Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nanulik
18. únor 2010

no už som pozerala ten svoj graf a ozaj som už po "termíne" ale mne sa už stalo že mi to aj 4 mesiace meškalo a bola to cysta. takže to tak bude aj teraz.

nanulik
18. únor 2010

len si ich pekne nechaj pre seba. 😉 ja nemám čo dať. som z chudobnej rodiny 😀 žijeme len z lásky 🙂

jerryjanka
18. únor 2010

no aj my sme v podstate z chudobnej rodiny - akurat u nas je to pravda neviem či aj u vas
ja len že fakt si mylsim že si tehula
a nikto mi to nerozhovorí
držim palce na testovanie

nanulik
18. únor 2010

no u nás je to tak že ja som pol roka bez práce takže len sociálka, a drahý zarobí asi 470 € a z toho 325 € podnájom, 150 € mobil, internet, poistky. no tak nejako to u nás vyzerá. a nerátam stravu a prevádzkové náklady

jerryjanka
18. únor 2010

tak to sme na tom asi rovnako
akurat ja teda som s tatinom doma ako "opatrovatelka" a štat mi za to dava 82 eur mesačne 🙄 asi si kupim bystricu za to 🤐

nanulik
18. únor 2010

ved aj ja neviem čo s tolkými peniazmi robiť. 😀 ja by som išla robiť hocikam aj do výroby. lenže to im vadí škola lebo niekde sa robí na zmeny a aj soboty a do administratívy nemám prax. už som sa rozhodla že nebudem nikde hovoriť že chodím do školy a myslím že sa nič nestane ked sem tam nejakú prednášku vynechám. a ked im to bude vadiť tak nech nám škola prlatí nájom a ja tam budem sedieť aj navyše

jerryjanka
18. únor 2010

no ved - s kufrom pre socialku chodime obe asi 😀
asi si za to kupim buduci mesiac bmw 😀

škoda reči
ale aj tak - verim že budeš mať miminko a všetko sa obrati 😵 moc ti to prajem

nanulik
18. únor 2010

jáj no dobre, ale uvidíš že som mala pravdu a potom ti to pripomeniem

pozrala som tvoje svadobné fotky. krásne, a mala si nádherné šaty.

jerryjanka
18. únor 2010

dakujem 😀
no bola som hlavne ina... ale dakujem

no alebo ti pripomeniem ja 😀

nanulik
18. únor 2010

ako to myslíš iná, ak sa môžem spýtať. náhodou ste boli zlatí

nanulik
18. únor 2010

ak som sa ťa niačím dotkla prosím prepáč

jerryjanka
18. únor 2010

nie len som papala tak som sa odmlčala
ja som dakovala realne

a to že ti to pripomeniem to zasa bolo k tomu že ak budem mať pravdu ohladom tehu ja 🙂 teda tvojho tehulkovania 😉

nanulik
18. únor 2010

jaj už som sa zlakla že som niečo nevhodné trepla. mne sa to často stáva 😀
no ale budeš musieť počkať do pondelka 🙂

jerryjanka
18. únor 2010

ja počkám - 😉
ja furt na niečo čakam 😀
snad sa aj ja raz dočkam... uvidime 😅

nanulik
18. únor 2010

no ale ja už idem buvať. zlatinko je na nočnej 😢fnuk, tak budem spať s velkým plyšovým medveďom
a neboj raz sa určite dočkáš

jerryjanka
18. únor 2010

dobru nocku
a pridi v pondelok konečne s dobrou spravou už je to treba tu

kkamca
19. únor 2010

Dobré ráno.

nanulik
19. únor 2010

dobré ránko tu je môj dnešný grafík. 🙂

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

nanulik
19. únor 2010

ludia čo všetci ešte spíte 😲 vonku je krásny den, slniečko svieti, vtáčiky štebotajú, kvietky sa prebúdzajú 😀

soldi
19. únor 2010

nanul 🙂 u nas v pb je skaredo 😒 🙂
fakt si dnes netestovala? 😕

nanulik
19. únor 2010

no ved aj u nás je škaredo, ja som to napísala aby sa mi trochu zlepšila nálada lebo je zamračené.
a testovať budem asi v pondelok. ale veľmi sa mi do toho nechce. lebo budem zase sklamaná a potom si poviem že som zbytočne vyhodila 2 €

soldi
19. únor 2010

nanulik, Ty si ale trdlo 🙂
ale chapem Ta 🙂

nanulik
19. únor 2010

A prečo? už som bola trubka teraz trdlo 😀

soldi
19. únor 2010

lebo sa tak branis tomu testovaniu 😀
a ako dlho sa uz snazite?
a aku skolu studujes?

nanulik
19. únor 2010

Chodím na VSEMVS, a snažilkujem už asi 7 rokov ale medzitým nastala zmena partnera.už som zažila že mi to meškalo aj 4 mesiace a ona to bola cysta. takže preto sa bojím testovať lebo si myslím že to je cysta. (mám pco)

soldi
19. únor 2010

nanul: aj ja mam pco, teda asi 🙂
fiiiha, 7 rokov, to je dost, to by som sa asi aj ja uz bala testovat.
a to je jediny problem pco? a beries clostyl? ci ako Ta liecia?

zakupanda
19. únor 2010

nanul ty jsi těhu né?

nanulik
19. únor 2010

no tak ti to poviem od začiatku. v roku 2003 som sa vydávala a asi 4 mesiace pred svadbou sme začali skúšať. a stále nič menses asi 4 krát do roka a vždy cysta. našťastie samé zmizli. raz ked mi to dlho meškalo začala som silno a bolestivo krvácať. bolo to na nový rok. hned na pohotovosť a pohotovostný doktor povedal že mi musia zobrať vaječník 😢 bola som v šoku. asi o rok a pol na laparku. to bolo v lete 2006. zistili že jeden vajcovod je nepriechodný, že nemám normálne vyvinutú maternicu ale lavý roh je tak bokom.čiže ako keby som mala jednu normálnu a ešte taký prívesok. no ešte k tomu mám aj zníženú činnosť štítnej žlazy. a robili mi ešte testy na diabetes lebo vraj vtedy býva pco. to bolo našťastie negatívne.a ex mal zlý spg.potom prišlo IUI v BA a ked sme sa vrátili domov tak svokra trošku dosť stresovala a samozrejme že sa to neuchytilo. potom som si povedala že na to kašlem. že ked Boh nechce aby som mala dieťa tak sa s tým zmierim. v roku 2008 som sa rozviedla. odvtedy som s najúžsnejším mužom na svete. on má spg podla lekára na 1s hviezdičkou ale ja sa stále bojím. lebo bývalý už má dieťa s druhou ženou a niekedy ma to deprimuje. takže tak nejako je to so mnou. viem že niektoré ženy podstúpia aj horšie. ale ja sa nechcem stresovať. povedali sme si že ak do 30 neotehotniem tak sa rozhodneme pre adopciu.

nanulik
19. únor 2010

ej ale som sa rozpísala 😀
čo všetci máte s tým tehu 😲

soldi
19. únor 2010

zakup: aj ja mam ten pocit 🙂