Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jerryjanka
12. únor 2010

poviem vam svoj dojem - teda čo by som urobila ja keby som sa mohla vratiť
po dlhodobejšom snaženi by som si dala urobiť laparo až potom by som do seba džgala hormony a anabolicke steroidy ako je clostil - ja som to bohužial urobila naopak - a pritom zbytočne ☹

sliver
12. únor 2010

ja by som nič nevrátila, všetko má svoj dôvod a som šťastná z toho čo je 😉

jerryjanka
12. únor 2010

no ja som sa strašne chcela vyhnuť laparke preto som skušala čo sa dalo - teraz by som to už urobila inak - no ale maš pravdu všetko ma svoj dôvod 🙂

kkamca
12. únor 2010

sliver:jo jo je to tak.Někdy pomůže clostil hned,někdy je potřeba laparo,ale to člověk musí nejprve vyzkoušet a pak bude vědět. 🙂

lenka47
12. únor 2010

ahojte zienky, potrebujem vasu radu, resp. nazor
beriem clostil 2. cyklus ale dr. mi vobec nekazala prist na folikulometriu len ze si mam merat BT? je to podla vas ok?
dakujem

kkamca
12. únor 2010

lenka47:je to asi risk...jak ti řeknou tady holky,ale já si tím prošla taky.když jsem brala clostil na vlastní riziko.

jerryjanka
12. únor 2010

no lenka ako hovori kami - je to velky risk ved je to steroid... 😒

lenka47
12. únor 2010

no ja ho ale neberiem na vlastne riziko, teda nic take mi nehovorila ☹ mam sa teda dozadovat tej folikulometrie? joj dokelu aj s takou DR ☹

kkamca
12. únor 2010

lenka47:když mi ho napsal dr..byla sem na folikulometrii jen 1 ..někdo chodí víckrát v cyklu.
Já ho brala-že sem si ho sehnala sama a tudíž sem k dr nechodila na kontroly.Ale snesla sem to v pohodě.Takže je to na tobě.

jerryjanka
12. únor 2010

no lenka - ano mala by si chodiť predišla by si tym možnemu riziku hyperstimulaku a cystam

bambi9__2
12. únor 2010

...lenka ja som bola na folikulometrii dnes...ale je mi to prd platne ked foliky boli male a tak neviem ci dozreju .... mam prist az dalsi cyklus 🙄

kkamca
12. únor 2010

bambi9:to samé mam já..dojít další cyklus---ale já sem ted bez clostilu.

lenka47
12. únor 2010

tak ja sa jej na to spytam a ked mi nic take nenavrhne tak asi zmenim DR. viem ze je to silny liek, nie len dajaky vitamin, aj ked problemy nemam zatial ziadne...diky zienky za odporucenie

kkamca
12. únor 2010

Kolik bereš dávku ?při jedné tabl by hrozit stimulak nemusel...

lenka47
12. únor 2010

2 tabletky denne 5 dni

kkamca
12. únor 2010

lenka47:já brala od dr taky 2 tbl...
a pak sama jen 1 tbl..

jerryjanka
12. únor 2010

baby ja nechapem tych lekarov...
🙄

lenka47
12. únor 2010

no ved to ani ja nechapem co to neberu naozaj vazne a neurobia vsetky vysetrenia a tak... aspon trosku by sa mohli snazit, ved toto cakanie je ubijajuce 😒

jerryjanka
12. únor 2010

no pred liekmi by mali urobiť aspon kompletny hormonalny profil a odbery na chlamydie a podobne svinstvo

lenka47
12. únor 2010

no HP mi robili aspon to... mne najprv nasadili len duphaston a ked sa nedarilo ani tak tak mi dala clostil... ved keby to aspon zabralo ked uz do seba tlacim tie lieky, tak by som nepovedala nic... no stale dufam ze to zaberie, vsak 😅

jerryjanka
12. únor 2010

lenka - jasne dufať treba
mne ale dufanie nepomohlo - brala som clostil 2x 3 mesiace
a aj tak nič tak ma čakala laparka
tearz som tyžden a dva dni po nej

lenka47
12. únor 2010

a nasli ti tam nejaky problem pri laparke?

jerryjanka
12. únor 2010

hej - praveže našli
preto by som teraz s tymi skusenostami najskôr šla na laparo až potom do seba niečo džgala 😀
idem ja venčiť tak dobru nocku baby - zajtra som tu jak na koni 😀 😀 😀

jane86
13. únor 2010

Dobré ránko holky...

elisabet
13. únor 2010

ahojte holky, no tak to mám ale stejný problém jako lenka47. Já jsem byla na kontrole v listopadu, a žádala jsem jí ať mi vyšetří břicho jestli tam mám vše ok, vejcovody a vajčníky, a mám vše v pořádku, podle toho ultrazvuku, a taky mě poslala na Hormonální profil, a já jsem se minulý měsíc šla zeptat na výsledky, i hlavně kvůli štítné žlázy a že mám taky vše v pořádku, a jen tak se mě zeptala jestli chci nějaké léky na podporu, a já že teda ano, když je nabízí a tak jsem dosatala clostil a duphaston. Dala mi ho na dva cykly a že se pak mám stavit, tak já na ni že jsem se už objednala stejně na kontrolu už za necelý měsíc, tak ona že je to v pořádku tak že kouknem co to udělá. Na kontrolu půjdu jak budu 24DC po prvním cyklu clostilu a duphatsonu, tak teď babo raď! Ale kde sehnat tu bau co by poradila, a účelně, že holky? Tak zatím, jo a není náhodou na clostilu napsáno že je to nesteroidní lék? já teda nevím ale zdá se mi že jsem to tam četla nesteroidní kultura či co takového.

jerryjanka
13. únor 2010

elizabet - clomifen - clomid, clostiligegyt - to všetko je anabolické steroidum - nie je to nijaka vymyšlenosť. je to tak
dokonca si ho zhanaju pseudo - kulturisti čo chcu brať steroidy. najdeš to na vela strankach 😔

jerryjanka
13. únor 2010
jerryjanka
13. únor 2010

sranda daju sa tam všetky tie steroidy aj objednať na dobierku - no comment

elisabet
13. únor 2010

jerry já se nehádám že nejsou, já jen že tak se to píše v příbalovém letáku, je pravda že víc jsem se o to nezajímala, ale leták jsem si přečetla 😉

jerryjanka
13. únor 2010

eli - ja som to sem nedala lebo som chcela sa hadať 🙂
len je to otrasne čo do nas cpu a ani nechcu kontrolovať 😔