Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

zakupanda
3. únor 2010

no mě zase doktorka že jen půl roku a pak tu asistovanou reprodukci doporučení mám ještě chlapa tam dostat.tak co doktor to názor

kkamca
3. únor 2010

Nějak vás není slyšet..

sliver
3. únor 2010

bobi: no snažilkovali sme pre istotu aj v nedelu aj v pondelok, takže možno sa zadarilo aj bez IUI ale to sa už nedozviem 😉
no aj mne sa to zdalo neskoro ale nejdem sa stresovať, hádam ten dr. vie čo robí a ked povedal že mám dať pregnyl aby praskol ten čo tam je teraz a potom po 36 hod IUI tak čo.... idem do toho s tým že bud to víde alebo nie, o nič nejde ale za pokus to stojí ho nevyužiť že tam je

nanulik: tá práca ma mrzí ale ved príde lepšia a potom si povieš, že ako dobre že táto nevyšla 😉 , držím prsty

zakupanda: to je divné že ti dr. môže robiť iba 10utz, to ja by som mala vyčerpané za dva mesiace 😀
fakt ak máš toho vela tak si nájdi nejakú zábavku, trošku hlavu vypni, poznám tie stavy ked som na nič iné nemyslela, teraz sa veeelmi snažím zaneprázdnovať svoj rozum aj niečim iným, aj ked treba na to vela pevnej vôle ale tiež som už cítila že mám toho dosť, presne viem čo cítiš, držkaj sa

ali: ☹ škoda, no tiež by som pred liekmi skúsila test nech som si 100% istá

aspasia77
4. únor 2010

Ahojte kocky, tento cyklus zacnem uzivať clostil. Ako casto ste chodili na utz ? Myslim, ci ste chodili aj v case jeho brania, alebo az po dobrani( po 5. dňoch)?

nela00
4. únor 2010

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení..........TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 15tt
halooo.......................?let...........?d................................19měsícu ..........našla //
alamala.....................25let...........0d...............................4 snažení............28.11. našla //, 13tt
jane86.....................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 10tt
alzbeta.hod................25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 7tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov ........našla //, 7tt

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............88DC..........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
misa1misa...................22 let.........0d...............38DC..........................2x1cl.............9 měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d...............33DC...........................0cl...............11 mesiacov
misha1009..................? let..........0d...............33DC..........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d...............31DC..........................2x1cl.............3 mesiace
govinda ......................29r............0d...............30DC...........................0cl...............12mesiacov
Jaspina....................... 28let.........0d................29DC...........15.2.10 laparoskop.........8 měsíců
xena.........................33r.............2d................25DC..........................1cl................14 mesiacov
bobi3.........................32let..........0d................23DC (8DPO)............1x1cl.............20 mesiacov
sofokleska..................24let...........0d................23DC...........................2x1cl............15mesiacov
nanulik......................27let...........0d.................22DC..........................2x1cl.............12masiacov
nela00.......................32 let..........0d................21DC (4DPO)..............1x1cl.................20mesiac
sliver.........................28r..............0d................20DC...........................2x2tbl.............8 mesiacov
wera.........................26let...........0d................20DC............................2x1cl..............? snažení
kkamca......................29let...........1d................17DC............................0cl................40snažení
zakupanda..................33let............1d...............16DC............................3x1tbl.............10měsíců
jerryjanka...................26let...........0d................14DC.....................lsk 04.02.2010........24 mesiacov
nana.76.....................33let...........2d.................9DC..........................2x1cl....1x ivf 32mesic

pekné ránko!
JERRYJANKA MYSLÍME NA TEBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§
nanulik ktorý deň si mala ten 17mm folík? zajtra uvidíš či sa teplota podrží alebo ešte zvýši, potom bude aj ovu vyznačená 😉

nanulik
4. únor 2010

ahojky tak dnes ráno teplota prudko stúpla. ten 17 mm folikul bol asi okolo 28.1. ale už dávnejšie doktor zistil že mám ovu asi 20 dc. a cyklus mám dlhý asi 35 dní.

