Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

remeli
25. bře 2009

lenka: no ja som teraz mala prvy krat clostil a pred tym prvy krat duphaston pred tym ms tak kazde dva mesiace takze vobec neviem kedy by som mala dostat 😒

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

remeli, tak to jo. ale radši by to zkusila až nejdřív 28 DC, ať se tím nemusíš zbytečně nervovat. pokud budeš těhulka, tak už by tam mohly být dvě pěkné tlustice a ne jen nějaké stíny 😉

remeli
25. bře 2009

🙂 no mne je dnes celkkom na nic ma boli cela kostra a najma klucne kosti.. dufam ze nebudem chora a teplota zvysena len na zaklade chripky 😖

rina1
25. bře 2009

holky moc prosim, beru ten Clostil poprve od 3-5.dne cyklu dnes 4 den no a citim to bricho vic a vic, ze se neco deje i me tam tak hreje nekdy, mam takovy zvlastni pocity, mam jit 11.den na utz bojim se aby ovu nebyla driv, stava se to??Ze je po clostilu driv protoze vajicka narostou??Premyslim, jestli je v CARu nemam ukecat na patek 8 den, jinak mam jit v pondeli.

eloana
25. bře 2009

rina -ja nevim zkust to ja jdu v patek 3 a to budu 10 den cyklu tak ot snad taky neprosvihnu-mivam ovu taky asi drive

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

remeli, zvýšenou teplotu bys měla jen kdybys měla i zvýšenou tělesnou teplotu. já když měla chřipku, tak se mi teplota nezvýšila, takže ty ji máš správnou 🙂

rina1, nemusíš se objednávat dřív na UTZ, ovulka po skončení clostíku bývá až tak za 5-6 dní, takže 11 DC je v pořádku 🙂 já beru clostík 5-9 DC a na UTZ chodím 14-15 DC a ovulka bývá 16 DC 😉

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

jinak holky, když se kouknete do návodu ke clostíku, tak tam o tom taky píšou, kdy bývá ovulka po skončení clostíku 😉

eloana
25. bře 2009

aha to jsem nejak nepostrehla tak ot je dobre taky jsme se otho trosku obavala🙂 rkam is vedi co delaji

rina1
25. bře 2009

No uvidim, protoze jinde pry chodi i 8.den cyklu, no aby mi tam po tom clostilu nevykynuly naky maxi vejce 😵 nebo taky je mozny, ze mi reknou, ze tam nic nevidi jen naky malinky a ze IUI nebude.No uvidim, jinak navod jsem uz vyhodila ale psali tam taky, ze se pouziva na oligospermie pro chlapy.

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

Rina, já myslím, že 8DC se chodí spíš při stimulce na IVF, kdy se dávají mnohem větší dávky hormonů. Teď se nemusíš bát, clostík ti určitě bude fungovat přesně tak, jak má a IUI bude 🙂

vendy05
25. bře 2009

krásný večer 😵
já měla ovu až 17-19DC a clostík jsem brala 3-7DC 😉

lenka_bohousek
autor
25. bře 2009

Ahoj vendy, tak já se jdu rozloučit a ty se ukážeš. Ale holky jsi určitě uklidnila a teď už ví, že s clostíkem není ovu tak brzy a nemusí se bát, že UTZ bude pozdě 😉

Clostilky, už se ale fakt loučím. Přeju dobrou noc a zítra paaaaa 😵

vendy05
25. bře 2009

Leničko dobrou noc 😵

eloana
25. bře 2009

taky pujdu dobrou🙂

rina1
25. bře 2009

Tak jste me uklidnily holky, pujdu jak rekli 11.den, jinak jsem nacetla jinde, ze ty divny pocity v brise pripadne tlaky a mensi bolest je ok, tzn.ze telo reaguje. Uz se v tom nebudu stourat a necham to byt.Taky jdu spat dobrou.......

eloana
25. bře 2009

rina urcite to nechce resit neb pochybnosti jsou ve vsem🙂 ja taky doufam ze vedi co delaji🙂 paa

remeli
26. bře 2009

pekne ranko 🙂

eloana
26. bře 2009

ahoj holky🙂

lenka_bohousek
autor
26. bře 2009

Dobré ránko clostilky 🙂
Dneska to tu bude slabší, 3 holky jsou na UTZ, tak už se těším, co nám poví. Držím jim palečky, aby měly pěkné folíky 🙂

eloana
26. bře 2009

no jo my budeme mit den zitra ja zacinam s clostilem🙂 a mala ma 3 roky🙂)) tak doufam ,ze to je nejake znameni kdyz nam to tak pekne vyslo 😀

kikina666
26. bře 2009

dobre ranko

takze denisliatka maju 17mm a 18mm, sliznica 7mm ... co je velmi dobra, pregnyl picham zajtra vecer a foliky prasknu 1.vecer na dovolenke .... takze supeeeeeeeeeeeeerrr, lepsie sa to ani nacasovat nedalo

eloana
26. bře 2009

kiki no vidis to je super🙂))

lenka_bohousek
autor
26. bře 2009

el, no tak to zítra bude u vás oslava 😀

kikina, no vidíš, krásní folíci a první večer na dovolenke teda bude řádit 😀

miluse
26. bře 2009

Krásné ranko,

Kikina, ta to je super a ty jsi se bála, že budete mít sexdrive 😀

lenka_bohousek
autor
26. bře 2009

Čau Miluško, já myslela, že už budeš na cestě do Prahy 😉
V kolik vyrážíte? Držím palečky 😵

miluse
26. bře 2009

Ahojky Leni,

až za 2 hodiny razíme, máme tam být v poledne 😉

lenka_bohousek
autor
26. bře 2009

Tak to jo, takže jsi dneska mohla pěkně vyspávat, závidím 🙂

miluse
26. bře 2009

Ne ne, jsem v práci 😒

lenka_bohousek
autor
26. bře 2009

Aha, já myslela, že máš celý den volno a ty už pilně pracuješ 😉
Já jsem tu dneska do 16.30, tak to bude hrozný den. Radši bych byla doma v pelíšku s Mildou 😝

luuca2
26. bře 2009

Ahoj holky. Snad se nebudete zlobit, když jsem se sem vkradla. 😉
Taky jsem na Clostíku 😀 . Už druhý cyklus 5-9DC (1-0-1-). MS mám pravidelně 27 - 28 dní. Ale DR mi nechce udělat UTZ. Tak ani pořádně nevím jestli na mě clostil působí jak má a jestli ovuluju. Koupila jsem si ovu testy, 9DC ovu test // ale ta testovací byla slabší, 10 DC (včera) // taky a testovací č. byla malinko slabší než ten 9DC. Myslíte, že je možné abych ovu měla už teď? Teplotu si neměřím. Ale už ten 9DC mě dloubalo na vaječníkách a objevil se i hlen (jen jednou) a byl i trochu narůžovělý.
V prosinci 2007 jsem otěhotněla ale nedopadlo to. Zamlké těhotensví, a revize dělohy ☹ . A od té doby nic, už je to docela dlouhá doba.
Díky za názory 😀