Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

bobi3
3. únor 2010

mishka, keď teplota neklesla, ešte nič nie je stratené... mnohým snažilkám ukázal test // až neskôr... a keď si už po svojom termíne mrchy, tak to ešte nevzdávaj 😔 a ako sa cítiš?

čo sa týka alchemilky (kontryhelový čaj), tak ja som ho vždy pila len do ovu, potom už nie, vraj dosť prekrvuje sliznicu maternice, ale odborníčka nie som, takže asi moc neporadím 😒

misha1009
3. únor 2010

bobi, nevím, prsa mě bolí od ovu a ještě nepřestaly, ale začíná mě pomalu bolet břicho jak při ms, takže je asi po všem... 😒

bobi3
3. únor 2010

uf, mishi, tak dúfam, že nie 😒 , držím palčeky!!!

misha1009
3. únor 2010

bobi, děkuju 🙂. no, buď tam něco je, nebo není, jiná varianta není 😉

kkamca
3. únor 2010

čauky holky.
bobi3:jak ti je?
kontryhel se pije jen do ovu.aspon co sem kde vyčetla. 🙂

bobi3
3. únor 2010

ahoj kkami 😉 mne je celkom fajn, zatiaľ je vždy nádej 😉

sliver
3. únor 2010

ahojte,
akurát som dorazila od dr., iná snehová kalamita, no dovi
No jeden folikul praskol a druhý dorástol na 19*17 čiže dnes večer o 23,00 pichám pregnyl a v piatok o 11,00 idem na IUI.

bobi3
3. únor 2010

ahoj sliver, tak to blahoželám 😉 nebude to IUI už v piatok neskoro? 😨 myslím, keď jeden už praskol... už som z toho popletená 😖

sliver
3. únor 2010

no ked jeden praskol tak to je smola, čo už, nevieme kedy praskol
dr. povedal že ideme využiť ten čo tam ešte je a na ten si dám pregnyl o 23,00 a v piatok po 36hod IUI

bobi3
3. únor 2010

sliver, a aj ste snažilkovali? možno ty vyjde aj bez IUI 😉

keď som bola ja na IUI, tak jeden praskol deň po, a dva boli akurát pred prasknutím, následne mi robili ďalšie IUI... preto sa mi to zdá divné, že ti to budú robiť až v piatok... tak ale verím, že ten druhý počká 😉 držím veľmi palčeky

zakupanda
3. únor 2010

ahoj děvčata tak jsem taky spátky od doktorky ,ale já nic nevím jak na to jsem utz mi neděla protože víc jak 10se jich do roka dělat nesmí takže smolík ☹ ,no musím doufat že tam něco je mám zase napsanou konskou dávku 3x1 tabl.ještě na dva měsíce pak jedině nějaký to iui,prý už se mnou nic neudělá když se pry do března nezadaří tak jedině tahle možnost a na to já už nemám dvakrát stačilo musím se nějak odreagovat nějak jsem s toho hotová dělat to za určitým účelem musím nějak vypnout od toho všeho.

zakupanda
3. únor 2010

jo a dnes mám na 100% pozitivní ovu test.

misha1009
3. únor 2010

zaku, ono je někdy lepší se na to všechno vykašlat a vypnout. V zájmu zachování svého psych. zdraví je to potřeba! 🙂
Kami, děkuji za info

alienka24
3. únor 2010

ahoj holky, takže začínám špinit, tudíž se tenhle měsíc opět nepovedlo, no koupím pro sichr test a vyzvednu antibiotika

misha1009
3. únor 2010

ahoj Ali

alienka24
3. únor 2010

ahoj misho 🙂

misha1009
3. únor 2010

je, ono to mělo pokračovat ... 😅 chtěla jsem napsat, že se aspoň můžeš v klidu léčit a těšit se na dovolenou 😉

alienka24
3. únor 2010

jj já vím, sice nejlíp mi není ale tak nějak se není čemu divit když se celej měsíc láduju hormonama 😀 😀

misha1009
3. únor 2010

jj, ten první den je vždycky takovej špatnej ☹ - já už na něj čekám od neděle, o to horší bude, hned jak to dorazí. 😒

alienka24
3. únor 2010

no m spíš zarazilo že teplotu mám 37,1 a pa špinění jak jsem šla čůrat, tak se v tom vyznej 😅

misha1009
3. únor 2010

a kdys brala poslední utroš?

alienka24
3. únor 2010

v sobotu

misha1009
3. únor 2010

to už by nemělo mít vliv na tu teplotu, zkusila bych testnout, jestli náhodou...

alienka24
3. únor 2010

no dospěla jsem ke stejnému závěru, že dneska koupím test at mám klid v duši než začnu brát ty atb 😉

misha1009
3. únor 2010

🙂 pak dej určitě vědět, jak jsi dopadla

kkamca
3. únor 2010

zakupanda:důležité je ,že víš že ovu probíhá--že clostil funguje.Tak pak vysadíš,když nechceš do iui a pak zas clostil. 🙂 A třeba to vyjde.

bobi3
3. únor 2010

alienka, určite si radšej sprav test, keď teplotka neklesá... špiniť môžeš aj pri tehu...

nanulik
3. únor 2010

už som doma a z práce nebude nič ☹ ☹ ☹ ☹ fnuk

zakupanda
3. únor 2010

kamčo:no to se právě obávám ,že nemůžu ze to musim brát v kuse na to jsem se jíteda neptala ale ptala jsem se jestli pak když se doberou prášky jestli v těle působí a říkala že né že to jsou jednorázový prášky.říkala že vyšší dávku mi dát nemůže a pry nechápe proč to nejde.

kkamca
3. únor 2010

zakupanda:no já vím že po vysazení..aspon 1 cyklus -jakoby clostil doznívá.
Myslela sem to tak,že až dobereš ty 2 cykly co ti zbývají -tak dát pauzu třeba 3 měsíce a pak clostil zase nasadit.
Mě teda řikal dr že to jde.
Zkuste spermio...