• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

20. ledna 2016 
jojo jerry je jedná zo skúsenejších
danielka neboj 5 mesiacov je len začiatok a do leta to isto víde!!!!
27. únor 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v tomto pripade som neni hrda na tie skusenosti - radšej by som patrila k tym nevedomým :pensive:
27. únor 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry...hmm tak to taky není nic moc :frowning2: ale tak snad se ten levej vaječník pochlapí a něco kloudnýho vytvoří :wink: no já byla na HSG vyšetření, průchodnost pomocí kontrastní látky a oba mám průchodný takže prima
27. únor 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
elisabet..na utz se chodí většinou od 10dc ,nebo alespon já,někdo třeba až 14 dc,podle toho kdy míváš ovulku a měří se folíky jak rostou,někdy jdu na utz i 3x za cyklus,po ovulaci už většinou není nic vidět..teda jen pokud tam asi je cysta
27. únor 2010 v 19:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerryjanka: klobouk dolů, opravdu jsi toho už hodně absolvovala. kéž by se na tebe usmálo štěstí a byla brzo těhu.
27. únor 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no on je ten utz důležitej i pro to aby se správně nasadil utrogestan, páč pokud neproběhne ovu a nasadí se utroš či duphaston tak k ovu pak nedojde
27. únor 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani - dakujem prajem ti to isté - aby si sa tu dlho neohriala a presunula sa k tehulam všetkym vam to prajem
len nech už to pride. to čakanie je nekonečné
27. únor 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sliver: dívala jsem se na tabulku a jsou tu dlouhodobé snažilky, proti nic jsem opravdu na začátku. a mě to přijde jak věčnost, co máte říkat vy, že? ale všem se musí přece jednou zadařit. věřím tomu, že to někdy musí vyjít.
27. únor 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry tebe držíme prsty najviac, za to ako si nám tu už všetkým najviac pomohla a verím tomu že najbližšie si na rade ty a my ťa bbudeme s radosťou nasledovať
jojo čakanie je nekonečné.... čo už
27. únor 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taka Kamča ta sa snaži už cez 4 roky - to je tiež záhul teda
27. únor 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sli - ako som vam pomohla? :sweat_smile:
27. únor 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já v dubnu překonám hranici 3let :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale aj tak dakujem za to že mi tak prajete.
každa si to zaslužime - a verim že každa jedna sa aj dočká - asi to chce čas :wink:
27. únor 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky tak sa dohodnime a otehotnime naraz :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka - tak to je otras
čim sme si to zaslužili :frowning2:
27. únor 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry...já to zas jako takvou tragedii neberu, chtěla sem jít tou pomalejší a přírodnější cestou tak to holt trvá torchu dýl no, ale zatím má m furt dost plánů co podnikat i bez mimina a až bude ten správnej čas tak ono prostě přijde a bude :wink: :wink: :grinning:
27. únor 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali - aj ja presne tak idem
viem že by to vyriešilo ivf - ale tam som sa zatial psychicky nedostala - chcem isť cestou menšieho zla - a tak čakam. :wink:

sli - no keby sa to tak dalo sa dohodnuť :grinning: ale ved uvidime
ja sa v pondelok dohodnem či sa bude konať prve iui
27. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry...no ono ani to IVF by to vyřešit nemuselo, úspěšnost IVF je 35% a stejný procento má i třeba metoda mojžíšové :wink:
27. únor 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali - tak mne by mojžiška nepomohla mam pco a nepriechodny vajcovod a muž terato... :rolling_eyes:
27. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry...no mojža pomáhá i na spermio i zprůchodnuje vejcovody, ono je to fakt individuální a záleží na stavu který může posoudit fyzioterapeut
27. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ale mame v spg problem v morfologii - a tam su aj lieky na to kratke
27. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry...no v tomhle já se nevyznám, takže já ti tu metodu nenutím :wink: na něckteré problémy pomůže opravdu jen to IVF, ale někdy se po tomhle řešení sahá zbytečně brzy
27. únor 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka - máš pravdu - tiež myslim že niekto nevyskuša ine a hned ide na ivf - a podla mna dosť zbytočne
ale tak každy sa musi sam rozhodnuť.
ja by som mojžišku chcela cvičiť ale nemame tu nikoho - aspon o nom neviem - čo by sa tomu venoval
27. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupí jupí tak já jdu po práci na pivko :wink:

jerry...to je škoda že tam nikoho nemáte, no já taky dojíždím za svou fyzioterapeutkou 50km páč o ní vím že je výborná
27. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to škoda lebo ja radšej riešim veci prirodzenejšie - a keby mi to aj nepomohlo v otehotneni tak minimalne v držani tela a tak
ale viem aj to že ked sa to cviči bez fyzioterapeuta môžeš si viac ubližiť ako pomôcť :rolling_eyes:
27. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry...no ono se i tímhle cvičením hodně zvyšují šance na to že se pak to IVF povede :wink:
27. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ.
Tak jak se tady máte,koukám že probíráte mojžíšovku.Já si koupila knížku-jako že dle ní budu cvičit..a akorát sem přečetla ty příběhy z toho a nic.Některé cviky se mi zdaj docela těžký a hlavně s mojí postavou -jaksi nezvladatelné :grinning:
Taky sem slyšela že nedoporučují samocvičit--podle toho.- :unamused:
27. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to si ju nebudem ani kupovať - bo na namahave cviky to neeee
27. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,tak jedu dolů :angry: ,nic jinyho sem ani nečekala,ale 25 a 26.2 jsem měla čípek uplně měkký a otevřený a včera a dnes je uzavřený a tuhý..nevím co to je,ale ms určitě dojde nejpozději do 2 dnů.. už taky neberu několik měsíců hormony a bez hormonů mám cyklus hodně dlouhý i víc jak 60dní..Do ted zatím měly tzv dojezd,tak byl cyklus většinou 28 dní nejdéle 32dní..včera mě bolelo břicho,dnes ani ne,spíš mě bolí hodně v křížích..no uvidím,pár dní vydržím :wink:

http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0
28. únor 2010 v 08:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, pajinko uvidíš zítra, když teplota vzroste tak je to dobrý,ne? Já přikládám svůj
http://www.fertilityfriend.com/home/2d2eaa
28. únor 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek