• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
ahoj zaku, aj mňa, ani nevieš ako :cry: a to už po druhom IUI... no čo už, skúsim ešte prehovoriť dokiho na tretie... ja na IVF ísť nechcem :cry:
10. únor 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobi a kde je problém,že se nedaří nevíš?
10. únor 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to keby som vedela :cry: mám za sebou úspešne laparku, hormonálny profil v poriadku, folíky sa tvoria, manžel má spermiogram ukážkový a predsa :angry:
10. únor 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nedělá to psychika hodně nemyslíš na to?mě celej měsíc od měsíčků pobolívají prsa-divné
10. únor 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaku, a ste aj snažilkovali? žeby? :wink:

hej, mnohí mi hovoria, že to bude psychikou, len čo mám robiť? neverím, že na to myslím viac ako iné snažilky, ktorým sa nedarí? :confused:
10. únor 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobi nevím třeba je to tím že na to člověk myslí nevím fakt už nevěřím ničemu že by se zadařilo
10. únor 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bobi, je mi to moc líto. Já nevím taky jsem na to myslela hodně , pořád jsem testila a povedlo se hned po laparce. Ale zase na druhou stranu mám známý první dítě mají z IVF a druhý? 3 krát zkoušeli IVF a nic a když se rozhodli, že budou mít jedno dítě otěhotněla uplně normální cestou. Tak nevím jestli za to může psychika. ....
10. únor 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu vas pozdravit, obcas k vam nakukuju :wink: a sbiram nadeje, jak to s clostikem proste vyjit musi :grinning:
no tak ja za par dni zacinam treti cyklus s temito zazracnymi pilulkami ..... tak treba tentokrat ... :slight_smile:
preju vsem krasny den, a at vam to vyjde!!!!
10. únor 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jane, takýchto prípadov je veľa, že žena otehotnela práve vtedy, keď na to najmenej myslela... chystáme sa v apríli na dovolenku, manžel mi kúpil nové autíčko, snaží sa odpútať moju pozornosť od toho neustáleho pozorovania sa a hľadania tej správnej cesty, takže trochu to riešime aj takto, no predsa tá myseľ nepustí :pensive:
10. únor 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobi je ale fakt, že jestli je u Vás vše OK tak za to asi bude moct přece jen ta psychika. Ale budu ti držet palce a uvidíš, že se to jednou musí povést. :wink:
10. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jane, ďakujem, si strašne zlatá, ja tebe len tíško závidím :pensive: verím, že je všetko v poriadku :dizzy_face:
10. únor 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobi já vím jak se cítíš, také jsem se tak cítila. :frowning2:
10. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobi mrzí ma to
poznám že sa nedá na to nemyslieť, ja som na tom takisto, každý den rátam koľký den som a sledujem, predtým som to tak nevnímala, mám pocit že ma teraz pichá v podbrušku a to som si predtým nevšimla ani pri ovu pichanie vo vaječníku až tento cyklus
tá hlava sa jednoducho nedá vypnúť
aspon som urobila pokrok v tom že si nemerám teplotu, to ma tiež dosť stresovalo a myslela som na to večer ked som zaspávala že čo bude ráno :frowning2:
10. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sliver, tak ja už teplotku nemeriam dávno, to ma už prešlo, lebo to som už ráno bola mrzutá a nahnevaná na celý svet :confounded: a tak ako vravíš, po IUI sa človek sleduje viac, predsa len to je zákrok u lekára, nie klasické snažilkovanie, a podvedome od toho očakávame viac :unamused: veľmi držím palčeky, aby u teba bolo úspešné už to prvé... my sa chystáme na tretie... :confounded:
10. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebojkaj, do tretice všetko dobré
osud si to zariadi, osud možno chcel aby si mala to auto :wink:
ja si to že sa nám nedarí tiež nejak vysvetlujem, tiež sme si kupili auto, postupila som v práci a toto všetko by nebolo keby som otehotnela, tak ten osud si to zariadi tak aby to bolo najlepšie ;)

