Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kikina666
15. dub 2009

amisa ... my mame diagnozu obidvaja uplne zdravi ... a nejde to uz sme skusali vsetko mozne,
mam za sebou 2xIVF,2xET,1xKET,laparoskopiu, geneticke testy, 2xIUI, clostilbegytove stimulacie .... vysledok toho snazenia 2 potraty. ... doktor v heliose uz chce kvoli mne vratit diplom 😀 😀 😀 😀nikto to nechape preco

snazim sa uz 8 rokov, 4 roky s jednym partnerom a 4 roky s manzelom a kedze uz nie sme najmladsi tak to chceme takto poistit, kym to budeme vybavovat mozno sa podari ...

kikina666
15. dub 2009

moa mozeme si vybrat ake dieta chceme ci mladsie alebo starsie aj pohlavie ci biele alebo aj ciganca ... je to jedno co tam napiseme do takeho zoznamu nas zaradia

amisa
15. dub 2009

kikina vy ste fakt zahada 😲

kikina666
15. dub 2009

hej my sme zahada ... chodime od jedneho dr. ku druhemu a vsetci len krutia hlavou a nevedia si to vysvetlit

dalsie sedenie mame o 3 tyzdne .... a uz som poziadala aj o potvrdenie o prijme z roboty, to budem mat zajtra, zajtra idem na krv a dam si to potvrdit aj mojej obvodnej ze som schopna vychovavat dieta ...

moa
15. dub 2009

kocky tak ja uz viem co je ten Femtab co mam brat na 7Dc je to progesteron a ma sposobit dozretie a prasknutie folika.ale som chytra co 🙂
keby nebolo dost ochotnych tiet v lekarni tak to asi nezisitm.sok skusila zavolat a spytat a dostala som odpoved.raz si o mne dakto pomysli,ze som sibnuta 😀
ale chcem len vediet na co to je

amisa
15. dub 2009

moa to je normalne ze chce vediet

lenka_bohousek
autor
15. dub 2009

Tak jsem opět tu. V práci už jsem nestíhala odepisovat, doma je na to konečně klid.

Amisa, já to nevzdávám, ale myslím, že když clostík doteď nepomohl, tak už to nemá smysl dál pokoušet a cpát se hormonama. Půjdu na laparku, uvidím, jak mám nebo nemám průchodné vejcovody a pak se rozhodneme, co dál.

Kikina, co to čtu - že už nejste nejmladší? A co máme říkat my? Důležité je, že se mladě cítíme 😝 😉
A s tou adopcí jste tedy o kousek dál, to je super 🙂

kikina666
15. dub 2009

no ale iba o maly kusocek .... je to na dlhy cas .... ale aspon mam pocit ze nieco pre to robim ...

lenka_bohousek
autor
15. dub 2009

no právě, už ten pocit je báječný 🙂
a počkej, až vám odsouhlasí adopci, budete mít vybrané děťátko a druhé bude u tebe v bříšku, to bude ten nejúžasnější pocit 🙂

kikina666
15. dub 2009

lenka brzdi ... kym to odsuhlasia to potrva a v ziline sa na dietatko caka 3 roky .... takze casu dost ... sice keby sa nam postastilo vlastne tak by som bola najstastnejsia ale toto je poistka

lucula73
15. dub 2009

kiki som ťa tu našla - moja kamoška si doniesla rovno z porodnice dieťatko - adoptované a o tri mesiace zistila že je tehotná...tak má teraz jedno vlastné a jedno adoptované ,už jej na vlastné dieťa šancu nedávali,snažili sa 10 rokov...takže aj tak sa dá,len treba veriť.. 😉

lenka_bohousek
autor
15. dub 2009

ty jo, 3 roky? to jsem si myslela, že se nečeká tak dlouho. tak to bude pro vaše vlastní děťátko nový sourozenec, protože za 3 roku už určitě budete mít svého drobečka 🙂

mannerka
15. dub 2009

baby,
nedalo mi to, kupila som test a su tam 2 ciarky! 😵 🙂
Ja tomu nemozem uverit, lekar mi vravel, ze som ani ovulku nemala, tak som cakala na mrchu, aby som zacala 3.cyklus s clostilom a teraz toto.
Manzelik nie je doma, tak to nemam ani komu povedat a taka som cela roztrasena z toho 😅

moa
15. dub 2009

jeeeeeeeej man tak aspon tebe sa to podarilo huraaaa 😀
gratulujem mooooc 😀

moa
15. dub 2009

aspon dakomu sa to podarilo nie sice na velku noc ale po nej 🙂
uz vies ako mu to povies

mannerka
15. dub 2009

moa
si zlata, dakujem 😉
Som teraz cela taka nesvoja , ze co vlastne teraz bude 😕
Si musim vsetko nastudovat 😀 Dufam, ze vsetko bude OK .