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

nanulik
4. únor 2010

no ale program neukázal ovu, ale ved je to len počítač.tak sa môže mýliť. aj minulý cyklus doktor videl folikul na na tabulke sa nič neukázalo.

a môže byť veliká bolesť v krížoch nejakým sprievodným prejavom ovulácie?

nela00
4. únor 2010

nanu mohla byť včera 😉 nanu mala si aj hlien, bolesti a tak? a čo snaženíčko? grafe nemáš naznačené

nela00
4. únor 2010

ovu ti vyznačí až po troch zvýšených teplotách 😉 nechceš robiť graf aj vo FF?

nanulik
4. únor 2010

vo FF sa mi nedá prihlaásiť. neviem čo tam majú za problém ale nejde to. tak som sa prihlásila do wunschkinder. a snaženie poctivo zapisujem. ale každý den sa vždy človeku nechce. aj ked moj drahý by nebol proti 😀 . a bolesť mávam v podbrušku ale striedavo nalavo a napravo.

misha1009
4. únor 2010

krásné ráno, přikládám graf, myslim, že je to jasné: http://www.fertilityfriend.com/home/2adc6a 😒
ali, jak jsi dopadla?
nanu, myslim, že ovu byla 20 dc
aspasia, já na utz nechodila vůbec, orientovala jsem se podle BT
sliver, držím palečky, aby to tento měsíc vyšlo! 🙂

bobi3
4. únor 2010

krásne ránko babulky 😉

mishka, to mi je ľúto, nezúfaj, ďalší cyklus pred tebou 😉 myslím na teba

sliver, jasné, choď dp toho, ja by som tiež určite šla, aj pri jednom folíku je nádej 😉 držím moc moc paľuchy, nech práve ten je ten osudový 😉

nanuli, noo, už to vyzerá lepšie, len nezabudnúť snažilkovať 😉

jerryjanka, moc držíme dnes palčeky, zvládneš to, určite sa potom ozvi 🙂

neli, ahoj 😉

alienka24
4. únor 2010

dobré ránko holky, už večer jsem si vzala atb. odpoledne jsem to normálně dostala takže test není nutnej

alzbeta.hod
4. únor 2010

ahojky tak jsem dnes 7tt+2 a TP mám 21.9.2010

bobi3
4. únor 2010

ahoj ali, tak to je fajn správa, radšej nech si tehu až keď bude všetko v poriadku 😉 a atb papá aj manželík?

alzbetka, blahoželáme, dávaj si na seba pozor 🙂

alienka24
4. únor 2010

ahoj bobi, jojo papá

misha1009
4. únor 2010

bobi, děkuju, je to zvláštní, ale tak nějak jsem s tím vnitřně smířená - právě jsem to dostala. Dám si měsíc od všeho pokoj a březnu návštěva CARu, třeba se to konečně někam pohne... 🙂

bobi3
4. únor 2010

mishka, správny postoj 😉 ja si tiež vždy v takýchto "krvavých" chvíľkach plánujem... ono to dodá takej chuti ďalej bojovať 😵

misha1009
4. únor 2010

jj, je mi to líto, ale tak nějak jsem s tím tento měsíc počítala... a jak se cítíš ty? do kdy čekáš - do pondělí?

bobi3
4. únor 2010

mishi, ja s tým rátam vždy, ešte ani raz som nebola presvedčená o tom, že to vyjde... a možno preto to nevychádza? neviem 😒 vravia, že treba aj pozitívne myslieť, no mne to akosi nejde 😠

ja budem v utorok 28DC, tak ak mrcha nedorazí, v stredu testnem, skôr asi nebudem mať odvahu 😢 akosi mám pocit, že to zasa nevyšlo 😔

misha1009
4. únor 2010

bobi, ono opravdu musíš myslet pozitivně, jen po těch dlouhých měsících je to docela těžký... 😒

misha1009
4. únor 2010

Která pravidla porušuje: | Zruš amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení..........TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 15tt
halooo.......................?let...........?d................................19měsícu ..........našla //
alamala.....................25let...........0d...............................4 snažení............28.11. našla //, 13tt
jane86.....................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 10tt
alzbeta.hod................25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 7tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov ........našla //, 7tt

