo dní po ovu netuším.... nějak jsem jí vypustila tentokrát z hlavy protože mi dr řekl že není skoro žádná šance kvůli cystě. Tak jsem to nehlídala.

bobi3
1. únor 2010

jane, si zaltá, ďakujem, ja tomu však moc neverím 😔 a u teba všetko ok?

alzbetka, to je super, vám to vyšlo práve vtedy, keď ste to najmenej čakali 😉 to je povzdbudzujúce asi pre nás všetky 😉

alzbeta.hod
1. únor 2010

no a jak jsem slyšela tak se to daří takto skoro všem..... když jsou teda bez zdravotním potíží. Nejlepší je nemyslet jak mi to hustili do hlavy všichni ale copak to jde? My máme fůru starostí okolo bydlení a tak to nějak přišlo tentokrát neočekávaně.

zakupanda
1. únor 2010

jj alžběta tak tzo bývá když to člověk nejmín čeká tak se zadaří a myslet na to nejde přestat mslet to je fakt

bobi3
1. únor 2010

to áno, ale ako na to nemyslieť? ja som si už koľkokrát vravela, že sa na to vykašlem a budem sa venovať iným veciam... no vždy sa k tomu akosi vrátilo 😒

zakupanda
1. únor 2010

bobi přesně tak ted jsi vystihla mé slova

bobi3
1. únor 2010

zaku 😎

alzbeta.hod
1. únor 2010

no ono to fakt nejde na to nemyslet.... to není reálný několikrát jsem se o to pokoušela prostě to hodit za hlavu ale nešlo to.

Nakonec jsme se pustili do prodeje domu a hledání bytu a k tomu cysta a já se těšila na ms až se cysty zbavím a budem zkoušet na novo a ono už to tam bylo... potvůrka jedna malinká.