moa
15. dub 2009

skoc zajtra na krv aby so to mala na 1oo/ potvrdene a potom chystaj prekvapko drahemu 🙂
musis byt riadne stastna 😀 som zvedava co ti povie doki ked povedal,ze si nemala ani ovu 🙂 asi sa pomylil a mozno uz bolo po nej

nella9
15. dub 2009

Ahoj holky,promiňte že vám sem lezu,chci se poptat jak brete clostyl.Mám dnes 1DC mám ho brát od 5-10 2x denně a prý má ještě působit dva cykly,je to možné? 😕

mannerka
15. dub 2009

zajtra idem sluzobne mimo, takze sa k lekarovi nedostanem 😒 , ale aspon si tam zavolam, ze kedy mozem dobehnut na krv.

rina1
15. dub 2009

Nello9, nekdo bere tak jak ty nekdo 3-7 den cyklu, to urci lekar dle okolnosti. Jestli pusobi nevim, ale muze se brat takto az 6 mesicu po sobe. Hlavne chod k nemu na utz jak ti folikuly rostou jaky jsou v dobe ovulace a jestli sami prasknou.Hodne stesti.

moa
15. dub 2009

nell ja zacinam tento cyklus 1x s clost tiez mam take iste davkovanie ako ty 5-10DC ale ja mam len 1xdenne,ak sa nezadari tak na dalsi cyklus zasa mam brat.mozno mi zvysi davku ,to este neviem ale nemyslim,ze by posobil aj dalsie dva cykly

moa
15. dub 2009

man aty si mala teraz clost alebo dajake ine tabletky

nella9
15. dub 2009

Snažíme se rok,mam jen jeden vejcovod,ovuli mám,ale aby byla větší pravděpodobnost zrání vajíček na správné straně,tak zkusím a uvidím. 😉

mannerka
15. dub 2009

moa
mala som teraz clostil - 2.cyklus, ziadne ine lieky som nemala.. 😉
Brala som ho 5-9.den 1 tabletku.

nella9
neviem, ci clostil posobi aj cyklus po dodbrati, ale je vela kociek, co zostalo tehu az ked clostil dobrali 🙂

moa
15. dub 2009

juuj man dala si mi taku nadej mozno sa nam tiez s tym clost zadari konecne uz aby som ho zacala brat.
ja mam 5-10 a tiez 1tabl,kedy si ju brala rano ci vecer.mne dakedy byva zle po tabletkach preto sa pytam 😉

mannerka
15. dub 2009

moa
ja som si davala vecer, tiez mi z nich byvalo zle 😝 Tak som to aspon trochu prespala 😉

Ja si este zaklopem nadrevo, nech to u mna vsetko dobre dopadne tuk tuk tuk

A tebe uprimne prajem, nech clostil zafunguje 😉
Jaaj, este som si spomenula, uzivala som Gynex, take kvapky bylinkove...

rona2
15. dub 2009

Omlouvám se,že vám tady lezu.Já beru clostil už 6 měsíc od 5 do9 DC a mám za sebou 7 nezdařených IUI. A určitě působí jen v tom jednom cyklu a pak se musí začít zase znova.

miluse
16. dub 2009

Krásné ranko,

házím sem grafík, http://www.fertilityfriend.com/home/miluse, teplota klesla a mrška zatím nikde, a já bych ji dneska tak potřebovala 😀 no nic, si asi udělám výlet do Prahy zítra, popř. v pondělí, o víkendu mi určo HP neudělají 😅

mannerka
16. dub 2009

ahoj miluska,

tak som si vcera aj dnes robila testik a su tam //.
Vcera som sa este vytesovala, ale dnes uz taka vesela nie som ☹ Som sa docitala v pribalovom letaku, ze v pripade cysty moze vyjst falosne pozitivny vysledok 😔

..a u mna je pravdepodobnejsia ta cysta, kedze folik nepraskol, tak sa zmenil na cystu asi 😒

K lekarovi sa dostanem az v piatok alebo pondelok...

miluse
16. dub 2009

Man, tak to nevím ani co napsat. Uvidíš co ti řekne doktor, třeba folík přeci jen prasknul a spermoníci k němu dopluli a zavrtali se tam 😉 a pátek je už zítra, tak to je za chvíli 😵