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............88DC..........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
misa1misa...................22 let.........0d...............38DC..........................2x1cl.............9 měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d...............33DC...........................0cl...............11 mesiacov
misha1009..................? let..........0d...............33DC..........................2x2cl..............14 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d...............31DC..........................2x1cl..............3 mesiace
govinda ......................29r............0d...............30DC...........................0cl...............12mesiacov
Jaspina....................... 28let.........0d................29DC...........15.2.10 laparoskop..........8 měsíců
xena.........................33r.............2d................25DC..........................1cl................14 mesiacov
bobi3.........................32let..........0d................23DC (8DPO)............1x1cl................20 mesiacov
sofokleska..................24let...........0d................23DC...........................2x1cl............15mesiacov
nanulik......................27let...........0d.................22DC..........................2x1cl.............12masiacov
nela00.......................32 let..........0d................21DC (4DPO)..............1x1cl...............20mesiac
sliver.........................28r..............0d................20DC...........................2x2tbl.............8 mesiacov
wera.........................26let...........0d................20DC............................2x1cl..............? snažení
kkamca......................29let...........1d................17DC............................0cl..................40snažení
zakupanda..................33let............1d...............16DC............................3x1tbl.............10měsíců
jerryjanka...................26let...........0d................14DC.....................lsk 04.02.2010.........24 mesiacov
nana.76.....................33let...........2d.................9DC..........................2x1cl..................1x ivf 32mesic
misha1009..................26 let..........0d...............1DC..........................0cl.......................15 mesiacov

kkamca
4. únor 2010

Dobrý den holky,
co nového je zde? 🙂

zakupanda
4. únor 2010

ahojky co je tu nového nestíhám číst u mě jen to že ode dneška se neměřím chci vypnout a nemyslet na to nebo mi přeskočí už.ahoj kamčo. 😀

kkamca
4. únor 2010

zakupanda:uffff..čau.
Já dnes měřila cvičně..jen abych věděla,že měl fakt dr pravdu--Zatim jsem hodně nízko..ale ještě je do ovu čas asi 4 dny nejvíc.
Jsi šikula teda,že vydržíš..tak at ti to vydržííííííííííííí 😀

zakupanda
4. únor 2010

no nevím jak dlouho, ale už mě to všechno deptá moc na to myslím a to není dobře.

lebo5
4. únor 2010

ahoj žienky, som tu nová a chcem sa spýtať: chodím do CEGYSu v TN. Priateľ má skvelé výsledky, Dr. mu povedal že takých "milionárov" tam často nemávajú, takže to som bola spokojná aj za neho. Mne robil sono, že ani u mna nevidí nejaký problém, boli tam 2 folikuly ale nasadil mi Clostilbegyt - 3 až 7 deň cyklu 1/2 tbl. ráno a 1/2 tbl večer. Dnes na 12 DC som tam bola na folikulometriu či ako sa to píše a povedal mi že sme to s tým Clostilom prehnali že sú tam 3 folikuly a že mi hrozia dvojičky až trojičky a odporučil mi chránený sex a na další cyklus brať len 1/2 tbl 3 až 7 den cyklu.že to nebude dobré ani pre moje telo ani pre miminá a bla bla... ja som z toho zmätená.ved chcem otehotnieť a on mi odporučí nesexovať? bez tabliet som mala 2 vajíčka , s liekmi mám 3 a to je tak strašne moc? ja teraz neviem čo mám robiť, mám 30 a snažíme sa 1 rok o mimi. s partnerom budeme asi normálne skúšať dalej. taká som z toho znechutená. asi mal zlú náladu alebo čo.

sliver
4. únor 2010

lebo5: no to je o rozhodnutí teba, ja by som do toho išla lebo ak sa mi maju narodiť dvojičky tak sa mi narodia či mi to dr. bude strážiť alebo nie, to je jednoducho osud, ja som šťastná ked mám jeden folík 😉

sliver
4. únor 2010

aspasia77: ja chodím na folikulometriu na 10DC a potom podla toho aký je velký, niektorý cyklus idem 3krát niektorý menej, podla toho ako mi rýchlo narastie folík 😉

zuzu1111
4. únor 2010

Baby, ako často sa snažilkujete keĎ má prísť ovulka? Každý deň alebo každý druhý? My zatiaľ každý druhý, ale nemôžeme sa netrafiť??? Alebo keby sme sa snažilkovali každý deň, nemôže to byť na škodu - že sa spermijky nestihnú obnoviť a nebudú také kvalitné?