teraz ma maju napr. tiež povýšiť ak neotehotniem v tomto cykle, tak som zvedavá čo s tým urobí osud, či mi to umožní alebo nie :grinning:
10. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej, asi je to tak, všetko je na niečo dobré a všetko má svoj čas... nemali by sme si všímať len neúspechy, častokrát si ani neuvedomíme, čo všetko máme a vôbec by sme to nemuseli mať, akosi nám to už príde samozrejmé... držkám ti palčeky, aby to u teba osud zariadil tak, aby si bola šťastná... a ty by si radšej brala mimi alebo povýšenie? :wink: ups, asi blbá otázka, že? :dizzy_face:
10. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sa ma to každý pýta :wink:

no neviem, na jednej strane strašne velmi chcem mimčo no na druhej strane som na tuto ponuku čakala rok a rok som o nej snívala a popri nej je tehotnenie jednoduchšie, nebola by som v takom strese

hovorím, osud si to zariadi tak ako má a každopádne budem šťastná obidvom alternatívam

VŽDY sa treba radovať zo všetkého, všetko je tak ako má byť!!!
A treba vidieť vždy tie dobré veci čo sa dejú, nie negatívne
10. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš dobré, či už to bude tak alebo tak, vždy to znie fajn :wink: a ak by aj mimi teraz nebolo, trošku popracuješ a užiješ si to povýšenie a potom príde aj mimi, prajem ti to :dizzy_face:
10. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ďakujem
ja som sa tak naučila že vždy si hľadám to niečo dobré
ako napr. u mnohých pároch je takýto neúspech dobré aj to že sa im utužia vzťahy medzi sebou, ako keby to bola skúška vzťahu či to zvládnu a vtedy láska len a len prekvitá :wink:
treba myslieť pozitívne!!!!
a neničiť si svoju energiu lebo tá je cenná a získava sa ťažko
10. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska jsem zase mrzutější, opět jsem to dostala - ach jo. Celý ten proces s injekcemi byl prostě k prdu. Nevíte po jak dlouhé době uzná doktor že se má jít do umělého oplodnění? :frowning2:
10. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kopi_1, tak to ma mrzí, ja podobne :angry: mne doki povedal, že ak druhé IUI nevyjde, tak navrhne IVF... no ja ho dokopem ešte do tretieho :wink: do tretice všetko dobré, nie? :grinning:
10. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobi3 ahoj, mám v tom trošku zmatek to IUI znamená co? :slight_smile:
10. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáj, prepáč, IUI je inseminácia spermiami partnera... to znamená keď sa nedarí prirodzene, tak v čase ovu ti priamo do maternice vstrieknu partnerove spermie... ja som to už absolvovala dvakrát a chcela by som to skúsiť aj tretíkrát... až potom IVF...
a ty by si chcela rovno IVF?
10. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás je problém v tom, že přítel je přes týden pryč, takže to IUI by u nás asi takhle nešlo, taky mi to takhle nabízel, ale já jsem zase taková, že když to nevyšlo teď, že to je zbytečné zkoušet dál - už na to opravdu nemám nervy - připadám si taková vadná. :angry:
A jak to, že u tebe to také zatím nevyšlo? :slight_smile:
10. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviem, prečo to u nás nevychádza :pensive: v podstate sme v poriadku obaja, aspoň tak sa tvária doktori a predsa :angry: a vy sa už ako dlho snažíte?
10. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jó tak to jsme podle doktorů taky v pořádku. Snažíme se už cca druhým rokem. A tak si myslíš, že mám radějí jít také do toho IUI - ty máš strach z IVF?
10. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak v prvom rade je IUI jednoduchší zákrok, aj keď pri IVF sú šance vyššie... no ja chcem určite skúsiť ešte aspoň jedno IUI, až potom začneme s manželom uvažovať o IVF :unamused: A na laparke si už bola?
10. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na tom jsem ještě nebyla nevím, jeden rok se mnou vůbec nic doktor nedělal až teď poslední rok, zkusil ty injekce a pak jsme museli mít ten vypočítaný den styk. Tak nevím, nevím - doktor ti to takhle naordinoval ty dvě IUI?
10. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
skús sa určite najprv opýtať na IUI... je to zákrok úplne v pohode a určite menej stresujúcejší ako IVF... mne doktor IUI navrhol, keď sa po laparke ani v dvoch cykloch prirodzene nepodarilo... na prvom som bola v decembri, na druhom nedávno... vravel, že potom by ma navrhol na iVF, no ja by som chcela skúsiť ešte tretie :pensive:
10. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek