Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mannerka
16. dub 2009

miluska,

ved hej, lekar mi povie co a ako, ale som taka smutna z toho vsetkeho ☹
Ozvem sa zjatra, alebov pondelok, ze ako som dopadla.

Krasny den prajem 😉

kikina666
16. dub 2009

dobre ranko ....

uz som tu krv na pecenovky mam odobratu zajtra budu vysledky, a uz mam aj potvrdenu ziadost od dr. na adopciu, nenapisala mi tam epilepsiu ale iba syndrom epilepsie, stav stabilizovany bez zachvatov .. tak som rada

amisa
16. dub 2009

mannerka drzim placeky.. inak ja som mala tiez cystu ktora potom praskla ale to nebolo pod vplyvom clostika.. a test som pozitivny nemala.. tak sa drz.. ked vijde je super a ked nie..no ved dalsi cyklus sa snazilkujete dalej nie 😎 ?

amisa
16. dub 2009

kikina... mila dr.. drzim palceky 🙂

kikina666
16. dub 2009

amisa ... no sme len na zaciatku ... milion potvrdeni a papierovaciek .... hroza a o 3 tyzdne ked to tam zanesieme tak nam povedia ako dalej

eloana
16. dub 2009

zdravim 🙂 tak jsme testla 11 den poO a co mslite no jasne ze nic:((((( ani stin ani nic

kikina666
16. dub 2009

eloana mi je to luto ale este skus o tyzden

kiki24
16. dub 2009

Zdravím, píši od kamarádky a potřebuji poradit ohledně clostylbegytu, od 5. dne menstr. cyklu až do 9 dne jsem barala 1 tbl. a po 12 dnech jsem to znova normálně dostala, setkala jste se s tím některá ? dík

lenka_bohousek
autor
16. dub 2009

Ahoj kočky, tak jsem konečně zde. Byla jsem na jednání u zákazníka v Rakousku a teď už opět makám jako blázen 😠

Man, copak to vidím, //, to je úžasné, potichoučku gratuluji 😵 a držím palečky, aby bylo všechno v pořádku.

Miluško, ta tvoje mrška si s tebou nějak zahrává, viď. To si člověk ani nemůže naplánovat, kdy pojede na HP. Ale myslím si, že v Gennetu pracují i o víkendu a HP ti udělají 😉

El, třeba se ty // ještě objeví, u každého se nemusí objevit hned. Mršku ještě nemáš, ne?

Kiki24, ahojky těhulko, jak se máš a co mimísek, nezlobí tě?
Jak to myslíš s tím, že po 12 dnech přišla ms? Jako 12 DC nebo 12 dnů po vysazení clostíku?

jerryjanka
16. dub 2009

ahojte baby stalo sa vam že vam doki povedal že jeden folik je nedozrety a druhy zasa prezraty 😅

jerryjanka
16. dub 2009

že prezratý 😀 prezretý samozrejme

miluse
16. dub 2009

Ahojky Leni, jsem si říkala kde se touláš a ty sis udělala výlet za hranice.

No v Genetu sice makají o víkendu, ale jen OPU a ET. Jinak ne. Takže tam jedu zítra, nejpozději v pondělí. Už jsem začala trochu špinit, tak snad se to zítra rozjede

kiki24
16. dub 2009

Leni, 12 den cyklu. Co si o tom myslíš ?

lenka_bohousek
autor
16. dub 2009

Ahoj Miluško, no to byl výlet za všechny prachy. S italským ředitelem, takže s rakušákem mluvit německy a Italovi to překládat do angličtiny. A ještě takové hnusné dusno, do toho krámy, rozbolela mě hlava, že jsem si musela vzít prášek.

Vy zítra jedete za tou kulturou, viď? Tak třeba to bude dobrý už zítra na ten HP 😉

Jerry, já osobně jsem se s tím nesetkala, ale vím, že některé holčiny to tady psaly, že jeden folík byl nezralý a druhý přezrálý 😉

jerryjanka
16. dub 2009

lenka - no čo už - dal mi rovno lieky na novy cyklus
budem brať 3x denne clostil 3-7 dc
no budem asi svalnata z tolkeho steroidu 😀

miluse - nemusiš isť presne na 3 DC
ak sa ti to rozbehne až zajtra chod až v pondelok

miluse
16. dub 2009

Leni, právě že jedu dneska, jsem myslela, že to spojím v jedno, ale ouha, si prostě nic plánovat nemůžu no!

Takže si udělám zítra místo polední pauzy výlet do Prahy 😒

Jerry, já s tím taky zkušenosti nemám.

lenka_bohousek
autor
16. dub 2009

Kiki, to je divný, 12DC je nějak moc brzy 😨 Aby tam nebyl nějaký problém, nějaká prasklá cysta nebo něco takového 😒

kiki24
16. dub 2009

jenže jsem byla před 3 týdny na kontrole u dr. a žádné cysty jsem neměla.

lenka_bohousek
autor
16. dub 2009

Miluško, tak holt z tebe bude za chvíli skoro rodilá Pražanda 😉

Kiki, to fakt netuším, radši bych asi zavolala doktorovi, co by to mohlo být.

kikina666
16. dub 2009

lenka ahoj kedy zacinas clostikovat ... ja uz mam 3 tablety v sebe ... fuj

lenka_bohousek
autor
16. dub 2009

Ahoj Kikina, já začínám až v sobotu. Už se taky moc těším, hlavně na ty návaly 😠

kikina666
16. dub 2009

lenka ja v nedelu koncim chvalabohu ... mi to lezie na nervy ... mam strach ze z toho zase nic nebude

zhanam teraz tie potvrdenia na tu adopciu je toho dost ale co uz ked musis tak musis

lenka_bohousek
autor
16. dub 2009

Kikina, ty se máš, že už budeš v neděli končit, no ale to zvládneme a už to musí vyjít 😉

papus
16. dub 2009

krásné slunečné odpoledne clostilky 🙂

kikina666
16. dub 2009

lenka no uz sa tesim kedy budem koncit ... este som zhltla len 3 tabletky a uz sa vytesujem ako v nedelu skoncim hura .... a som zvedava kolko folikov ma bude cakat vo stvrtok na utz

lenka_bohousek
autor
16. dub 2009

Ahojky Šárko, já už se balím a pojedu domů a ty přijdeš. Jak se máš, užíváš sluníčka?

Kikina, to uteče a budeš mít klid. Já jdu na UTZ až 27.4. a doufám, že tam budou pěkní folíci připravení pro spermínky 😉

lenka_bohousek
autor
16. dub 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

kikina666
16. dub 2009

lenka papa

no ved uvidime ... do toho stvrtku ako to dopadne

papus
16. dub 2009

ahoj Leni mám se dost unaveně,ale jinak super..zítra jdu na IVI 😉

kikina666
16. dub 2009

papus drz sa